Įkraunama...
Įkraunama...

Pamatai, 11 tema

Pamatas mano jau siand uzpiltas. Vyrai paplusejo puikiai,kam reiks kontaktu kreipkites.
Atsakyti
sveiki
ieskau kontaktu kas padarytu pamatus is haus blokelius lauksiu kontaktu i az Vilnius aciu labai
Atsakyti
Sveiki.
Turiu išbetonuotus gręžtinius pamatus ūkiniam pastatui. Po rostverku dėta 10cm EPS100. Pamatų vidus išklijuotas 5cm EPS100. Prie EPS priglausta juoda polietileno plėvelė. Pamatai iš vidaus užpilti smėliu. Polietileno plėvelė viršuje užlenkta ant rostverko horizontalios dalies ir prispausta plytomis, kad nenupūstų vėjas. Taip buvo palikti 1-2 mėnesiui. Neseniai iš išorės rostverkas nuteptas bitumine-kaučiukine mastika "Bitukas". Kol kas viskas taip ir palikta. Ketinu "kelti" sienas (ant užlenktos polietileno plėvelės bus padėta hidroizoliacinė juosta) ir pamato išorėje klijuoti 10cm EPS100. Pastebėjau, kad vietomis ant rostverko atsiradę bituminės mastikos pūslelės. Maniau, kad nuo tai nuvarvėjimai, bet atidžiau apžiūrėjus matosi, kad tose pūslelėse vanduo t.y. mastika sulaiko drėgmę pamato viduje. Mastikos tepimo metu pamatas buvo sausas, tačiau lyjant rudens lietui jis sušlapo (per viršų, nes polietilenas vietomis tik prispaustas plytomis, jis nėra sandarus "stogas" rostverko viršui). Dabar užklijavus EPS ir uždėjus horizontalią hidroizoliacinę juostą, pamate esanti drėgmė būtų uždaryta iš visų pusiu išskyrus apatinę dalį (ten poliai ir EPS tarp polių). Ar ji pasišalins per pamato apačią (polius ir EPS)? Nežinau ar dabar plauti tą bituką su kercheriu ar palikti.
Iš anksto dėkoju už nuomones...
Atsakyti

anksčiau temoje buvo rašoma apie pustiklio blokelius - pamūrijus pirmą eilę, nutraukiamas šilumos tiltelis per sieną į pamatus. Gal kas jau naudojot tokius? Jei juostinių pamatų atveju grindų apšiltinimas būtų maždaug sulyg tokiu blokeliu, gal nebereiktų iš viso pamatų šiltinti, pakaktų tik hidroizoliuot? Gal ir pagal kainą panašiai gautųsi (blokeliai vs apšiltinimas juostinių pamatų)... ką manot?

Atsakyti
Gal kas gali pasidalinti kontaktais statybininkų darančių gręžtinius polių pamatus??? Gal kažkas darėte ir galite pasigirti gerais atsiliepimais apie juos??? Vilnius
Atsakyti

Ką galite rekomenduoti plokštuminių pamatų projektavimui? 

 

Esu radęs Bfree.Lt ir aidžiulis iš http://pavlidi.lt

Kas darėsi dar kur projektą? 

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hangover: 13 lapkričio 2017 - 21:04
QUOTE(hangover @ 2017 11 13, 21:01)
<p>Ką galite rekomenduoti plokštuminių pamatų projektavimui? </p>
<p> </p>
<p>Esu radęs Bfree.Lt ir aidžiulis iš <a data-ipb='nomediaparse' href='http://pavlidi.lt'>http://pavlidi.lt</a></p>
<p>Kas darėsi dar kur projektą? </p>


Mes darėmės bfree.lt. Labai patenkinti. Galima pabandyti www.kubinismetras.lt, bet jie man nedarė, nes neturėjo resursų.
Atsakyti

Jeigu ne paslaptis kokia kaina? Ji priklauso nuo kvadraturos? Kiek atsimenu grindinio sildymo nera pas jus?

Atsakyti
QUOTE(hangover @ 2017 11 14, 17:23)
<p>Jeigu ne paslaptis kokia kaina? Ji priklauso nuo kvadraturos? Kiek atsimenu grindinio sildymo nera pas jus?</p>

Man pas brfee.lt kainavo 400 pinigų 150 m2 vieno aukšto namui
Atsakyti
QUOTE(hangover @ 2017 11 14, 16:23)
<p>Jeigu ne paslaptis kokia kaina? Ji priklauso nuo kvadraturos? Kiek atsimenu grindinio sildymo nera pas jus?</p>


Man 400 eur už 100 kv.m. 1 aukšto su gyvenama palėpe (plokštieji pamatai). Vedžiojom el. kabelius betone.
Atsakyti

O grindinio sildymo, santechnikos projektai buvo jau pries pamatus projektuojant ar ir juos tuo paciu projektavo? 

Atsakyti
QUOTE(hangover @ 2017 11 14, 22:39)
<p>O grindinio sildymo, santechnikos projektai buvo jau pries pamatus projektuojant ar ir juos tuo paciu projektavo? </p>


Mes pirma pasidarėme pamatų projektą. Pamatų projektas nesusijęs su tokiais dalykais, kaip santechnika pamate. Šildymo projekto nebuvo. Mano atveju pasitariau su pora protingų žmonių, kokios galios pagal mano namo energetinį vertinimą reikia ir tą el. kabelį pasipaišiau ranka ir sakyčiau pataikiau (tingėjau mokintis su programkėmis paišytis).

Santechniką mums interjero dizaineris atžymėjo tiksliai, o plokščiųjų pamatų statytojai pravedžiojo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dzūkiška pirkia: 16 lapkričio 2017 - 23:51