Įkraunama...
Įkraunama...

Pamatai, 11 tema

Sveiki, gal galite pasidalinti kontaktais (į až.) kas gerai daro pamatus Kaune 4u.gif

Sveiki, 

Gal ir man kas įmestų kontaktus. Dėkinga.

Atsakyti
Man reiktu juostiniu pamatu,gal kas kokiu meistru galit rekomenduot bei kontaktais pasidalint???
Atsakyti
QUOTE(Juodalksnė @ 2017 08 11, 20:01)
Gal ir man kas įmestų kontaktus. Dėkinga.

Parašiau až
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Makaroncikas: 16 rugpjūčio 2017 - 12:23

Gal būtų galima ir man pamatistų kontaktų? Ačiū

Atsakyti
Niekas nesidalina blink.gif
Atsakyti
QUOTE(linukas85 @ 2017 08 18, 22:05)
Niekas nesidalina blink.gif

Na aš majen až parašiau, bet ten rekomendavau kas polius daro, o jums kiek žinau reikia juostinių
Atsakyti
geriausiai vistiek pasidarysi pats. o ir darbas tik duobe iskasti ;) Sportas-sveikata.
Atsakyti
QUOTE(linukas85 @ 2017 08 15, 10:07)
Man reiktu juostiniu pamatu,gal kas kokiu meistru galit rekomenduot bei kontaktais pasidalint???


Pažįstami gerai atsiliepė apie Sluoksnis vyrukus.
Atsakyti
Dabar daug kas daro is blokeliu,paprasciau,gal brangiau
Ir paciam manau iseis pasidaryt kokios nuomones?
Atsakyti

Gal kas pastaruoju metu, darėsi plokštuminį pamatą ne savo rankomis? Ką samdėt? Kiek plius minus kvadratas kainavo?

Atsakyti
QUOTE(hangover @ 2017 08 21, 16:10)
<p>Gal kas pastaruoju metu, darėsi plokštuminį pamatą ne savo rankomis? Ką samdėt? Kiek plius minus kvadratas kainavo?</p>

Man buvo tik paskaičiavę viena firmelė, bet faktiškai kiek būtų kainavę, nežinau, atsisakiau. Už 170 m2 pamatą paskaičiavo 20T eurų. Kainą sudarė 15K medžiagos (200 m3 žvyro, geotekstilė, geotinklas, 33 m3 betono, 3.5 t armatūros, putplastis iš apačios 10 cm XPS + 20 cm EPS150, iš šonų 20 cm XPS) + 5K darbas. Į kainą neįeina jokia santechnika ar kitą inžinerija. Tiesa skaičiavimai buvo atlikti praėjusią žiemą, taigi kainos gali būti šiek tiek pasikeitusios (pvz gerai tankinamą žvyrą skaičiavo po 10 eurų/m3, dabar abejoju ar taip pigiai gautum, paprastas plautas smėlis tiek kainuoja).

Kadangi nebedariau plokščių pamatų, liko 315 m2 nepanaudotas rulonas geotekstilės 200g/m2 (4,5 m pločio). Galiu kažkam, kas įsirenginės PP, parduot už protingą kainą (Kaunas).
Atsakyti
QUOTE(hangover @ 2017 08 21, 16:10)
<p>Gal kas pastaruoju metu, darėsi plokštuminį pamatą ne savo rankomis? Ką samdėt? Kiek plius minus kvadratas kainavo?</p>

Man pavasarį skaičiavo 29Eur/m2 už darbą be santechnikos. Įrankių nuoma papildomai.
Papildyta:
Turiu klausimą: su kuo užkemšate klojinių vamzdelių skyles pamate? Man siūlo naudoti kamščius užtepant iš lauko pusės hidroizoliaciją. Soudal siūlo naudoti Drain & pipe putas iš lauko dar užtepant hidroizoliacija.
Atsakyti