Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Smilpa @ 2018 01 28, 19:31)
Sveikos, mes ketvirtadieni skrendame, vis svarstau kokia striuke detis ( ar storesne rudenine, ar plonyte pavasarine), kiek stebiu apie +14 rodo. Man cia dilema 😂

Vakarai bus vėsūs. Storesnę galima atsisegti. Mes buvom kovą ir tai vieną vakarą džiaugiausi, kad pirštines turiu ir gerą šaliką smile.gif
Atsakyti
As ka tik gryzus, buvau su plona pavasarine, per pietus ir ta nusirenkdavau.Bet rytai ir vakarai pakankamai vesus, as siulyciau geriau storesni megztinu po striuke pasivilkti
Atsakyti
QUOTE(Aruna @ 2018 01 28, 22:38)
Vakarai bus vėsūs. Storesnę galima atsisegti. Mes buvom kovą ir tai vieną vakarą džiaugiausi, kad pirštines turiu ir gerą šaliką smile.gif

Hm,na dabar tai ir aš apsidrausčiau, bet kovą...Mes pernai buvome balandžio antrą savaitę, tai diena trumpom (apie +22-23), vakare lengvas švarkas ant viršaus.
Atsakyti
QUOTE(Smilpa @ 2018 01 28, 17:31)
Sveikos, mes ketvirtadieni skrendame, vis svarstau kokia striuke detis ( ar storesne rudenine, ar plonyte pavasarine), kiek stebiu apie +14 rodo. Man cia dilema 😂

Aš regčiausi storesnę, ją galima atsisegti. 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
o man toks klausimas:
mes skrendam tik su rankiniu bagažu. Ar oro uostuose labai tikrina jų dydžius, svorius? Ar galima vežtis skutimosi peiliuką? Kažkur buvau skaičiusi, kad tik vienkartinį ir ten kažkokį uždarą (įdomu tie vyriški Gillette skaitosi kaip uždari? blink.gif Na kosmetikos priemonės kaip suprantu turi būti ne didesniuose nei 100ml buteliukuose
Atsakyti
QUOTE(ziedune @ 2018 01 29, 11:19)
Sveikos,
o man toks klausimas:
mes skrendam tik su rankiniu bagažu. Ar oro uostuose labai tikrina jų dydžius, svorius? Ar galima vežtis skutimosi peiliuką? Kažkur buvau skaičiusi, kad tik vienkartinį ir ten kažkokį uždarą (įdomu tie vyriški Gillette skaitosi kaip uždari?  blink.gif Na kosmetikos priemonės kaip suprantu turi būti ne didesniuose nei 100ml buteliukuose

Jei lagaminas iš pažiūros atrodo didesnis, nei galima, tada patikrina, o sverti tai jau keletą metų nebesveria, kiek man teko keliauti. Vyriškis skutimosi peiliuką (Gillette) vežasi be problemų rankiniame bagaže (tiek tų "pigių", tiek visų kitų oro linijų). Skysčiai taip, iki 100ml. Kažkada MB vežėsi 125ml, bet skysčio buvo tik pusė buteliuko, vis tiek liepė išmesti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daimura: 29 sausio 2018 - 11:02
QUOTE(pukepuke @ 2018 01 28, 23:47)
Hm,na dabar tai ir aš apsidrausčiau, bet kovą...Mes pernai buvome balandžio antrą savaitę, tai diena trumpom (apie +22-23), vakare lengvas švarkas ant viršaus.

Balandžio vidurys, tai ne kovo smile.gif
Atsakyti

As ka tik gryzus, buvau su plona pavasarine, per pietus ir ta nusirenkdavau.Bet rytai ir vakarai pakankamai vesus, as siulyciau geriau storesni megztinu po striuke pasivilkti

Sausis kazkaip siltesnis nei vasaris man pasirode pagal skelbiama temperatura internete. 

Smagiau butu is LT dregmes ir apniukusio dangaus patekti i sauletaja silta Roma. Nors keliom dienom🙄 

Atsakyti
QUOTE(Soni @ 2018 01 28, 23:45)
As ka tik gryzus, buvau su plona pavasarine, per pietus ir ta nusirenkdavau.Bet rytai ir vakarai pakankamai vesus, as siulyciau geriau storesni megztinu po striuke pasivilkti



O sakykit, kaip su žmonių masėmis? Ar daug jų prie Koliziejaus, Vatikane? Mums nusimato tas pirmas mėnesio sekmadienis, kuomet įėjimas į Koliziejų ir kitus muziejus nemokamas, tai įtariu žmonių minios neišvengsim net žiemos metu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ziedune @ 2018 01 30, 10:06)
O sakykit, kaip su žmonių masėmis? Ar daug jų prie Koliziejaus, Vatikane? Mums nusimato tas pirmas mėnesio sekmadienis, kuomet įėjimas į Koliziejų ir kitus muziejus nemokamas, tai įtariu žmonių minios neišvengsim net žiemos metu  blink.gif

Zmoniu mase buvo tik prie Trevi fontano, Prie Koliziejaus is viso nedaug zmoniu, prie kasos pries mus tik vienas zmogus buvo. Vatikane zmoniu buvo daug, bet del to, kad popiezius kalba sake, ir jie visi buvo susitelke prie bazilikos. Vatikano aikste l didele, tai nelabai jautesi ta zmoniu mase.Tik prie bazilikos iejimo nusidrieke eilute nemaza, bet i ja pradejo leisti tik tada, kai popiezius isvyko is aikstes. Kai zmonems leido ieiti i vidu, tai eile l greitai judejo.
Aplamai mes labai dziaugiames, kad i Roma vykome butent sausio menesi- nelijo, nekarsta, nesalta, nebuvo zmoniu masiu.
Atsakyti

ziedune - geros jums keliones! Ir labai lauksiu labai pasakojimo. Mes praktiskai is karto po jusu skrendam🤗

Atsakyti

Kas buvo uzsisake viesbuti per booking, ar teko pasinaudoti kodu (kuris gaunams kai padarai rezervacija), kuris suteikia galimybe be eiles nueiti i lankomiausius objektus? Vatikanas, Sv.Petro bazilika, Koliziejus....ir kt.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katee: 02 vasario 2018 - 11:34