Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Jolantėlėlė @ 2017 08 23, 16:27)
<p>Laba, mes taip planuojame kelionytę į Romytę!  yahoo.gif  Visur ieškome knygos ,,Sava Roma",gal kas turite ją parduoti?  hmm.gif </p>

Knygos neturiu. "Namų darbams" pasiruošti, ją buvau paėmusi iš bibliotekos 4u.gif
Atsakyti
Gal galite patarti kuria diena ka geriausia lankyti. Romoje busime šeštadienį, sekmadienį ir pirmadieni iki 18 val. Paplanavau vieną dieną skirti Koliziejui, Furumui, Palatino kalvai, kitą dieną Vatikanui, dar kitą visiems likusiems pagrindiniams objektams (fontanai, aikštės, bažnyčios ir pan). Gyvensime prie Barberini aikštės. Ačiū 😊
Atsakyti

Ačiū už patarimą, paieškosiu bibliotekoje.  :rolleyes:​ 

Atsakyti
Sveiki, dėlioju ir aš Romos dėlionę.

Kol kas dar daug klausimų neiškilo, nes turiu tik bendrą vaizdą.
Šiandien nupirkau bilietus į Vatikano muziejus su Vatikano sodais. Veiksmas prasidės nuo sodų. Ir iškilo klausimas iki kurios vietos važiuoti, nes Bazilika suprantu kur, o į sodus įėjimas kur? Juk ten ne toks jau mažas plotelis to Vatikano.

Gal kas nors pradėjote vizitą Vatikane nuo sodų? Gal išsamiau nupasakotumėte iki kur reikia atvažiuoti, kad pradėti nuo sodų.

Būsiu dėkinga už info smile.gif
Atsakyti

Sveiki,

Gal kas lankydami Romą vykote prie Vezuvijaus ugnikalnio? Kokį kelionės variantą geriausia rinktis? Kiek domėjausi yra keletas galimybių su persėdimais, bet atrodo jie truputį painūs... Norim išvykti ryte ir grįžti vakare.  Tai gal kas pasidalinsite savo patirtimi? 

Atsakyti
QUOTE(eimante95 @ 2017 09 13, 15:43)
<p>Sveiki,</p><p></p><p>Gal kas lankydami Romą vykote prie Vezuvijaus ugnikalnio? Kokį kelionės variantą geriausia rinktis? Kiek domėjausi yra keletas galimybių su persėdimais, bet atrodo jie truputį painūs... Norim išvykti ryte ir grįžti vakare.  Tai gal kas pasidalinsite savo patirtimi? </p>


Pavartykit šią ir ankstesnes temas. Tikrai žinau, kad buvo labai detaliai aprašyta. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Harienė @ 2017 09 14, 09:25)
Pavartykit šią ir ankstesnes temas. Tikrai žinau, kad buvo labai detaliai aprašyta.  mirksiukas.gif


Tikrai buvo.

Aš esu keliavusi po tuos kraštus visuomeniniu transportu ir galiu patikinti, kad nėra jau taip painu. Tik tam reikia laiko, t.y. vykstant visuomeniniu transportu, labai daug laiko suvalgytų pati kelionė, todėl iš Romos į Vezuvijų vienai dienai vykti nerekomenduoju.
Dabar yra tiesioginiai skrydžiai į Neapolį, tad patariu verčiau kada kitą kartą bandyti tokį variantą. Nuo Neapolio Vezuvijų pasiekti yra paprasta ir greita.

Iš Romos (greičiausiai Termini stoties) traukiniu važiuojama iki Neapolio (Napoli Centrale), tada pereiname į vietinio pakrantės traukinuko stoti Napoli Garibaldi. Jos yra praktiškai toje pačioje vietoje, šalia viena kitos.
Iš Napoli Garibaldi Pakrantės traukinuku važiuoti iki Pompėjos - Pompei–Scavi Villa Misteri stotelės. Grafikus galima rasti čia.
Išlipus Pompėjoje, netoli stoties esančioje aikštėje yra daug paslaugas siūlančių agentūrų. Arba galima pavažiuoti visuomeniniu autobusu. Šiaip visgi rekomenduočiau agentūrą, nes jie priveža arčiau kraterio ir dar papasakoja pakeliui.

Esu skaičiusi, kad kažkas vyko ir autobusu, bet asmeniškai man su traukiniais keliauti Italijoje yra paprasčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linole: 15 rugsėjo 2017 - 18:36

sveikos keliauninkes. gal is jusu kas vyksta i roma 11/20 - 11/24 dienomis?

Atsakyti

sveikos keliauninkes. gal is jusu kas vyksta i roma 11/20 - 11/24 dienomis?

Atsakyti

Ieškau Romos kelionių vadovo arba knygos Sava Roma. Lietuvių kalba

Atsakyti

Kas vykote į Tivoli Villa de Este ir Villa gregoriana, ar galime ten vietoje įsigyti bilietus ar reikia pirkti internetu? Taip ar gali būti, kad Villa gregoriana nedirba lapkričio pradžioje? Internete neleido rezervuoti bilietų vėlėsnei negu 10-29 datai. Tokiu atveju, jeigu nebūtų galimybės jos aplankyti ar verta važiuoti tik dėl Villa de Este? Labai noriu pamatyti gamtos, kalnų, gal dar kažkokių vietų rekomenduotumėte?  :)

Atsakyti

Kas vykote į Tivoli Villa de Este ir Villa gregoriana, ar galime ten vietoje įsigyti bilietus ar reikia pirkti internetu? Taip ar gali būti, kad Villa gregoriana nedirba lapkričio pradžioje? Internete neleido rezervuoti bilietų vėlėsnei negu 10-29 datai. Tokiu atveju, jeigu nebūtų galimybės jos aplankyti ar verta važiuoti tik dėl Villa de Este? Labai noriu pamatyti gamtos, kalnų, gal dar kažkokių vietų rekomenduotumėte?  :)

Buvom villa de Este, atvykom traukiniu :) Bilietus pirkom vietoje, nieko nerezervave :)

Atsakyti