Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Saulytė @ 2017 06 15, 20:47)
Paskutinę dieną važiavome į Tivolli miestelį, kur aplankėme vila d'Esste ir vilą Gregorian. Viena jų sutvarkyta su fontanais, kita laukinė. Ši kelionė į Tivolli man buvo nereali. Nuostabūs vaizdai, kriokliai, kalnai!!! Tikrai rekomenduoju twn nuvykti.

Pritariu visu 120procentu . Po miesto ir baznyciu , ta laukine gamta buvo tikra atgaiva . Man tai buvo keliones "vinis" smile.gif
Atsakyti
Sveiki, į Romą keliausiu pirmą kartą 3 dienom. Ar verta/apsimoka pirkti romapass bilietą? Kelionės tikslas- aplankyti Romos žymias vietas smile.gif
Atsakyti
neapsimoka nes visi didieji objektai i pasa neieina. nei koliziejus, romos forumas nei bazilikos kuponas, nei vatikano muziejus, geriausia nusipirkt bilietus internetu ir viska susiplanuoti taip. panteonas nemokamas man atrodo neverta tikrai. nebent ka kitos forumietes pasiulys..per 3 dienas imanoma tikrai pamatyti tik reika kruopsciai suplanuoti viska.
Atsakyti
neapsimoka nes visi didieji objektai i pasa neieina. nei koliziejus, romos forumas nei bazilikos kuponas, nei vatikano muziejus, geriausia nusipirkt bilietus internetu ir viska susiplanuoti taip. panteonas nemokamas man atrodo neverta tikrai. nebent ka kitos forumietes pasiulys..per 3 dienas imanoma tikrai pamatyti tik reika kruopsciai suplanuoti viska.
Atsakyti
QUOTE(liepuke777 @ 2017 06 29, 18:08)
neapsimoka nes visi didieji objektai i pasa neieina. nei koliziejus, romos forumas nei bazilikos kuponas, nei vatikano muziejus, geriausia nusipirkt bilietus internetu ir viska susiplanuoti taip. panteonas nemokamas man atrodo neverta tikrai. nebent ka kitos forumietes pasiulys..per 3 dienas imanoma tikrai pamatyti tik reika kruopsciai suplanuoti viska.

Aciu. Nepirksiu
Atsakyti

liepuke777, jus neskleiskit dezinformacijos. I Roma pass ieina ir koliziejus ir forumas. Vatikanas cia isvis ne prie ko, nes atskira valstybe ir nesirisa su Roma pass. Todel keliautojoms siulau pasiskaiciuoti kur noresit vykti, susumuokit bilietu suma ir ziurekit ar apsimoka atskirai pirkti, ar Roma pass imti :) 

Atsakyti
QUOTE(Tiga @ 2017 06 30, 16:26)
<p>liepuke777, jus neskleiskit dezinformacijos. I Roma pass ieina ir koliziejus ir forumas. Vatikanas cia isvis ne prie ko, nes atskira valstybe ir nesirisa su Roma pass. Todel keliautojoms siulau pasiskaiciuoti kur noresit vykti, susumuokit bilietu suma ir ziurekit ar apsimoka atskirai pirkti, ar Roma pass imti smile.gif </p>



na turbut as blogai suziurejau ieksodama, suklydau tik del romos forumo ir koliziejaus. cia mano klaida. smile.gif)
Atsakyti
Pirkčiau knygą "Sava Roma" 4u.gif
Atsakyti
Siulau rezervuoti viesnage per sia nuoroda ir gausite 10proc nuolaida. Jokia kita nuoroda negalioja. Atlikti uzsakyma turite atsidare stai cia:
https://www.booking.com/s/r0balt35
Atsakyti

Laba, mes taip planuojame kelionytę į Romytę!  :yahoo:  Visur ieškome knygos ,,Sava Roma",gal kas turite ją parduoti?  :hmm: 

Atsakyti
[quote=Jolantėlėlė,2017 08 23, 17:27]
kelionytę į Romytę!

biggrin.gif Atleiskit, nesusilaikiau biggrin.gif
Atsakyti

Džiugu, kad nors kažkas sureagavo į mano komentarą.  :4u:  Auuu....!!!! Mamytes kur jūs?  :huh2:​ 

Atsakyti