Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Vai2lka @ 2016 10 11, 09:51)
Tukstanciai zmoniu prie Trevi fontano, pradeda rinktis nuo 7val ryto iki 2val nakties, Spanish Steps vel buvo nuseti zmoniu


Na taip, zmoniu mases prie Trevi fontano mane nustebino, panasiai kaip rusu laikais kokioje traukiniu stotyje.

Su Spanish Steps mums "pavyko geriau", nes geguzes men jie buvo daar uzdaryti remontui. Kitur kazkaip tai viskas normaliai buvo
Atsakyti
aš prieš važiuojant į Romą (gegužę) kelis kartus per dieną vis pažiūrėdavau per webkamerą į Trevi, tai žmonių masės manęs visiškai nenustebino. žinojau, kad taip bus, nes juk važiuoju į vieną lankomiausių miestų. atvirkščiai, sėdėjom ir stebėjom visus tuos žmones - ar indų šeimyna fotkinasi, ar mergina su lagaminu berūkydama kažko laukia, ar porelė senyvas su jaunesne laiką leidžia, ir t.t..
tris kartus per 6 dienas ateidavome prie Trevi, traukė. ir Basilica di San Giovanni in Laterano wub.gif
Paryžiuje buvau liepą (ne šiais metais), turistų minios irgi nei kiek netrukdė.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2016 10 11, 20:22)

Paryžiuje buvau liepą (ne šiais metais), turistų minios irgi nei kiek netrukdė.


Mes gyvenom prie Trevi tai tos zmoniu mases vargino. As tiesa pasakius buvau nustebus tokiomis masemis, nes dar niekur tokiu nebuvau macius, o aplankius esu nemazai.
Paryziuj buvom pries tris metus birzeli, tikrai tokiu zmoniu masiu niekur nemaciau, na apart eile prie Eifelio boksto, visur kitur labai normaliai smile.gif
Atsakyti
Mes gyvenom Trasteverėj, ir kitą kartą rinkčiausi tik ten wub.gif , nenustebino jokios ypatingos minios - taip, daug žmonių, bet tai juk turistinis miestas. Buvom savaitę rugpjūčio mėn, galvoju, gal pavasarį pakartot... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(NY @ 2016 10 10, 06:03)


Ačiū, nusipirkom, nereiks stovėt eilėj prie bilietų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vai2lka @ 2016 10 11, 10:51)
Buvom Romoj tik dvi dienas, tai trumpai galiu pasakyti, kad miestas be galo grazus, na bet zmoniu mases, as dar tokiu niekur nemacius  blink.gif Net Londone prie zymiausiu objektu nebuna tokiu masiu.. Tukstanciai zmoniu prie Trevi fontano, pradeda rinktis nuo 7val ryto iki 2val nakties, Spanish Steps vel buvo nuseti zmoniu ir ju apacioj ta aikste buvo perpildyta zmoniu net neimanoma praeiti, koliziejus vel visi braunasi daryt selfius jei tik koks geresnis matomumo lopinelis.
Nors ir be proto grazu, bet zmones viska sugadino, tai abu su vyru nusprendem kad daug mieliau buvo musu kelione po mazus pietu Prancuzijos miestelius ir geriau jau ten grisim, nei i Roma.  smile.gif


Taip, Romoj visada gausiai tu zmoniu. Kita vertus pasakymas, kad zmones viska sugadino idomiai skamba..lyg jus nebutumet tie patys ..zmones rolleyes.gif



Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 13 spalio 2016 - 13:44
Man atrodo, kad geriau apsistoti labiau centre, negu važinėti iš kažkur motoroleriu..Tiek žmonių niekur nemačiau Barselonoje (išskyrus prie Sagrados, bet ir tai ten laisviau), kiek Romoje prie lankytinų vietų..Viskas centre koncentruota..laisvai galima apeit viską. Net ir važiuot nelabai tikriausiai būtų patogu siauromis gatvelėmis.. Buvom 4 dienas, tai trečią jau nebeturėjom kur beeit..Tai nuėjom į Kapucinų kriptą... biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(IDOMUCIA @ 2016 10 11, 17:56)
Su Spanish Steps mums "pavyko geriau", nes geguzes men jie buvo daar uzdaryti remontui. Kitur kazkaip tai viskas normaliai buvo

O kai jie jau veikiantys savaitgalį, tai praktiškai visi nusėsti žmonių..(saulėtą dieną)
Atsakyti
QUOTE(klaara @ 2016 10 13, 14:43)
Taip, Romoj visada gausiai tu zmoniu. Kita vertus pasakymas, kad zmones viska sugadino idomiai skamba..lyg jus nebutumet tie patys ..zmones rolleyes.gif


Na taip, man didziule mase zmoniu prie vieno objekto sugadina betkoki vaizda, del to ir sakau man mieliau ten, kur maziau zmoniu smile.gif

QUOTE(MMVK @ 2016 10 13, 15:42)
Tiek žmonių niekur nemačiau Barselonoje (išskyrus prie Sagrados, bet ir tai ten laisviau), kiek Romoje prie lankytinų vietų..


As tiesa sakant nei Paryziuj, nei Barselonoj, nei Berlyne, nei Tailande tiek zmoniu, kiek Romoj, nemaciau susitelkusiu prie vieno kazkokio objekto smile.gif
Atsakyti
Mes buvom anu metu balandi tai visiskai nebuvo mases zmoniu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 13, 21:36)
Mes buvom anu metu balandi tai visiskai nebuvo mases zmoniu  smile.gif


Turbut dar ir nuo metu laiku priklauso smile.gif
Atsakyti
Tai taip, dėl to ir rekomenduoja ne turistinio sezono metu ten vykti..bet gi norisi ir pasišildyti dar kažkiek ten biggrin.gif Koncentracija dėl to, kad tie objektai įsprausti tarp pastatų, visi nori pamatyti biggrin.gif Aišku prie Koliziejaus laisviau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MMVK @ 2016 10 14, 11:32)
Tai taip, dėl to ir rekomenduoja ne turistinio sezono metu ten vykti..bet gi norisi ir pasišildyti dar kažkiek ten biggrin.gif Koncentracija dėl to, kad tie objektai įsprausti tarp pastatų, visi nori pamatyti biggrin.gif Aišku prie Koliziejaus laisviau smile.gif


As galvojau, kad spalis jau i sezono pabaiga, bet stipriai apsirikau smile.gif
Atsakyti