Įkraunama...
Įkraunama...

Roma

QUOTE(Saulytė @ 2017 03 15, 11:55)
Laba diena. Keliausim ir mes į Romą birželio 3-8 dienomis. Pradedu ruoštis, skaitinėju temą.

Kiek kainuoja autobuso bilietas iš/į Ciampino?
Tai gal su taksi žymiai labiau važiuoti, bent jau į rytinį reisą?

Priklauso kiek žmonių taxi imsit, nes jei dviese tai su autobusi gerokai pigiau.
Atsakyti

Mergaitės, gal kas turit ir norit man parduoti knygą Sava Roma?:) gali būti aptrinta, nupirksiu už pilną kainą:) pirmą kartą keliaujam į Romą, taip norėtųsi paskaityt tą knygą...;)

Atsakyti
QUOTE(Tylene @ 2017 03 16, 22:00)
<p>Mergaitės, gal kas turit ir norit man parduoti knygą Sava Roma?smile.gif gali būti aptrinta, nupirksiu už pilną kainąsmile.gif pirmą kartą keliaujam į Romą, taip norėtųsi paskaityt tą knygą...;)</p>

Aš buvau paėmusi iš bibliotekos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(k** @ 2017 03 16, 21:29)
Aš buvau paėmusi iš bibliotekos.  4u.gif


Dėkui už mintį! 4u.gif

bet jei kas turit parduoti, vis dar laukiu pasiūlymų bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, sakykit, jei nuperku bilietą į Koliziejų, taip suprantu kad man priklauso rezervacija. O kaip ja pasinaudoti? Ar reikia papildomos registracijos, ar tiesiog bilietas pirktas internetu ją kaip ir garantuoja?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Zinoma, garantuoja, pirkusiems internetu net kasa kita, kur eile mazesne.
Atsakyti
Sveiki. Romoje busime pirma geguzes sekmadieni, skaiciau kad ta diena nemokamas iejimas daug kur, eiles turbut nezmoniskos bus, kazi ar verta eit i toki kolizieju bandyt nemokamai, ar del ramybes kita diena rezervuot bilietus?
Atsakyti
QUOTE(Vikitita @ 2017 03 26, 20:32)
Sveiki. Romoje busime pirma geguzes sekmadieni, skaiciau kad ta diena nemokamas iejimas daug kur, eiles turbut nezmoniskos bus, kazi ar verta eit i toki kolizieju bandyt nemokamai, ar del ramybes kita diena rezervuot bilietus?

O kam rezervuoti bilietus jei viskas nemokamai bus. Paskutini menesio sekmadieni, t.y. siandien, i Vatikana iejimas nemokamas. Eiles nuo ryto ilgiausios, bet apie 11.30 jau beveik nebuvo ir galima ieiti nelaukiant poros valandu. Manau tas pats bus ir geguzes ta diena.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -kitsune-: 26 kovo 2017 - 20:59
QUOTE(-kitsune- @ 2017 03 26, 20:58)
O kam rezervuoti bilietus jei viskas nemokamai bus. Paskutini menesio sekmadieni, t.y. siandien, i Vatikana iejimas nemokamas. Eiles nuo ryto ilgiausios, bet apie 11.30 jau beveik nebuvo ir galima ieiti nelaukiant poros valandu. Manau tas pats bus ir geguzes ta diena.


Truputį nesuprantu, niekur nerandu, kur ir kada nemokami įėjimai.
Mes būsim pirmą birželio sekmadienį. Ar taip pat nemokami įėjimai bus?
Atsakyti
QUOTE(-kitsune- @ 2017 03 26, 20:58)
O kam rezervuoti bilietus jei viskas nemokamai bus. Paskutini menesio sekmadieni, t.y. siandien, i Vatikana iejimas nemokamas. Eiles nuo ryto ilgiausios, bet apie 11.30 jau beveik nebuvo ir galima ieiti nelaukiant poros valandu. Manau tas pats bus ir geguzes ta diena.

Pernai buvome pirmą birželio sekmadienį. Eilės į Koliziejų galas siekė pradžią biggrin.gif Bet nieko, tikrai nemirėm, šiek tiek palaukėme ir patekome vidun. Po to dar į Romos forumą keliavome.
Mes kiekvienais metais taip į muziejus pataikome. Užpernai Paryžiuje, šiemet tuo Barselonoje naudosimės. Sėkmės! 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Saulytė @ 2017 03 26, 21:01)
Truputį nesuprantu, niekur nerandu, kur ir kada nemokami įėjimai.
Mes būsim pirmą birželio sekmadienį. Ar taip pat nemokami  įėjimai bus?

Kiekvieno muziejaus tinklalapyje rašo kurį mėnesio sekmadienį jis nemokamas. Romoje tai būna pirmą mėnesio sekmadienį, Vatikane paskutinį mėnesio sekmadienį. (Bent pernai buvo)
Atsakyti
Merginos, na nesuprantu aš kaip nupirkit tuos bilietus hmm.gif Paspaudžiu apmokėjimą, meta itališkai, nosprieš tai buvau pasirinkusi anglų kalbą,ir rašė angliškai... Kosmosas kažkoks...Na perku aš internetu daug ką, na nesu šioje vietoje žalia, bet čia tai....
Atsakyti
Užsakiau kitur tuos bileitus, tik kainavo po 16 eu vietoj 14 bet užtai greitai ir patogiai. Nors atsakymų nesulaukiau, bet dėl visa ko... biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pukepuke: 31 kovo 2017 - 20:46