Įkraunama...
Įkraunama...

Užsisakome iš JAV parduotuvių!

Zuika, ukmerge irgi gaus greitu metu , pas ka brautis?
Atsakyti
Sveiki 4u.gif Gal renkate iš 6pm?
Atsakyti
QUOTE(spurga_m @ 2016 10 13, 08:36)
Zuika, ukmerge irgi gaus greitu metu , pas ka brautis?

Pas nieką. Jums siųsiu asmeniniu bendra tvarka 4u.gif galit kontaktus parašyti. Kol kas dar iki asmeninių nebuvo laiko prieiti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika23 @ 2016 10 13, 11:54)
Pas nieką. Jums siųsiu asmeniniu bendra tvarka  4u.gif galit kontaktus parašyti. Kol kas dar iki asmeninių nebuvo laiko prieiti  4u.gif

Ok;)
Atsakyti
QUOTE(Advile @ 2016 10 13, 12:52)
Sveiki 4u.gif  Gal renkate iš 6pm?



zinoma,is cia visada renkam 4u.gif




Labai laukiu kompanijos 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Sierratradingpost-25%off,negalioja clearence
Bluefly
Nordstromrack/Hautelook
Polo-truksta iki free shipo
Armaniexchange
Lastcall
Saksoff5th
Gymboree



Amazon su 20%off perkant 6vnt ir daugiau

https://www.amazon.c...=A2H5RK1WBJ611I


https://www.amazon.c...d=A5C9JSAUMUB5Z








Atsakyti
Šiaulių dėžutė irgi gauta, prašom skubėti susimokėti skolytes 4u.gif
Atsakyti





Kamik batuku sale 4u.gif

Kamik shoes




Atsakyti
https://www.nordstro...=STAINLESS-GRAY

kaina super 4u.gif
Atsakyti
Sveiki, esu nauja, stebiu ta tema, nes esu uzsisakius, bet jau pavargau sekti, jau tuoj ne dirbti laiko nebeturesiu...... vakare irgi vis atnaujinima spaudziu ir ramiai nenusedziu.... nutariau geriau paklausti.... ka reiskia siuntinukas 10.07? ar jis is JAV isejo ta diena ar cia gautas? as sumokejau pradini ta mokesti daugiau va visa savaite negaunu, tai man buti kantriai ir laukti? o gal mane pamirso ir reikia priminti apie save?
Atsakyti
kur rasti MK laikrodziu apyrankiu? nusitraukiau savo Slim Double Wrap Watch... LT uzsakyt gali uz 30.50 eur. galvoju gal pati pigiau rasciau...
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2016 10 13, 10:13)
Sveiki, esu nauja, stebiu ta tema, nes esu uzsisakius, bet jau pavargau sekti, jau tuoj ne dirbti laiko nebeturesiu...... vakare irgi  vis atnaujinima spaudziu ir ramiai nenusedziu.... nutariau geriau paklausti.... ka reiskia siuntinukas 10.07? ar jis is JAV isejo ta diena ar cia gautas? as sumokejau pradini ta mokesti daugiau va visa savaite negaunu, tai man buti kantriai ir laukti? o gal mane pamirso ir reikia priminti apie save?

tą dieną išsiųstas iš JAV.
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2016 10 13, 13:13)
Sveiki, esu nauja, stebiu ta tema, nes esu uzsisakius, bet jau pavargau sekti, jau tuoj ne dirbti laiko nebeturesiu...... vakare irgi  vis atnaujinima spaudziu ir ramiai nenusedziu.... nutariau geriau paklausti.... ka reiskia siuntinukas 10.07? ar jis is JAV isejo ta diena ar cia gautas? as sumokejau pradini ta mokesti daugiau va visa savaite negaunu, tai man buti kantriai ir laukti? o gal mane pamirso ir reikia priminti apie save?

Jei jus mokejot tik avansa, toliau seka saskaita uz prekes. Jei jos nebuvo dar, jusu prekiu 10.7d siuntoje nebus. Tema sekti nebutina, saskaita ateina emailu, pranesimas del atsiemimo i az
Atsakyti