Įkraunama...
Įkraunama...

Užsisakome iš JAV parduotuvių!

QUOTE(Melajja @ 2016 10 13, 10:49)
Aš ir mastau apie 4 US kitam sezonui, daba 35 eur d. nešiojam tai tas 4 US jei nedidintas ir atitinka 36 eur. kaip rašo tai kaip ir ok būtų


hmm randu, kad 4 dydis 22.2 cm pedai convers size chart, tai jei didinti gerai, bet jei atitinka, tai net 5 dydzio reikia jei vaiko pedea dabar 22 cm unsure.gif nes 5 dydis raso 23.2 cm pedai
Atsakyti
QUOTE(Melajja @ 2016 10 13, 06:53)
tai aš antra  mirksiukas.gif ups, vistik trečia  biggrin.gif

čia atskiros eilės biggrin.gif vienos Kaune, vienos Vilniuje biggrin.gif

Baiginėju susitvarkyti ir skelbiu dalinimą. Kol nepaskelbsiu - nekelsiu ragelio tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(zuika23 @ 2016 10 13, 11:04)
čia atskiros eilės  biggrin.gif vienos Kaune, vienos Vilniuje  biggrin.gif

Baiginėju susitvarkyti ir skelbiu dalinimą. Kol nepaskelbsiu - nekelsiu ragelio  tongue.gif

Laba mergaitės, gal kas nors galėtų mano siuntinuką paimti, kai tik šiomis dienomis be automobilio gyvenu (tiktų nuo PC Europos iki Žirmūnų galo)? Sekantį kartą aš galėčiau paimti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dziugaa: 13 spalio 2016 - 10:10
QUOTE(kriisti @ 2016 10 13, 07:03)
hmm randu, kad 4 dydis 22.2 cm pedai convers size chart, tai jei didinti gerai, bet jei atitinka, tai net 5 dydzio reikia jei vaiko pedea dabar 22 cm unsure.gif  nes 5 dydis raso 23.2 cm pedai

odinius turim nevarstomus tai jie į didesnę pusę 4u.gif

Šiaip nieko blogo vaikai man apie convus nesako. Žinokit visi batai turbūt yra "skonio" reikalas 4u.gif o dabar kainytė puiki išsibandydi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ciu @ 2016 10 12, 22:35)
Galvoju, kad norėčiau kokio haliurono veidui. Gal renkate kurį? Yra koks papildomas off?  Jei taip, kiek vnt reikia tam papildomam smile.gif

https://www.amazon.c...d=A5C9JSAUMUB5Z
https://www.amazon.c...5...BJ611I&th=1

Pirmojo nesu bandziusi, o antra bandziau - nepatiko smile.gif
Jau pora buteliuku sunaudojau sio serumo.....kol kas patenkinta esu smile.gif
serumas
Atsakyti
QUOTE(dalkamik @ 2016 10 13, 11:27)
Jau pora buteliuku sunaudojau sio serumo.....kol kas patenkinta esu smile.gif
serumas


man šis labai patina, kaip suprantu tas pats gamintojas, bet neįžiūriu kuo jie skiriasi, sudėtis matyt ta pai, tik buteliukas ir konsiostencija kita https://www.amazon.c...=A2H5RK1WBJ611I
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Melajja: 13 spalio 2016 - 10:38
[quote=kriisti,2016 10 13, 10:34]
ar radau atsiliepima, kad tokiu keduku 2,5 dydis 20,5 pedai tinka, darau isvada jie mazinti stipriai, nes skaiciuoju, kad 22 pedai pavasariui reikia 5W dydzio. gal kiek pades 4u.gif
dėkui smile.gif
Atsakyti
Siuntelė 10,07 jau suruošta. Žinutes jau rašau 4u.gif Dabar laukiu iki 16 val. Paskui IŠVAŽIUOJU paimti vaiko, tad jokių galimybių paimt nebus biggrin.gif ir toliau nuo 18 iki 20 val. jūsų paslaugoms vėl bigsmile.gif dalinimo laiko laikytis būtina. Skambintis prieš važiuojant - taip pat biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dalkamik @ 2016 10 13, 11:27)
Pirmojo nesu bandziusi, o antra bandziau - nepatiko smile.gif
Jau pora buteliuku sunaudojau sio serumo.....kol kas patenkinta esu smile.gif
serumas


Tai jungsiuos prie pirmojo, it jūsų serumo užrodyto smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kriisti @ 2016 10 13, 11:03)
hmm randu, kad 4 dydis 22.2 cm pedai convers size chart, tai jei didinti gerai, bet jei atitinka, tai net 5 dydzio reikia jei vaiko pedea dabar 22 cm unsure.gif  nes 5 dydis raso 23.2 cm pedai


aš nelabai cm pėdos gaudausi, labiau pagal eur dydžius, radau, kad conversai 4 US vaikiški atitinka 36,5 EUR, tai kaip ir suaugusių dauguma conversu didinti puse dydžio. Tai 5 US bus jau 37,5 eur, aš net savo koją sukuščiau į tokius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nattti @ 2016 10 13, 07:41)
Galim rinkti, 6vnt imant gaunam 20proc,off,as ir pati noreciau,tik kad tikrai butu geras,nes viena kart kazkoki tai gavau,tai  toks kvapas bloggas buvo blink.gif ,kad ismeciau unsure.gif
gal merginos patars 4u.gif

Aš tokį naudojusi, man patiko, tik pakuotė buvo kitokia, mėlyna lyg, bet, per nuorodą kur pirkau, dabar šį atidaro
https://www.amazon.c...d=A5C9JSAUMUB5Z
Atsakyti
Gauta Klaipėdos 10.07 siunta!!!

Susimokėjusioms laiškai surašyti A.Ž. arba e-mail. Jeigu kas negavote parašykite man į AŽ. 4u.gif
Atsakyti