Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija

BigBang, ar jautei ka nors per ovuliacija? O tu ovitrelle leidaisi ar tau naturaliai ovuliavo foliai?

Na vakar įdomus pilve jausmas buvo, bet nežinau ar galėčiau priskirti tai O.. BT irgi nematavau kažkaip.. nedavė nieko leistis man :) penktadienį kraują nuleisiu ir tada manau žinosiu ar įvyko :) 

Atsakyti

Kaip tu OS? Sutrumpinau tavo niką, tikiuosi nepyksi :) gal NT darei? :) 

Atsakyti

trumpink trumpink, gali kad ir skyle vadint :rolleyes: nuo 5 klasės sugalvotas nick'as prilipo ir negaliu atsikratyt :) aš dar nedariau NT, nes dar matyt ovitrelle rodytų. Šiandien 11 diena po ovitrelle, o teoriškai 9 dpo, tai kaip ir ankstoka. Man kažkaip nėra noro testuotis dėl to dufo, toks liudnėsėlis apėmęs

Atsakyti

O kada galvoji testuką daryt? Aš girdėjus kad jau 10dpo dažnai parodo :) 

Atsakyti

trumpink trumpink, gali kad ir skyle vadint :rolleyes: nuo 5 klasės sugalvotas nick'as prilipo ir negaliu atsikratyt :) aš dar nedariau NT, nes dar matyt ovitrelle rodytų. Šiandien 11 diena po ovitrelle, o teoriškai 9 dpo, tai kaip ir ankstoka. Man kažkaip nėra noro testuotis dėl to dufo, toks liudnėsėlis apėmęs

Jau tikrai gali daryt NT  :4u:

Atsakyti

Mąsčiau šiandien ryte pasidaryti, bet paskui pagalvojau, kad jei bus II, tai galvosiu, kad ovitrelle dar, o jei bus I, tai galvosiu, kad gal per anksti :) nors manau, kad ovul neįvyko, bet viltis yra viltis :rolleyes: manau, kad rytoj darysiu ryte ir jei ką, lauksiu naujo ciklo...

Šiaip merginos daug šneka apie stimuliacijas, IUI ir IVF tėvų-darželis.lt, toks jausmas, kad visos ten perbėgo, tai vakar ir aš ten prisijungiau :)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ozono_skyle: 08 lapkričio 2016 - 13:35

Mąsčiau šiandien ryte pasidaryti, bet paskui pagalvojau, kad jei bus II, tai galvosiu, kad ovitrelle dar, o jei bus I, tai gasvosiu, kad gal per anksti :) nors manau, kad ovul neįvyko, bet viltis yra viltis :rolleyes: manau, kad rytoj darysiu ryte jau darysiu ir jei ką, lauksiu naujo ciklo...

Šiaip merginos daug šneka apie stimuliacijas, IUI ir IVF tėvų-darželis.lt, toks jausmas, kad visos ten perbėgo, tai vakar ir aš ten prisijungiau :)

Kai praeina 10 dienu po sprogduko NT jau neberodo jo likucio :mirksiukas:

Atsakyti

Nu bandysiu ryte :unsure: jau baisoka :)

Atsakyti

Nu bandysiu ryte :unsure: jau baisoka :)

Sekmes ir linkiu pamatyti norima rezultata  :4u:

Atsakyti

Nedėkosiu :) bet to paties linkiu ir jums

Atsakyti

Nedėkosiu :) bet to paties linkiu ir jums

Kad as neplanuoju  :mirksiukas: Jau turiu savo turta  :mirksiukas: Ilgai cia anksciau buvau, delto vis uzsuku  :mirksiukas:

Atsakyti

Supratau, tai sveikinimai :4u:

Atsakyti