Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija

Ozono_skyle gal.gydytoja buvo garantuota, kad ovuliacija ivyks. Bet as manau vientik isskyromis nepasikliauciau. 

Geriau ir as dufa, tik nepamenu nuo kada. Bet man rodos po sprogduko suleidimo, kai praejo kazkiek dienu.

Atsakyti

As nemazai apie gleiviu metoda domejausi ir visada per ovul budavo kiausinio baltymas, o vat dabar kremines, kuriu paskirtis isvis uzklijuot kakleli...aisku, nesu 100proc tikra, bet manau, kad ovul nebuvo. Po ovitrelle tik 1d palaukt, o tada ND ir dufas..

dar po ovul scan'o neskyre, ale kam pinigus leist, db mastau, kad reik butinai

Atsakyti
QUOTE(Ozono_skyle @ 2016 11 01, 22:49)
<p>As nemazai apie gleiviu metoda domejausi ir visada per ovul budavo kiausinio baltymas, o vat dabar kremines, kuriu paskirtis isvis uzklijuot kakleli...aisku, nesu 100proc tikra, bet manau, kad ovul nebuvo. Po ovitrelle tik 1d palaukt, o tada ND ir dufas..</p><p>dar po ovul scan'o neskyre, ale kam pinigus leist, db mastau, kad reik butinai</p>

Na as jau ne pirma cikla stimuliuojuos, bet po ov niekada neskyre scan'o. Tiesiog ovitrele pasako kada nd laikas, o po to laukimo laikas. Jei ateina mm tada 2 - 3 cd pasirodyti. Tada vel scan, apziuri ar neuzsiliko neovuliavusiu foliu ir sprendziam ka darom toliau.
Atsakyti

As nemazai apie gleiviu metoda domejausi ir visada per ovul budavo kiausinio baltymas, o vat dabar kremines, kuriu paskirtis isvis uzklijuot kakleli...aisku, nesu 100proc tikra, bet manau, kad ovul nebuvo. Po ovitrelle tik 1d palaukt, o tada ND ir dufas.. dar po ovul scan'o neskyre, ale kam pinigus leist, db mastau, kad reik butinai

Na nemanau, kad reikalingas scanas paziuret ar ivyko ovuliacija. Bent as apie toki negirdejau.

Na dabar tik laiko klausimas ar ivyko, ar ne.

Atsakyti

Na taip, lieka tik laukti. Dabar prisideda ne tik pergyvenimas, kad nepastosiu, bet dar ir tai, ar ateis mmm, jei nebuvo ovuliacijos. Oj kaip viskas nervina. Gal dar hormonai prisideda prie tu nervu, nes siaip nebunu tokia pikciurna :4u:

Atsakyti

Na taip, lieka tik laukti. Dabar prisideda ne tik pergyvenimas, kad nepastosiu, bet dar ir tai, ar ateis mmm, jei nebuvo ovuliacijos. Oj kaip viskas nervina. Gal dar hormonai prisideda prie tu nervu, nes siaip nebunu tokia pikciurna :4u:

Nesinervuok, gal viskas bus gerai ;) netrauk neigiamų minčių į save :) aš stengiuosi užsivakuot tame - viskas bus gerai. Na o jei ne dabar tai kitą kart vistiek bus :) 

Atsakyti

:4u:

Atsakyti

Na taip, lieka tik laukti. Dabar prisideda ne tik pergyvenimas, kad nepastosiu, bet dar ir tai, ar ateis mmm, jei nebuvo ovuliacijos. Oj kaip viskas nervina. Gal dar hormonai prisideda prie tu nervu, nes siaip nebunu tokia pikciurna :4u:

 


Tai praejus 10 dienu po spogduko turit pasidaryt NT, jei jis neigiamas nutraukt dufo gerima. Kai nutrauksit mmm ir ateis. Bet as dariau HCG o ne NT.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunflowers: 02 lapkričio 2016 - 13:09

Tai jei ovuliacija įvyko, bet nepastojau, tai tikrai mmm bus po dufo. Tačiau jeigu ovuliacija visai neįvyko, tai mmm gali ir nebūti (nesvarbu geri dufą ar ne). Mano bėda ir yra tokia, kad naturaliai ovuliacija nevyksta, tad ir nebūna mmm, pvz. kad ir metus. Esu gėrus dufą, bet jis niekad neiššaukdavo mmm, jei nebūdavo ovuliacijos. Tad reikėdavo arba KT naudot, arba PHT. Čia kaip ir menopauzėje - nevyksta ovul, nėra mmm.

Tai vat ir neramu... Darysiu ir aš matyt HCG, testas gali ir neparodyt, tai norėtųsi būti tikrai dėl rezultato.

Atsakyti

Tai jei ovuliacija įvyko, bet nepastojau, tai tikrai mmm bus po dufo. Tačiau jeigu ovuliacija visai neįvyko, tai mmm gali ir nebūti (nesvarbu geri dufą ar ne). Mano bėda ir yra tokia, kad naturaliai ovuliacija nevyksta, tad ir nebūna mmm, pvz. kad ir metus. Esu gėrus dufą, bet jis niekad neiššaukdavo mmm, jei nebūdavo ovuliacijos. Tad reikėdavo arba KT naudot, arba PHT. Čia kaip ir menopauzėje - nevyksta ovul, nėra mmm.

Tai vat ir neramu... Darysiu ir aš matyt HCG, testas gali ir neparodyt, tai norėtųsi būti tikrai dėl rezultato.

Ir man ovuliacija naturaliai nevykdavo, bet geriant dufa ir jo nenutraukiant mmm ateidavo.

Atsakyti

Aš jau nieko nebesuprantu, nes man kad ir kiek gerčiau dufą, neateidavo niekad :unsure: matyt, čia daugiau faktorių kažkokių prisideda.

Atsakyti

Aš jau nieko nebesuprantu, nes man kad ir kiek gerčiau dufą, neateidavo niekad :unsure: matyt, čia daugiau faktorių kažkokių prisideda.

Greiciausiai.

Atsakyti