Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija

Tai čia tie leidžiami kosmosą kainuoja, po 25 eur minimali dozė ir dar čia patys pigiausi leidžiami... Gonalis po 35 eur dozė, o gali reikėt didesnės dozės, tai dar labiau išauga kaina... Scan'ai man irgi po 35 eur kainuoja.. Žodžiu, as stengiuosi negalvoti apie tai, kad nebūtų labai skaudžiai :) ir jei rezultatas bus :nestuke tai ir pamiršiu tas kainas, svarbu, kad būtų rezultatas :)

apmirusi temutė, atrodo niekas nebesistimuliuoja.. tikiuosi, ne dėl to, kad nelabai kam padeda..

Atsakyti

Tai čia tie leidžiami kosmosą kainuoja, po 25 eur minimali dozė ir dar čia patys pigiausi leidžiami... Gonalis po 35 eur dozė, o gali reikėt didesnės dozės, tai dar labiau išauga kaina... Scan'ai man irgi po 35 eur kainuoja.. Žodžiu, as stengiuosi negalvoti apie tai, kad nebūtų labai skaudžiai :) ir jei rezultatas bus :nestuke tai ir pamiršiu tas kainas, svarbu, kad būtų rezultatas :)

apmirusi temutė, atrodo niekas nebesistimuliuoja.. tikiuosi, ne dėl to, kad nelabai kam padeda..

Pinigai - uždirbamas dalykas  :) 

Aš labai tikiuosi, kad daugiau padeda, nei nepadeda :) Gal mes va pabendrausim ir dar kuri nors prisijungs prie mūsų, ypač jei kuriai, arba abiems geriau būtų, pasiseks  :4u: 

Atsakyti

Gal kai n kartų nesigauna, tai ir nebesinori kalbėt.. nu žiūrėsim, kaip mum čia seksis :hmm:

Atsakyti

Reikia tikėtis geriausio  :4u: 

Mano šiandien 2 tabletė jau, tikiuosi jokių šalutinių poveikių nebus :)

Atsakyti

Aš tai vakar vakare guliu lovoj ir žliumbiu, MB klausia, kas yra, sakau "nežinau" :) liudna buvo kažko be priežasties :) tai va tokie tie šalutiniai, nu ir skauda/tempia/duria vis dar

Atsakyti

O kada pradėjai jaust tuos durimus, tempimu? 

Oi verkt man irgi būna ateina momentas ir dėl visiškai nieko pradedu verkt.. Čia hormonai matyt plius dar tai kad kiekvieną mėnesį NT balti..

Atsakyti

Tai va va. Man durti ir tempti pradėjo, kai tie foliai užaugo, nes vienas 1,8 cm, kitas 1,6 cm turėtų jau dabar būti, tai sunkiai telpa vienoje kiaušidėje, tai manau dėl to ir skauda. Bet man čia gali būti dėl to, kad "varikliuką" tie vaistai bando užvest, gal tik pirmą kartą man taip, o paskui gal jau nebetemps, kai įsivažiuos. Bet tikėkimės, kad nebeprireiks daugiau :)

Atsakyti

Įdomu ir man kaip čia bus :) Iki sekmadienio tabletes gersiu tai po to jau turėčiau jaust kažką jei augs :) O tu jau sprogdukus susileidai?

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo BigBang: 27 spalio 2016 - 16:47

Aš po tablečių, žinok, nieko nejaučiau ir kai pradėjau leistis nieko, bet paskutinę leidimosi dieną pradėjo po scan'o, kuris irgi sujudino biški ten viską... Nu bet tikiuosi, kad nieko rimto čia.

Vakar susileidau Ovitrelle, kažkaip buvo sunkiau psichologiškai durti į pilvą, nors adata tokia pati, bet švirkštas dvigubai didesnis, tai kažkaip nejauku buvo :unsure: bet tikrai neskauda, aš tokia šiaip esu bijoklė visko ir man viskas skauda, bet va čia tai tikrai neskauda :)

Atsakyti

O skaną darė vaginalinį? Visada tokį daro? 

Na man tai išvis nieko nesakė dėl tų speogdukų, gal jos ten pačios suleidžia jei reikia, nežinau.. 

Atsakyti

Labas rytas :) 

Paskutinė įoji tabletė išgerta, dabar lauksim ketvirtadienio skano :) 

Kaip tu Ozono skyle? Kada tau skanas?  :4u: 

Atsakyti

Sveikos:) norėjau trumpai papasakoti savo sėkmingą istoriją. Man buvo nustatytas pks, stimuliavausi Clostilbegyt. Pirmą kart nieko nesigavo, bet antrą kartą toks įdomus dalykas nutiko, po Clost ėjau skanui kad nustatytų ar jau leistis Ovitrele ar dar ne ir ogi pamatė, kad ovuliacija JAU įvykusi ir be Ovitrele. Tą ciklą ir pastojau. O dabar  be jokių stimuliacijų ir po pusės metų planavimo laukiuosi antro vaikučio :) Linkiu sėkmės visoms:)

Atsakyti