Įkraunama...
Įkraunama...

Ovuliacijos stimuliacija

Tikrai keista, kad nežiūri kokio dydžio užaugo folikulai ir kokia gleivinė, gal per maža užaugo... O gal neišėjo folikulas ir bus cista

Atsakyti
Priėjome prie IVF. Po stimuliacijos gydytojas pasakė, kad vaistai visiškai neaugina folikulų. Ar jums taip buvo? Tuo ir baigė, vilties nėra, lieka tik donoro kiaušialąstė...(gydytojo išvada). AMF tyrimo nesakė atlikti. Ar verta jį atlikti? O gal vaistai netiko?
Atsakyti

Sveikos, esu naujokė,norėčiau prie Jūsų prisijungti :) Nepastojam 1m su trupučiu, nevyksta ov pas mane. Šis pirmas ciklas,bandom stimuliuotis, sugėriau closta , užauginom viena foliuka 21mm ir susileidom ovitrile, siandien 5 diena po ovitriles :)

Kada galima ankciau nt bandyti daryti? :) Kkie pojuciai jusu buvo stimuliacjos metu?

Atsakyti

Sveikos, esu naujokė,norėčiau prie Jūsų prisijungti :) Nepastojam 1m su trupučiu, nevyksta ov pas mane. Šis pirmas ciklas,bandom stimuliuotis, sugėriau closta , užauginom viena foliuka 21mm ir susileidom ovitrile, siandien 5 diena po ovitriles :)

Kada galima ankciau nt bandyti daryti? :) Kkie pojuciai jusu buvo stimuliacjos metu?

Linkiu sekmes :) 

savijauta ovuliacijos metu buvo keista, hornonai zaide labai, jautrumas buvo padidejes. Mums pasiseke is trecios stimuliacijos, po antros jau labai nusiminiau kad nepavyko. Tiesa nesileidwu sprogduku, tai buvo toks neaiskumas ar viskas ten visgi vyksta pagal plana ar ne :) 

Atsakyti

Laba diena.  :4u:

Mano problemytė PKS

Aukštas LH/FSH santykis, padidėjęs testosteronas, karoliukai kiaušidėse, padidėjęs plaukuotumas, viršvoris t.t. ir pan :oh:

Geriu thyboną, metforminą. kokį pusmetį gėriau inofoliką bet jokios naudos iš jo nepastebėjau tai ir nebetesiu.

Pas vieną gydytoją turėjau 7 stimuliacija su letrozole, letrozolė+clostas. viena iš jų buvo su iui. ne visų stimuliacijų metu užaugdavo dominuojantis folis.  vieną kartą ir pastojus buvau, dėja tik trumpam.

Dabar pakeičiau gydytoją, sugėriau vieną ciklą kt, po to stimuliavomės clostu. dėja niekas neužaugo ir teko vėl gerti kt. šį ciklą ir norėjom stimuliuot bet kažkokia cista buvo tai teko vėl gert kt. :frusty: dabar laukiu kito ciklo ir tikiuosi galėsim vėl startuot su stimuliacija. :ax:

Atsakyti

Laba diena.  :4u:

Mano problemytė PKS

Aukštas LH/FSH santykis, padidėjęs testosteronas, karoliukai kiaušidėse, padidėjęs plaukuotumas, viršvoris t.t. ir pan :oh:

Geriu thyboną, metforminą. kokį pusmetį gėriau inofoliką bet jokios naudos iš jo nepastebėjau tai ir nebetesiu.

Pas vieną gydytoją turėjau 7 stimuliacija su letrozole, letrozolė+clostas. viena iš jų buvo su iui. ne visų stimuliacijų metu užaugdavo dominuojantis folis.  vieną kartą ir pastojus buvau, dėja tik trumpam.

Dabar pakeičiau gydytoją, sugėriau vieną ciklą kt, po to stimuliavomės clostu. dėja niekas neužaugo ir teko vėl gerti kt. šį ciklą ir norėjom stimuliuot bet kažkokia cista buvo tai teko vėl gert kt. :frusty: dabar laukiu kito ciklo ir tikiuosi galėsim vėl startuot su stimuliacija. :ax:

 

pas mane auktas FSH ir plona gleivinė, badom susilaukti mažučio beveik du metus. Šis ciklas pirmasis su letrozole (dvi tabletės per dieną). laukiu kitos savaitės pabaigos, kad pamatytumėm kas užaugo. O nebandėt leidžiamų gonal? nes jeigu nesigaus per kelis ciklus su letrozole prašysiu gonadotropinų (brangūs, bet pamėginti verta).
 

Atsakyti

Laba diena.  :4u:

Mano problemytė PKS

Aukštas LH/FSH santykis, padidėjęs testosteronas, karoliukai kiaušidėse, padidėjęs plaukuotumas, viršvoris t.t. ir pan :oh:

Geriu thyboną, metforminą. kokį pusmetį gėriau inofoliką bet jokios naudos iš jo nepastebėjau tai ir nebetesiu.

Pas vieną gydytoją turėjau 7 stimuliacija su letrozole, letrozolė+clostas. viena iš jų buvo su iui. ne visų stimuliacijų metu užaugdavo dominuojantis folis.  vieną kartą ir pastojus buvau, dėja tik trumpam.

Dabar pakeičiau gydytoją, sugėriau vieną ciklą kt, po to stimuliavomės clostu. dėja niekas neužaugo ir teko vėl gerti kt. šį ciklą ir norėjom stimuliuot bet kažkokia cista buvo tai teko vėl gert kt. :frusty: dabar laukiu kito ciklo ir tikiuosi galėsim vėl startuot su stimuliacija. :ax:

 

pas mane auktas FSH ir plona gleivinė, badom susilaukti mažučio beveik du metus. Šis ciklas pirmasis su letrozole (dvi tabletės per dieną). laukiu kitos savaitės pabaigos, kad pamatytumėm kas užaugo. O nebandėt leidžiamų gonal? nes jeigu nesigaus per kelis ciklus su letrozole prašysiu gonadotropinų (brangūs, bet pamėginti verta).
 

Atsakyti

 

pas mane auktas FSH ir plona gleivinė, badom susilaukti mažučio beveik du metus. Šis ciklas pirmasis su letrozole (dvi tabletės per dieną). laukiu kitos savaitės pabaigos, kad pamatytumėm kas užaugo. O nebandėt leidžiamų gonal? nes jeigu nesigaus per kelis ciklus su letrozole prašysiu gonadotropinų (brangūs, bet pamėginti verta).
 

Pas mane tai LH aukštas kurį bandom numušt kt.

vakar buvau pas gydytoją. Šiandien pradėjau stimuliuotis. gavau iš viso 20 tablečių closto. 6d po tris tabletes o septintą liks dvi. šalia closto iki ov gersiu bromą gleivinei augint. šitą dalyką tai pirmą kartą girdžiu, bet vakar radau mergaitę turi taip pat dėl gleivinės bromą gėrė. 28d. eisiu derliaus žiūrėt.

dėl gonalio tai gydytojas nelinkęs man jo skirt. mano amh aukštas, bijo kad per daug folių išstimuliuos. 

Atsakyti

Aš taip pat rugsėjo 28 dieną einu žiūrėti derliaus :). Tuo pačiu paklausiu ir dėl bromo :hmm:nes irgi nežinau ką reikia daryti dėl plonos gleivinės.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gabety: 20 rugsėjo 2017 - 07:24
sveikos :4u:
šianidien 15cd. buvau apžiūroj. turiu kairėj pusėj vieną 20,1mm folį, dešnėj dominuojančio nėra. tiek daug sugėrus tikėjausi daugiau derliaus nu bet ką padarysi (sugėriau 20 tablečių closto). gleivinė 8,8mm :hmm:  ovitrelę katik susileidau tai dabar dirbsim  :showoff:  prg nuo 10.04. ryte dufo tabletė vakare utrogestano žvakutė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo burburbur: 30 rugsėjo 2017 - 11:51

Aš taip pat rugsėjo 28 dieną einu žiūrėti derliaus :). Tuo pačiu paklausiu ir dėl bromo :hmm:nes irgi nežinau ką reikia daryti dėl plonos gleivinės.

kaip jūsų derlius?  :4u:​ 

Atsakyti

Sveikos, prisijungiu prie jūsų, clost+gonal paskyrė, problema pks, nevyksta ovuliacija, blogas lh fsh santykis, jei be duphaston ar KT,  tai mmm kas 3-4mėnesius būna. 

Atsakyti