Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(rosenda @ 2016 10 10, 19:38)
O čia ta šildymo kilimėlį būtina dėt (kiek suprantu dėl rasojimo jis)? Yra rekuperacinė sistema...


Manau nebutina. Manes iskart klause ar desiu, ar desiu per visa ar tik tam tikram plote.As sakiau,kad noriu deti jei ne per visa, tai virs kriaukles tame plote noriu.
As irgi nezinau ar butimna, nes nesu turejus, bet teoriskai uzknisa kai po maudyniu veidrodziai aprasoja, tai galvoju kad reiktu. Nors... visa laika gyvenay 2.5-3.5 kv vonioje, o dabar truresiu apie 13 kv, tai gal ir ta rasojimo problema visai kitaip atrodys.

As tik norejau susirinkti info, kad zinociau ka planuoti vonioje, nes nuo to priklausys apsvietima kaip isvedziot
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 10, 21:14)
Manau nebutina. Manes iskart klause ar desiu, ar desiu per visa ar tik tam tikram plote.As sakiau,kad noriu deti jei ne per visa, tai virs kriaukles tame plote noriu.
As irgi nezinau ar butimna, nes nesu turejus, bet teoriskai uzknisa kai po maudyniu veidrodziai aprasoja, tai galvoju kad reiktu. Nors... visa laika gyvenay 2.5-3.5 kv vonioje, o dabar truresiu apie 13 kv, tai  gal ir ta rasojimo problema visai kitaip atrodys.

As tik norejau susirinkti info, kad zinociau ka planuoti vonioje, nes nuo to priklausys apsvietima kaip isvedziot


pas mus vonia 11kv.m., tai veidrodis nerasoja, to sildymo kilimelio neklijavom ;)
Atsakyti
Pasidalinkite, kur perkate, kokius turite vonios/wc kilimėlius? Kokios kabyklos/kabliukai rankšluosčiams? Indeliai dantų šepetukams, muilo dozatoriai? Gal kas matėte gumuotų indelių, kad neslidinėtų.
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 10 09, 15:24)
merginos, noriu paklaust apie duso galvas, mastu okia pirkt: lietaus efekto ar paprasta? atvirai tariant lietaus nebandzius, bet jei efektas toks kaip ant paprastu duso galvuciu nusistacius tokia funkcija, kuomet tiesiog purskia dulksna, tai manau neverta...
Gal papasakosit placiau kuri turit?
Ir dar labai idomu kokie maisytuvai tinka universaliam hansgrohe ibox'ui?
parduotuviniai salonai aiskina, kd tik hansgrohe firmos, tuo tarpu internetinese uzsienio parduotuvese randu, kad tinka ir vado ir ideal standard ir kitos, tai kaip yra is tiesu?

ar galetumet man del duso galvos atsakyt? nezinau kokia pirkt...
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 10 11, 11:48)
ar galetumet man del duso galvos atsakyt? nezinau kokia pirkt...

Lietaus galva nepurškia dulksnos, o tiesiog maišant su oru vandenį jis kitaip krenta. Gal jau žiūrėjot skirtumus tarp srovių, bet jeigu ne, įdedu nuorodą į video - video
Atsakyti
QUOTE(guruguru @ 2016 10 11, 10:45)
Pasidalinkite, kur perkate, kokius turite vonios/wc kilimėlius? Kokios kabyklos/kabliukai rankšluosčiams? Indeliai dantų šepetukams, muilo dozatoriai? Gal kas matėte gumuotų indelių, kad neslidinėtų.

as pirkau Ikea, bet pilna grozybiu H&m home, zara home. Kabliukus is Ikea pasiemiau baltus, praktiskai susilieja su sienom ir gerai tai kad ju nereikia grezti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 10 11, 10:48)
ar galetumet man del duso galvos atsakyt? nezinau kokia pirkt...


mes nusipirkom ir paprastą dušą, ir lietaus galvą. Jungi vieną, arba kitą. Kadangi dar nesinaudojau, tai negaliu patarti. Guli supakuota. Vis dar. Irgi nežinojau kas tas yra, todėl man reikėjo. O jeigu reikėjo, vadinasi nusipirkom. Taškas. Gal nepatiks, bet tada ir žinosiu, jog nepatinka lotuliukas.gif
Tai va, neturiu ką pasakyt, todėl ir nerašiau. Bet kadangi klausiat antrą kartą, vadinasi reikia kažką atsakyti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 10 11, 11:48)
ar galetumet man del duso galvos atsakyt? nezinau kokia pirkt...


Manau, kad didelis skirtumas tarp paprastos dušinės galvutės ir lietaus galvos. Jei finansai leidžia, imkit jkuo didesnė ir navarotnesnę, vistiek šeimoj atsiras narys, kuris tuo mėgausis.
Atsakyti
QUOTE(guruguru @ 2016 10 11, 11:45)
Pasidalinkite, kur perkate, kokius turite vonios/wc kilimėlius? Kokios kabyklos/kabliukai rankšluosčiams? Indeliai dantų šepetukams, muilo dozatoriai? Gal kas matėte gumuotų indelių, kad neslidinėtų.

aš kažkada pirkau iš ikea, jų nereikia gręžti į sieną ax.gif tai nežinau aš dabar vėl tus pirkčiau unsure.gif nepritraukia jie taip gerai kad laikytųsi normaliai, keli vis krenta ir krenta blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 10 11, 11:55)
Lietaus galva nepurškia dulksnos, o tiesiog maišant su oru vandenį jis kitaip krenta. Gal jau žiūrėjot skirtumus tarp srovių, bet jeigu ne, įdedu nuorodą į video - video

nelabai ir suprasi is to video, matyt reikia pajausti
negi reiks imt koki viesbuti nakciai, kad duso galva pabandyt, nes kainos ju tai tikrai nemazos, o nusipirkus nusivilt irgi nesinotri...

Ar tik hansgrohe turi uzsipatentavusi raindance tipo galvas ar ir dar kas nors?
Papildyta:
QUOTE(Y2K @ 2016 10 11, 12:05)
Manau, kad didelis skirtumas tarp paprastos dušinės galvutės ir lietaus galvos. Jei finansai leidžia, imkit jkuo didesnė ir navarotnesnę, vistiek šeimoj atsiras narys, kuris tuo mėgausis.

va tame ir reikalas, kad kaina didele o navarotu nera, raindance ir tiek, ale kazkaip kitap vandeni maiso. Parduotuveje sake, kad labiau panasu i dulksnos purskima, o tas man nelabai patinka ir tos funkcijos purskimo niekad nenaudoju (su dabartine savo paprastaja galvute, kur sukant gali f-jas pasirinkt). Tai todel ir uzklausiau kas cia per technikos stebuklas, kad kaina tokia...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 10 11, 11:28)
nelabai ir suprasi is to video, matyt reikia pajausti
negi reiks imt koki viesbuti nakciai, kad duso galva pabandyt, nes kainos ju tai tikrai nemazos, o nusipirkus nusivilt irgi nesinotri...

Ar tik hansgrohe turi uzsipatentavusi raindance tipo galvas ar ir dar kas nors?
Papildyta:

va tame ir reikalas, kad kaina didele o navarotu nera, raindance ir tiek, ale kazkaip kitap vandeni maiso. Parduotuveje sake, kad labiau panasu i dulksnos purskima, o tas man nelabai patinka ir tos funkcijos purskimo niekad nenaudoju (su dabartine savo paprastaja galvute, kur sukant gali f-jas pasirinkt). Tai todel ir uzklausiau kas cia per technikos stebuklas, kad kaina tokia...


atvazuok pas mane, ir druskininkuose pabusi ir lietaus galva isbandysi biggrin.gif

man tai patinka lietaus sita galva, malonu praustis, tie lasai tokie svelnus gaunasi, minkstai krenta, nera didelio spaudimo... sunku apsakyti, bet praustis malonu, o ir vaikams patinka po lietuciu pastoveti smile.gif jeigu reiktu vel rinktis-imciau aisku, fainiau kai galva platesne. mes sveciu vonioje dejom mazesne galva, tai nzn kaip ten praustis, neteko isbandyti.
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2016 10 11, 14:13)
atvazuok pas mane, ir druskininkuose pabusi ir lietaus galva isbandysi biggrin.gif

man tai patinka lietaus sita galva, malonu praustis, tie lasai tokie svelnus gaunasi, minkstai krenta, nera didelio spaudimo... sunku apsakyti, bet praustis malonu, o ir vaikams patinka po lietuciu pastoveti smile.gif jeigu reiktu vel rinktis-imciau aisku, fainiau kai galva platesne. mes sveciu vonioje dejom mazesne galva, tai nzn kaip ten praustis, neteko isbandyti.

Dėkui už pavietimą, gal kada ir pasinaudosiu smile.gif
Kokio dydžio pas jus dušo galva? svarsatau apie 200mm diametro
Atsakyti