Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

merginos, noriu paklaust apie duso galvas, mastu okia pirkt: lietaus efekto ar paprasta? atvirai tariant lietaus nebandzius, bet jei efektas toks kaip ant paprastu duso galvuciu nusistacius tokia funkcija, kuomet tiesiog purskia dulksna, tai manau neverta...
Gal papasakosit placiau kuri turit?
Ir dar labai idomu kokie maisytuvai tinka universaliam hansgrohe ibox'ui?
parduotuviniai salonai aiskina, kd tik hansgrohe firmos, tuo tarpu internetinese uzsienio parduotuvese randu, kad tinka ir vado ir ideal standard ir kitos, tai kaip yra is tiesu?
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2016 10 09, 12:45)
mums 80x300 veidrodis su priklijavimu kainavo 110eur, tik mes Vilniuj smile.gif


aciu, vis tiek aiski orientacine kaina smile.gif nemanau, kad kardinaliai skirtusi Kaune. O dedasi po veidrodziu sildymo kilimelis, na kad nerasotu.
Tiksliau nesam tiureje tokio, tai idomu ka reikia pasidatyt (ar reikia kazkaip spec paruosti siena) kafd toki veidrodi galia butu priklijuot
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2016 10 09, 13:45)
mums 80x300 veidrodis su priklijavimu kainavo 110eur, tik mes Vilniuj smile.gif



QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 09, 15:37)
aciu, vis tiek aiski orientacine kaina smile.gif nemanau, kad kardinaliai skirtusi Kaune. O dedasi po veidrodziu sildymo kilimelis, na kad nerasotu.
Tiksliau nesam tiureje tokio, tai idomu ka reikia pasidatyt (ar reikia kazkaip spec paruosti siena) kafd toki veidrodi galia butu priklijuot


Sveikos, norėjau paklausti apie tuos veidrodžius? Kurioje vietoje ketinat kabinti? Aš labai norėjau panašaus veidrodžio virš vonios, per visą vonios ilgį, bet kad eitų truputį virš jos, išmatavimai būtų apie 150x60. Bet mane atkalbinėja, nes vonia bus naudojama ir kaip dušas, sako rasos, taškysis, nespėsi valyt... Gal kas panašiai pasidarę?
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 10 10, 08:22)
Sveikos, norėjau paklausti apie tuos veidrodžius? Kurioje vietoje ketinat kabinti? Aš labai norėjau panašaus veidrodžio virš vonios, per visą vonios ilgį, bet kad eitų truputį virš jos, išmatavimai būtų apie 150x60. Bet mane atkalbinėja, nes vonia bus naudojama ir kaip dušas, sako rasos, taškysis, nespėsi valyt... Gal kas panašiai pasidarę?

imeskit foto kaip atrodo veidrodis vonioje per visą vonios ilgį? 4u.gif reikia daug idėjų...
kas dėl latalų ir trapo... aš pagalvojau, kad jų kainų skirtumas labai didelis unsure.gif bet kad gražiau tai faktas, bet mes jau išsivedėm trapa, tai jaučiu sienoje latako nebeitų padaryti, taip gražiai jis man atrodė kur savita foto idėjo bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 10 10, 07:22)
Sveikos, norėjau paklausti apie tuos veidrodžius? Kurioje vietoje ketinat kabinti? Aš labai norėjau panašaus veidrodžio virš vonios, per visą vonios ilgį, bet kad eitų truputį virš jos, išmatavimai būtų apie 150x60. Bet mane atkalbinėja, nes vonia bus naudojama ir kaip dušas, sako rasos, taškysis, nespėsi valyt... Gal kas panašiai pasidarę?

Turėjau tokį veidrodį nuomojamam bute ir valymas buvo daug paprastesnis, nei aš iš pradžių maniau, kad bus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2016 10 09, 13:45)
mums 80x300 veidrodis su priklijavimu kainavo 110eur, tik mes Vilniuj smile.gif

kur pirkote? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 10, 07:41)
imeskit foto kaip atrodo veidrodis vonioje per visą vonios ilgį? 4u.gif reikia daug idėjų...
kas dėl latalų ir trapo... aš pagalvojau, kad jų kainų skirtumas labai didelis unsure.gif bet kad gražiau tai faktas, bet mes jau išsivedėm trapa, tai jaučiu sienoje latako nebeitų padaryti, taip gražiai jis man atrodė kur savita foto idėjo bigsmile.gif


žiūrint kur jūsų tas trapas. Jeigu priešingame nuo sienos gale tai tada sunkiai, bet jeigu tame pačiame ir nuolydžiai sutampa - tada galima. Tik nepamirškit kad jis nėra toks ir plonas. Mums sieninis negalėjo dėtis, nes siena buvo per plona. žodžiu, likom su lataku grindyse.
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 10 10, 08:22)
Sveikos, norėjau paklausti apie tuos veidrodžius? Kurioje vietoje ketinat kabinti? Aš labai norėjau panašaus veidrodžio virš vonios, per visą vonios ilgį, bet kad eitų truputį virš jos, išmatavimai būtų apie 150x60. Bet mane atkalbinėja, nes vonia bus naudojama ir kaip dušas, sako rasos, taškysis, nespėsi valyt... Gal kas panašiai pasidarę?


pas mus veidrodis virs kriaukles, vonia prie kitos sienos smile.gif

QUOTE(saulyteee @ 2016 10 10, 10:14)
kur pirkote? 4u.gif


Novaldoj ;)
Atsakyti
QUOTE(cheery @ 2016 10 10, 17:01)
pas mus veidrodis virs kriaukles, vonia prie kitos sienos smile.gif
Novaldoj ;)

http://www.fotosearc...S052/u27587180/
http://www.finemerch...n-large-mirror/

As tai kazkaip taip isivaizduociau - veidrodis ties vonia. Tik nezinau kiek praktiska jei vonioje bus prausiamasi ir po dusu.
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 10 10, 17:25)
http://www.fotosearc...S052/u27587180/
http://www.finemerch...n-large-mirror/

As tai kazkaip taip isivaizduociau - veidrodis ties vonia. Tik nezinau kiek praktiska jei vonioje bus prausiamasi ir po dusu.

Man tai gražu wub.gif Bet dėčiau tik tokiu atveju, jeigu dušas atskiras yra, kitaip tai vargas būtų, nes nieks jo tikrai nevalytu, išskyrus mane biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 08, 11:30)
Gal kas zinot kiek kainuoja reikiamo dydzio veidrodzio ispjovimas, tikriausai uz m2 kaina skaiciuojasi, bet internete nerandu.
Zadu vonioje deti dideli veidrodi mazdaug 3.1x1.1 m, tai gaunasi apie 3.5kv , tai kiek mazdaug kainuotu gal kas neseniai pjovesi kur nors Kaune.



pati atsakau i savo klausima, gal kam bus aktualu.
Uzklausiau keliu firmu kiek kainuotu man 3.1*1.05m veidrodis su priklijavimu ir sildymo kilimeliu.
tai viena firma atsake kad 4mm skaidrus veidrodis 310x105, poliravimas, šildymo sistema, išstorinimas (nes jei tarp plytelių, tai reikia veidrodį išstorinti), klijai, matavimas, montavimas kainuotų apie 360eur
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 10, 19:26)
pati atsakau i savo klausima, gal kam bus aktualu.
Uzklausiau keliu firmu kiek kainuotu man 3.1*1.05m veidrodis su priklijavimu ir sildymo kilimeliu.
tai viena firma atsake kad 4mm skaidrus veidrodis 310x105, poliravimas, šildymo sistema, išstorinimas (nes jei tarp plytelių, tai reikia veidrodį išstorinti), klijai, matavimas, montavimas kainuotų apie 360eur

O čia ta šildymo kilimėlį būtina dėt (kiek suprantu dėl rasojimo jis)? Yra rekuperacinė sistema...
Atsakyti