Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(ra2ga @ 2016 10 07, 07:04)
Labas rytas  4u.gif

Ar patogu valyti lataka nuo plauku? Ar greitai muilu apsinesa?  4u.gif

Šitą darbą daro vyras. O valo jis gal kartą per du mėnesius. Nieko sudėtingo ten išvalyti. Mačiau kaip valo.

Atsakyti
Gal kas zinot kiek kainuoja reikiamo dydzio veidrodzio ispjovimas, tikriausai uz m2 kaina skaiciuojasi, bet internete nerandu.
Zadu vonioje deti dideli veidrodi mazdaug 3.1x1.1 m, tai gaunasi apie 3.5kv , tai kiek mazdaug kainuotu gal kas neseniai pjovesi kur nors Kaune.

mes 3 menesius galvoja, trapas ar latakas, latakas ar trapas..... Grindys paruosto buvo latakui, bet paskui pagalvojau,mkad per brangu ir pakaks trapo. Nu besiblaskant, sprendima padejo priimti senukuose akcija TECE latakui, tai nusipirkom lataka.
Dar neidetas, tai pasidalinti valymo lengvumu/sunkumu negaliu

Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 08, 12:30)
Zadu vonioje deti dideli veidrodi mazdaug 3.1x1.1 m, tai gaunasi apie 3.5kv , tai kiek mazdaug kainuotu gal kas neseniai pjovesi kur nors Kaune.

Kainuos nedaug. Bet kaip reikės jį parsivežti, kaip priklijuoti tokiį didelį? Ar pagalvojot?
Atsakyti
Kaip jums apšvietimas virš kriauklės sumontuotas ant veidrodzio, pvz iš šonų? rolleyes.gif Noriu veidrodzio per visą sieną , bet apšvietimas iš viršaus nepatinka....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosenda: 08 spalio 2016 - 23:04
QUOTE(reg @ 2016 10 06, 19:37)
Aš irgi latako noriu,nes man gražiau  biggrin.gif O klijuosim mozaika,tai vyras pataupyti nori... O dušas praktiškai identiškas – 90cm plotis, 1,8 m ilgis, Tai mane ir jaudina klausimas, į kurį gavau atsakymą - ar neapsitaškys rankšluostis, pakabintas ant priešingos sienos. Ir lietaus galvą dėsim - čia jau nusprendžiau netaupyti.  O kokią sienutę pirkot?

neapsitaskys rolleyes.gif mano vienos vonios duso sienele 1.4m, ir viskas ok, niekas ten tiek nesitasko kiek issivaizduojam mes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2016 10 06, 21:07)

Sveciu vonioje tokias sudejom (na arba bent jau identiskas), tai man jos labai fainos, dabar gal tik tarpelius deciau dar tamsesnius pilkus, kad maziau matytusi purvas biggrin.gif
Sienute Baltijos brastos 1,4m ilgio.
Latakas dar neidetas, vyras niekaip neprisiruosia, bet man asmeniskai fainiau kai tas latakas idetas sienoje nei grindyse, kai jau galiu palyginti rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
savita, kuo fainiau sienoje latakas?
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2016 10 09, 10:38)
savita,  kuo fainiau sienoje latakas?

del praktiskumo, nes jis maziau apsinesa, paprasciau isvalyti. maziau ant jo visokio muiluoto vandens patenka. ir dar graziau aisku ir vaikai maziau kaisioja pirstus, nes jis nelabai matosi.
Papildyta:
https://www.google.l.....m24XaOH3KotM:
va toks, tai jo isvis praktiskai nesimato, graziai plytele pagal remeli ispjauna ir vsio 4u.gif
Atsakyti
Aha toks tai matosi, kad fainas, galvojau koks čia sienoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2016 10 09, 10:59)
Sveciu vonioje tokias sudejom (na arba bent jau identiskas), tai man jos labai fainos, dabar gal tik tarpelius deciau dar tamsesnius pilkus, kad maziau matytusi purvas ....
... man asmeniskai fainiau kai tas latakas idetas sienoje nei grindyse, kai jau galiu palyginti

Ačiū už tokią vertingą informaciją ir dar su nuotrauka 4u.gif
Apie tokį lataką buvau negirdėjusi...
Dar noriu paklausti apie mozaikines plyteles - kaip tą kraštelį pjovėte, gal galima kažkur atpjauti, kad patiems nereikėtų kankintis? Ir dėl glaisto baisiai vietoje parašėt - aš norėjau balto, bet gal tikrai reikia labiau praktiškumo žiūrėti... O glaistą dėjot paprastą ar epoksidinį? Galvoju gal epoksidinis ne taip purvą sugeria?
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 08, 12:30)
Gal kas zinot kiek kainuoja reikiamo dydzio veidrodzio ispjovimas, tikriausai uz m2 kaina skaiciuojasi, bet internete nerandu.
Zadu vonioje deti dideli veidrodi mazdaug 3.1x1.1 m, tai gaunasi apie 3.5kv , tai kiek mazdaug kainuotu gal kas neseniai pjovesi kur nors Kaune.


mums 80x300 veidrodis su priklijavimu kainavo 110eur, tik mes Vilniuj smile.gif
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2016 10 09, 11:56)
Ačiū už tokią vertingą informaciją ir dar su nuotrauka  4u.gif
Apie tokį lataką buvau negirdėjusi...
Dar noriu paklausti apie mozaikines plyteles - kaip tą kraštelį pjovėte, gal galima kažkur atpjauti, kad  patiems nereikėtų kankintis? Ir dėl glaisto baisiai vietoje parašėt - aš norėjau balto, bet gal tikrai reikia labiau praktiškumo žiūrėti... O glaistą dėjot paprastą ar epoksidinį? Galvoju gal epoksidinis ne taip purvą sugeria?

del pjovimo as tai nzn, mums meistras dejo, tai jis viska ir padare. glaistas sviesiai pilkas, nebuvo tokios spalvos man epoksidinio, tai paprasta dejau. dabar jau deciau arba balta epoksidini arba irvis tamsu pilka rolleyes.gif
Atsakyti