Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 06, 16:41)
Kol nauja sienelė, gražu. O va po poros metų ?

Tai tas pats ir su dušo kabinom. Aš pasiryžus valinėti. Tikrai žinau variantų, kur gali ir pora mėnesių stiklų nevalyti, tai tada jo, vaizdas ir greičiau nekoks būtų, bet kadangi aš daugiau pedantiška, nei apatiška, tai velniai nematė.
Atsakyti
Vonioj spintelės darysim iš hpl, todėl nieko neispus rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 06, 15:34)
Mes ne iš plytų darėm, o išliejo iš betono tą bortelį. Kai apklijavom plytelėm, 13,5 cm gavos. Bet gal ir gerai - užlipus ant jo, kojos nepjauna  biggrin.gif

Dėkoju atsakiusioms ir džiaugiuosi paklausus biggrin.gif Tikrai, jeigu labai nusiaurinti ta bortelį, tai i užlipti bus nepatogu - astrus kraštai kojas pjaus...
O darysim patys, pasiklausti meistro neišeis, tai nors čia galiu pagalbos sulaukti 4u.gif
Iš Jūsų nuotraukos matau,kad labai panašiai planuojame daryti. Tik neapsisprendžiam – lataką ar trapą dėti. Ar pasiteisino latakas? Ir sienutę panašią galvojam,jeigu nuo užuolaidos varvės. Kiek cm ji nuo maišytuvo ir ar neprisitaško (kaip suprantu ji stacionari ir uždengia tik dalį angos)?
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2016 10 06, 19:55)
Dėkoju atsakiusioms ir džiaugiuosi paklausus  biggrin.gif  Tikrai, jeigu labai nusiaurinti ta bortelį, tai i užlipti bus nepatogu - astrus kraštai kojas pjaus...
O darysim patys, pasiklausti meistro neišeis, tai nors čia galiu pagalbos sulaukti  4u.gif
Iš Jūsų nuotraukos matau,kad labai panašiai planuojame daryti. Tik neapsisprendžiam – lataką ar trapą dėti. Ar pasiteisino latakas? Ir sienutę panašią galvojam,jeigu nuo užuolaidos varvės. Kiek cm ji nuo maišytuvo ir ar neprisitaško (kaip suprantu ji stacionari ir uždengia tik dalį angos)?

Šiaip ant jo stengiamės nelipti. Bet pasitaiko.

Latakas patogiau. Nes paprasčiau nuolydį vandeniui suformuoti iš plytelių. mirksiukas.gif
Nebent mozaiką dėsit arba plyteles pjaustysit.

Taip. Sienutė nejuda. Ji reikalinga tam, kad vanduo netikštų už bortelio. Mūsų dušo plotis 91 cm. O ilgis 171. Dušo kitoj pusėj gyvatukas kabo. Rankšluosčiai neapsitaško. Už bortelio irgi nesitaško.
Pas mus yra potinkinis maišytuvas ir kraniuko nėra. Tik dušas ir dušo galva kabo. Tikras relaksas plauti galvą po šiltu lietumi. Galva pati pigiausia. Ir turbūt geriausia biggrin.gif



Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 06, 20:09)
Šiaip ant jo stengiamės nelipti. Bet pasitaiko.

Latakas patogiau. Nes paprasčiau nuolydį vandeniui suformuoti iš plytelių.  mirksiukas.gif
Nebent mozaiką dėsit arba plyteles pjaustysit.

Taip. Sienutė nejuda. Ji reikalinga tam, kad vanduo netikštų už bortelio. Mūsų dušo plotis 91 cm. O ilgis 171. Dušo kitoj pusėj gyvatukas kabo. Rankšluosčiai neapsitaško. Už bortelio irgi nesitaško.
Pas mus yra potinkinis maišytuvas ir kraniuko nėra. Tik dušas ir dušo galva kabo. Tikras relaksas plauti galvą po šiltu lietumi. Galva pati pigiausia. Ir turbūt geriausia  biggrin.gif

Aš irgi latako noriu,nes man gražiau biggrin.gif O klijuosim mozaika,tai vyras pataupyti nori... O dušas praktiškai identiškas – 90cm plotis, 1,8 m ilgis, Tai mane ir jaudina klausimas, į kurį gavau atsakymą - ar neapsitaškys rankšluostis, pakabintas ant priešingos sienos. Ir lietaus galvą dėsim - čia jau nusprendžiau netaupyti. O kokią sienutę pirkot?
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2016 10 06, 20:37)
Aš irgi latako noriu,nes man gražiau  biggrin.gif O klijuosim mozaika,tai vyras pataupyti nori... O dušas praktiškai identiškas – 90cm plotis, 1,8 m ilgis, Tai mane ir jaudina klausimas, į kurį gavau atsakymą - ar neapsitaškys rankšluostis, pakabintas ant priešingos sienos. Ir lietaus galvą dėsim - čia jau nusprendžiau netaupyti.  O kokią sienutę pirkot?

Baltijos brastos sienutę. Mokėjom apie 500- 600 lt.
Yra visokių ilgių ir pločių. Man rodos aš buvau radus iš brokuotų man tinkamą dydį. Brokas buvo toks nežymus, kad net nepamenu koks.

O Jūsų mozaiką galima klijuoti duše? Nebus slidu?
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 06, 21:45)
Baltijos brastos sienutę. Mokėjom apie 500- 600 lt.
Yra visokių ilgių ir pločių. Man rodos aš buvau radus iš brokuotų man tinkamą dydį. Brokas buvo toks nežymus, kad net nepamenu koks.

O Jūsų mozaiką galima klijuoti duše? Nebus slidu?

nežinau ax.gif
planuoju šitą
http://www.plyteles2...ite-mat-51x59mm
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2016 10 06, 22:07)

Bent ne stiklinė mozaika, tai gal nebus labai slidu, nes rašo kad ir grindims tinka smile.gif

O kiek pjaustymo bus su ta mozaika žinot? Čia ne didelę plytelę perpjaut... visus šonus reiks nupjauti, prie dušo latako... pirštus nusipjauatysit, jos gi mažutės.
Nu nzn nzn.. maniškis nedėtų tokios ( mozaiką mes patys klijavom, nes meistrai neapsiėmė, tipo daug žaidimo su ja).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 06 spalio 2016 - 21:37
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 06, 22:36)
...
O kiek pjaustymo bus su ta mozaika žinot? Čia ne didelę plytelę perpjaut... visus šonus reiks nupjauti, prie dušo latako... pirštus nusipjauatysit, jos gi mažutės.


Vyras dar apie tai nežino blink.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 06, 20:09)
Latakas patogiau. ...

Ar patogu valyti lataka nuo plauku? Ar greitai muilu apsinesa? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
norejau paklausti tu, kurios turi vonia, bet vonia tarnaus ir kaip dusas esant reikalui.
As pavyzdziui neapsisprendziui kurioj vietoj vonioj deti maisytuva, ir kurioj vietoj turetu buti laikiklis dusui. Nes pas mane dar beda, kad virs vonios, kai reikes, bus ir skalbiniai dziaunami. Tai jei kazkur desis vonios sienele, tai butu gerai, kad ji butu susilankstoma ir netrukdytu skalbiniu dziauti. Bet i kur ji susilankstys, jei kabos duso laikiklis?

Nezinau ar supratot ka surasiau. Bet gal yra issprendusiu panasia dilema 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(reg @ 2016 10 06, 22:44)
Vyras dar apie tai nežino  blink.gif

Prieš pirkdama mozaiką, pasitarkit su vyru. 4u.gif
Atsakyti