Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(B'ena @ 2016 12 03, 15:19)
Pradėjau paieškas nuo Ikea ir apsukusi ratą vėl prie jos grįžau, nes kaina dar įkandama, o kokybė vonios baldų kiek domėjausi, tai visai nebloga  unsure.gif

as panasiai taciau dar nenusipirkau biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(B'ena @ 2016 12 03, 15:19)
Pradėjau paieškas nuo Ikea ir apsukusi ratą vėl prie jos grįžau, nes kaina dar įkandama, o kokybė vonios baldų kiek domėjausi, tai visai nebloga  unsure.gif

as panasiai taciau dar nenusipirkau biggrin.gif
Atsakyti

žėkit, šitą, nu ...

KUR JŪS ANKSČIAU BUVOT!!!!

biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif
radau, ačiū labai! 4u.gifblyn nebeaktualu aišku jau. Nu bet dabar galėsiu nusispalvint normaliai ir pažiūrėt ar atitinka realybę biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

O ką aš žinau, nieks neklausė :D aš vizualė, man viską reikia matyt, todėl sukuosi kaip tik galiu su tom vizualkėm. Ir beje, labai pagelbėjo suprasti, kad pirma pasirinkom negerą plytelių spalvą.

Atsakyti
QUOTE(wgs @ 2016 12 15, 00:02)

biggrin.gif

aš irgi. Man kol vizulkės nėra, tol žiauriai sunku pagaut erdvę ir pajaust kas ten tiktų ir kas ne. Aš turiu pamatyt galutinį variantą, tada pasakau patinka ar ne biggrin.gif jeigu salone man parodo vieną ar tris plyteles ir pradeda svaigt, kokios jos ten gražios, aš niekaip neįžiūriu to gražumo. Nu plyelė ir tiek. Todėl visas plyteles rinkausi iš katalogo su piešinukais biggrin.gif atsiverčiu piešinuką, patiko ir tada prašau, kad parodytų kaip jos atrodo. Nors prieš tai 5 kartus pro ją praėjau ir nemačiau.
Bet tai kaip geeeeeeras, eisiu SkechUp iš naujo atradinėt smile.gif
Atsakyti

Laba diena, merginos,

Ačiū Jums už visų temų idėjas :) tačiau aš kiek buitiškesniu klausimu (nerandu šviežios atskiros temos). Kokia dabar normali standartinių vonios plytelių klojimo kaina Vilniuje? Jūs jau procese, gal galėtumėte patarti, nes kartais jaučiuosi kvailinama statybininkų :)

Atsakyti
Nezinau ar i sia tema, bet klausimas toks: kur montuojat skalbykles? Pirmam ar antram aukste? kaip ir logiska ,kad visi rubai, patalai antrame aukste, tai kam tuos skalbinius tampyt auskyt zemyn? bet kai pagalvoji, kad vasara, pavasari, kai sausa galima bus nenaudoti dziovykles ir dziauti lauke tai tais laiptais kabarotis su sunkiais slapiu skalbiniu bliudais nedaug dziaugasmo, o dar paskui viska i virus uznest biggrin.gif
Del vietos, tai rastume ir apacioje ir virsuje. Palnuojam tureti du vonios kambarius virsuje, nes esam 4, tai labai anksta dabar vienme vonios kambaryje su tuliku. Apacioje paluojam tik tualeta su kriaukle.
Dar klausimas, o katiline skalbimo masina nestatoma, jei tarkim granulem kurenti?
Atsakyti
QUOTE(ievakata @ 2016 12 16, 21:39)
Nezinau ar i sia tema, bet klausimas toks: kur montuojat skalbykles? Pirmam ar antram aukste? kaip ir logiska ,kad visi rubai, patalai antrame aukste, tai kam tuos skalbinius tampyt auskyt zemyn? bet kai pagalvoji, kad vasara, pavasari, kai sausa galima bus nenaudoti dziovykles ir dziauti lauke tai tais laiptais kabarotis su sunkiais slapiu skalbiniu bliudais nedaug dziaugasmo, o dar paskui viska i virus uznest biggrin.gif
Del vietos, tai rastume ir apacioje ir virsuje. Palnuojam tureti du vonios kambarius virsuje, nes  esam 4, tai labai anksta dabar vienme vonios kambaryje su tuliku. Apacioje paluojam tik tualeta su kriaukle.
Dar klausimas, o katiline skalbimo masina nestatoma, jei tarkim granulem kurenti?

Dabar skalbimo masina rusyje, tai keikiuosi juodai ir jau uzkniso tas tampymas iki negalejimo. Nauja nama statomes vienauksti ir skalbykla bus katilineje, bet sildysimes dujomis bei skalbinius dziovinsiu dziovykleje arba kazkada lauke, kai bus gatves isasfaltuotos ax.gif Mano kelios drauges turi skalbyklas antrame aukste, bet ne voniose, o atskiras patalpas pasidare ir laaaabai patenkintos, tik jos arba dziovyklese dziovina arba balkonuose ir tampyti laiptais nereikia. Man labai si ideja patiko, pati nebuciau sumasciusi darytis tokia patalpa antrame aukste ax.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 12 16, 23:46)
Dabar skalbimo masina rusyje, tai keikiuosi juodai ir jau uzkniso tas tampymas iki negalejimo. Nauja nama statomes vienauksti ir skalbykla bus katilineje, bet sildysimes dujomis bei skalbinius dziovinsiu dziovykleje arba kazkada lauke, kai bus gatves isasfaltuotos  ax.gif  Mano kelios drauges turi skalbyklas antrame aukste, bet ne voniose, o atskiras patalpas pasidare ir laaaabai patenkintos, tik jos arba dziovyklese dziovina arba balkonuose ir tampyti laiptais nereikia. Man labai si ideja patiko, pati nebuciau sumasciusi darytis tokia patalpa antrame aukste  ax.gif

Pas mus vaiku vonia II -ame aukste nemaza, lieka vietos, tai galima butu statyti ten, bet balkono nera, tai galimybe dziauti lauke komppilkuojasi.
Na gal dar kas parasys kokia patirti turi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ievakata: 17 gruodžio 2016 - 08:27

Turiu rūpestį....

Plytelės iki pusės aukščio (maždaug 1,22cm), virš jų-dažyta.

Vienoje sienoje yra langas. Į lango nišą plytelių klijuoti nenoriu.Kaip gražiai užbaigti plyteles ties lango anga? Plytelės nusipjaus, tai kaip dailiai užbaigti  prie tos lango angos plyteles? jei kuri taip turi ir pasidalintų nuotraukomis, būčiau labai dėkinga. :4u: :4u: :4u:

Atsakyti

Turiu rūpestį....

Plytelės iki pusės aukščio (maždaug 1,22cm), virš jų-dažyta.

Vienoje sienoje yra langas. Į lango nišą plytelių klijuoti nenoriu.Kaip gražiai užbaigti plyteles ties lango anga? Plytelės nusipjaus, tai kaip dailiai užbaigti  prie tos lango angos plyteles? jei kuri taip turi ir pasidalintų nuotraukomis, būčiau labai dėkinga. :4u: :4u: :4u:

 O plytelės siekia tik apatinę lango nišos dalį (palangę?)? Pirma mintis (žinoma, jei jūsų interjero stiliuje tai priimtina) - moldingas aplink lango nišą. 

Pvz. 

https://goo.gl/images/6pFrvu

https://s-media-cach...16039c3ca5e.jpg

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo wgs: 19 gruodžio 2016 - 13:36
dar naudoja tokį užbaigimo profilį vartotojo įkelta nuotrauka ir iki jo dažo, arba dažo ir jį. Nepamirštant akrilo sujungime.
Atsakyti

Kaip naujoj versijoj įkelti foto? Nu niekaip neprilimpa man ta nauja versija. Moku tik skaityt, daugiau jokių funcijų..... :blink: Nu dar pasirodo sypsenėlę įkelt.

 

Pas mane ne klasika tai jokių apvadų aplink langus nebus. tai kaip suprantu lieka tik uzbaigimo juosteles. Plastikas man nelabai patinka, bet aliuminio yra tik baltos ir skirtingų pilkumų. O plytelės pas mane su rusvu....

O vyrui jau reikia su detalėm visom pasakyt, nes jau ruošia sienas  dažymui ir plytelių klijavimui.

 

Riba tarp dažytos sienos ir plytelių nuotraukoje aiškiai matyti.

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 19 gruodžio 2016 - 15:59
QUOTE(Žydriausia @ 2016 12 19, 15:57)
<p>Kaip naujoj versijoj įkelti foto? Nu niekaip neprilimpa man ta nauja versija. Moku tik skaityt, daugiau jokių funcijų..... blink.gif Nu dar pasirodo sypsenėlę įkelt.</p>
<p> </p>
<p>Pas mane ne klasika tai jokių apvadų aplink langus nebus. tai kaip suprantu lieka tik uzbaigimo juosteles. Plastikas man nelabai patinka, bet aliuminio yra tik baltos ir skirtingų pilkumų. O plytelės pas mane su rusvu....</p>
<p>O vyrui jau reikia su detalėm visom pasakyt, nes jau ruošia sienas  dažymui ir plytelių klijavimui.</p>
<p> </p>
<p>Riba tarp dažytos sienos ir plytelių nuotraukoje aiškiai matyti.</p>


kai aš žiūrėjau, tai turėjo kažkokią rusvą spalvą taip pat. Nesvarbu, jeigu jums nesinori, kad jie matytųsi - dažykit sienos spalva. Angokraštis glaistosi, sienos ir profilio sujungimą pertepat akrilu ir viską nudažot viena spalva. Pas mus prie rusvos spalvos paliko aliuminio spalvos profilius. Jau net nebematau aš jų biggrin.gif kažkaip jie ten netrukdo.
Atsakyti