Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 06, 15:17)
Pasiplanavau WC ir vonios patalpą. Niekaip nesugalvoju ką daryti su kriaukle.. Ji bus arti vonios, tai taškysis. Jei po kriaukle bus spintelė,j ą kaip mat išpūs... Kaip manot, kokią kriauklė būtų patogiausia? Gal turit idėjų? Nelabai yra vietos gyvatukui - tai ar gerai būtų virš vonios?
Mėlynai apvedžiota - tai siena. Durų vietą galima keisti. Mąstelis: 1 langelis 10 cm.


Pas mus praktiškai analogiškas planas, veidrodinis atspindys. Mes ant vonios dėsim stiklinę sienelę, kad netaškytų praustuvo spintelės. Pas mus kadangi patalpa taisyklinga stačiakampė, tai gyvatukas bus šalia praustuvo ant tos pačios sienos. Pas jus ten iškąstas kampas. Virš vonios manau nelabai patogu. O iš kurios vietos dabar ateina gyvatuko vamzdeliai?
Papildyta:
QUOTE(reg @ 2016 10 06, 15:18)
Turiu klausimėlį dėl bortelio duše.
Planuojame daryti dušą be padėklo, o bent jau kol kas  užsidengti tik dušo užuolaida (nebent nepasitvirtintų idėja, tada pridėtume stiklinę sienelę), tai kaip daryti bortelį dušo atskyrimui nuo bendros erdvės? Kadangi trapo tiek įgilinti neišeis, kad būtų vientisos grindys, tai reiks bortelio. Iš ko jį daryti, kad būtų ne griozdas? Galvojom iš plytų ir jas apklijuoti plytelėm, bet gali būti labai jau grubiai... Gal kas turi gerų idėjų?

Tai jeigu trapo neis pilnai įleisti dabartinėm sąlygom, vadinasi kelsit grindis. Galima taip išformuot tik toje vietoje pakilimą ir jį jau plytelėmis išklijuoti. tik reikia gerą nuolydį padaryti. Ar aš kažko nesuprantu?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanite: 06 spalio 2016 - 14:29
QUOTE(reg @ 2016 10 06, 15:18)
Turiu klausimėlį dėl bortelio duše.
Planuojame daryti dušą be padėklo, o bent jau kol kas  užsidengti tik dušo užuolaida (nebent nepasitvirtintų idėja, tada pridėtume stiklinę sienelę), tai kaip daryti bortelį dušo atskyrimui nuo bendros erdvės? Kadangi trapo tiek įgilinti neišeis, kad būtų vientisos grindys, tai reiks bortelio. Iš ko jį daryti, kad būtų ne griozdas? Galvojom iš plytų ir jas apklijuoti plytelėm, bet gali būti labai jau grubiai... Gal kas turi gerų idėjų?

Mes ne iš plytų darėm, o išliejo iš betono tą bortelį. Kai apklijavom plytelėm, 13,5 cm gavos. Bet gal ir gerai - užlipus ant jo, kojos nepjauna biggrin.gif
Tiesa, prisiminiau, kad mes bortelį darėm pagal sienutę - kad būtų vienodo pločio. Sienutę darėm iš gipso. Tai Jūs galite tą bortelį pasidaryt kokio norit aukščio, kokio norit pločio... jei nėra prie ko derintis

user posted image

P.s. žiūriu žiūriu, o gi čia irgi avižinė košė doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 06 spalio 2016 - 14:40
QUOTE(saulyteee @ 2016 10 06, 08:23)
Dėkui, pas mus netinka toks variantas.. po ja vamzdynai, ir skaitliukai, kurių bent kartą į kelis mėn,. reikia.. unsure.gif  reiks kažką galvotis.. smile.gif

O jūs nenorit tiesiog pastatomos spintelės? Pvz http://www.ikea.com/...ucts/S29903094/
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 06, 14:17)
Pasiplanavau WC ir vonios patalpą. Niekaip nesugalvoju ką daryti su kriaukle.. Ji bus arti vonios, tai taškysis. Jei po kriaukle bus spintelė,j ą kaip mat išpūs... Kaip manot, kokią kriauklė būtų patogiausia? Gal turit idėjų? Nelabai yra vietos gyvatukui - tai ar gerai būtų virš vonios?
Mėlynai apvedžiota - tai siena. Durų vietą galima keisti. Mąstelis: 1 langelis 10 cm.

user posted image

tai kiek skaiciavau pas jus kriaukle 120 cm, tai galite deti mazesne kaip pvz pas mane 60 cm ir po apacia spintele, jinai tada nesilies su vonia. Man baldininkas sake kad ispus nebent jei pvz darysite lygiai su kriaukle, mano atvjeu kriaukle apglebia spintele ir sake jei nuvarves kazkas, nieko baisaus, nes puciasi ta sujungimo vieta su kriaukle.
O del gyvatuko galite ji kabinti virs skalbiankes ir taip atsisakyti spintos. Man teko taip daryti... nes kazi ar virs vonios gerai...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 10 06, 15:33)
Pas mus praktiškai analogiškas planas, veidrodinis atspindys. Mes ant vonios dėsim stiklinę sienelę, kad netaškytų praustuvo spintelės. Pas mus kadangi patalpa taisyklinga stačiakampė, tai gyvatukas bus šalia praustuvo ant tos pačios sienos. Pas jus ten iškąstas kampas.  Virš vonios manau nelabai patogu. O iš kurios vietos dabar ateina gyvatuko vamzdeliai?



Gyvatuką galiu dėti kur tik noriu, vamzdeliai eis po grindimis. Tik va kur jį dėti... nenoriu atsisakyti spintos virš skalbiankes unsure.gif
Na, prausimosi veiksmas visas vyks vidury vonios. Jei gulėsi vonioj, nusikabinsi kojines nuo gyvatuko biggrin.gif ir pasikabinsi tik rakšluosčius. Kad jis apsitaškys - nieko tokio, juk elektros nebus..

O dėl stiklinės sienelės... Juk ją vayti reiks, ir nepatogu bus pasiekti maišytuvą...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 06 spalio 2016 - 14:49
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 06, 14:17)
Pasiplanavau WC ir vonios patalpą. Niekaip nesugalvoju ką daryti su kriaukle.. Ji bus arti vonios, tai taškysis. Jei po kriaukle bus spintelė,j ą kaip mat išpūs...


pas mane 6 metai jau spintutė po kriaukle stovi šalia vonios, koks 15 cm tarpas tarp jų. jos kraštas visada nusitaško vandeniu.. spintelė pirkta elementariausia iš senukų. Ir tikrai jokia plokštė nė mažumėlę neišsipūtus.
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 06, 14:47)
Gyvatuką galiu dėti kur tik noriu, vamzdeliai eis po grindimis. Tik va kur jį dėti... nenoriu atsisakyti spintos virš skalbiankes  unsure.gif
Na, prausimosi veiksmas visas vyks vidury vonios. Jei gulėsi vonioj, nusikabinsi kojines nuo gyvatuko  biggrin.gif  ir pasikabinsi tik rakšluosčius. Kad jis apsitaškys - nieko tokio, juk elektros nebus..

O dėl stiklinės sienelės... Juk ją vayti reiks, ir nepatogu bus pasiekti maišytuvą...

paisdarykite ta kojom pakisima ir bus patogu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 06, 15:47)
O dėl stiklinės sienelės... Juk ją vayti reiks, ir nepatogu bus pasiekti maišytuvą...

Jos nebūna tik stacionarios. Galima priglausti prie sienos, kai nenaudoji. Grožio didelio nepriduoda, bet mūsų atveju tai vienas sprendimų, nes spintelės paslinkti nėra kur. pvz: http://www.baltijosb...21bacd8868e.png
O valyti viską reikia. Man pvz labai nepatinka, kai prisitaško nuo dušo vonioje. Tada reikia visas balas nuo grindų valyt ir pan.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanite: 06 spalio 2016 - 14:54
QUOTE(Tanite @ 2016 10 06, 14:52)
Jos nebūna tik stacionarios. Galima priglausti prie sienos, kai nenaudoji. Grožio didelio nepriduoda, bet mūsų atveju tai vienas sprendimų, nes spintelės paslinkti nėra kur. pvz: http://www.baltijosb...21bacd8868e.png

man tai grazu ta sienele bet tokios varstomos sake greitai isklera unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 06, 15:54)
man tai grazu ta sienele bet tokios varstomos sake greitai isklera  unsure.gif

Kad greitai - nemanau, bet faktas, kad stacionarus dalykas geriau, nes jis vietoje visą laiką stovi. Mūsų atveju būtina varstoma, kitaip neišeina, tai teks susigyventi su išklerimais, jei tokių bus.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 06, 15:52)
paisdarykite ta kojom pakisima ir bus patogu  smile.gif

Aga, bandysiu, ačiū, kad parodėt 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Tanite @ 2016 10 06, 15:52)
Jos nebūna tik stacionarios. Galima priglausti prie sienos, kai nenaudoji. Grožio didelio nepriduoda, bet mūsų atveju tai vienas sprendimų, nes spintelės paslinkti nėra kur. pvz: http://www.baltijosb...21bacd8868e.png
O valyti viską reikia. Man pvz labai nepatinka, kai prisitaško nuo dušo vonioje. Tada reikia visas balas nuo grindų valyt ir pan.

Nepatinka man ji ir viskas ax.gif
Geriau jau pavalyt grindis... g.gif

Tanite, Jūs matau imsit sienelę ir kito variato nebeieškot?
Aš nepasiduodu dar... gal daryti praustuvą įlestą į Compact HPL? jis nebijo drėgmės.. ar kokia kita medžiaga...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 06 spalio 2016 - 15:06
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 06, 16:02)
Nepatinka man ji ir viskas  ax.gif
Geriau jau pavalyt grindis... g.gif

Jei visi tvarkingi ir po savęs išsivalo, tada gal ir taip. Bet va dėl spintelės kito pasiūlymo nelabai matau, nes kai maišytuvas su dušu toje pačioje pusėje kaip ir praustuvas, tai baugu, kad nebūtų paskui daugiau bėdos.
Atsakyti