Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(saulyteee @ 2016 11 22, 10:20)
Aišku klausimas ne tame, bet man vis tiek neaišku, kam atskiras TIK dušas? hmm.gif  ax.gif ir 6kvadratai - juk nėra mažai, ten ir vonia su puodu tilptų bigsmile.gif  jei jau norisi atskiro santechnikos kambario  - tai viskas atsikrai 4u.gif

o kam man dvi vonios? plius papildovai viskas kainuoja, noresiu paguleti vonioj nueisiu iki jos per kolidoriu. Vaikai nores po dusu pasys ateis iki musu miegamono.
Papildyta:
QUOTE(longger @ 2016 11 22, 10:39)
pas mus visa vonia 8m² ir ten telpa dvi kriauklės, vonia, puodas ir dar vietos bele kiek lieka. Galėtų dar ir dušo kabina nesunkiai tilpti. Bet nereikėjo. Pas jus 6m² ir telpa tik dušo kabina? ir čia jūs vadinate "labai nedideliė patalpa"? Aš galvojau koks 1,5m², ir tai įmanoma.
pas žmones visa virtuvė būna 5m² ir ten telpa ir viryklė ir orkaitė ir šaldytuvas ir stalas ir spintelės ir kriauklė ir .... ir dar lieka vietos šeimininkei  biggrin.gif

na man atrodo ji mazyte. man nepatinka kai viskas suspausta. PLius vyras nori didelio duso smile.gif cia kaip kam didele kaip kam maza patalma. Man maza smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa01 @ 2016 11 22, 13:38)
o kam man dvi vonios? plius papildovai viskas kainuoja, noresiu paguleti vonioj nueisiu iki jos per kolidoriu. Vaikai nores po dusu pasys ateis iki musu miegamono.

uoj... nesakau aš Jums vonios montuot, sakau, kad dydis pakankamas net ir vonią ten sumontuot biggrin.gif čia tam, kad Jūs įsivaizduotumėt, kad jei jau vonia tilpų, tai tilps puodas tikrai mirksiukas.gif
žodžiu klausėt ar rekia WC - mano ats. reikia. Spręsti Jums, daugiau nieko nesiūlau 4u.gif
Atsakyti
pupa 01, jei jau darot dušą tai būtinai dėčiau ir WC, pagalvok prausiesi užsimanai į wc ir ką? Nesąmonė....

Savory, nu įdomu su tuo silikonu pas jus, pas mus jis toks slidus slidus, nieks nekimba prie jo.
Atsakyti
Aš irgi galvoju, kad WC reikalingas.
Dėl silikono, šiaip jis išdžiūvęs neturi lipnumo. Gal kokį prastą ten užtepė arba kažką ne to, nes realiai to neturėtų būt.
Atsakyti
QUOTE(pupa01 @ 2016 11 22, 09:14)
Sveiki, kaip manot ar reikalingas WC tėvu vonios kambarį? (Jis mažo dydžio) ar užteks vieno WC ,2 aukšte.

pas mane pirmame aukšte dabar padaryti 3 wc biggrin.gif (buvo 1) , antrame aukšte 1 wc ir dar rūsyje 1 wc biggrin.gif taip sakant visiems gyvenimo atvejams
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 11 22, 12:48)
pas mane pirmame aukšte dabar padaryti 3 wc biggrin.gif (buvo 1) , antrame aukšte 1 wc ir dar rūsyje 1 wc biggrin.gif  taip sakant visiems gyvenimo atvejams


turite problemų su nelaikymu? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(pupa01 @ 2016 11 22, 11:41)
na man atrodo ji mazyte. man nepatinka kai viskas suspausta. PLius vyras nori didelio duso smile.gif cia kaip kam didele kaip kam maza patalma. Man maza smile.gif


kiekvienam savo, bet 6m² tik dušas man būtų net nejauku maudytis. Čia pas jus dar ir pirtis tilptų. Šalia miegamojo būtinai pagalvočiau. Pirtis dviems, dušas, WC - va kas ten būtų pas mane biggrin.gif
Nu hamam pas mane būtų, bet tai nekeičia esmės. Žo, pirtis biggrin.gif
Papildyta:
va tokią, kokią nors tik bac
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 22, 14:35)
turite problemų su nelaikymu?  mirksiukas.gif


neturim tongue.gif, bet visi (prie miegamojo vonios kambarys, prie vaiko kambario vonios kambarys ir svečiai) turėsim savo atskirus vonios kambarius ir wc mirksiukas.gif
na nežinau, man tai ir 8 kv nera daug, tiek dabar pas mus bus prie miegamojo esantis vonios kambarys ax.gif , nors kita vertus, bute virtuve buvo vos 7 kv ir tikrai visi virtuvės reikmenys pradedant bliudais ir baigiant buitine technika ir stalais kuo puikiausiai tilpo biggrin.gif
Atsakyti
užskaitau, i kambary silta biggrin.gif
jau geriau 1 tokia, nei 5 wc name biggrin.gif

QUOTE(longger @ 2016 11 22, 12:35)
]tokią, kokią nors tik bac[/url]

Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 11 22, 13:40)
neturim tongue.gif, bet visi (prie miegamojo vonios kambarys, prie vaiko kambario vonios kambarys ir svečiai) turėsim savo atskirus vonios kambarius ir wc  mirksiukas.gif
na nežinau, man tai ir 8 kv nera daug, tiek dabar pas mus bus prie miegamojo esantis vonios kambarys ax.gif , nors kita vertus, bute virtuve buvo vos 7 kv ir tikrai visi virtuvės reikmenys pradedant bliudais ir baigiant buitine technika ir stalais kuo puikiausiai tilpo biggrin.gif


realiai, tai aš tik už. Kuo daugiau WC ir kuo didesni. Jeigu leidžia finansai. Bet kai juos reikia įrengti ir pastatyti aplamai, paskui šildyti (stipriau) ir svarbiausia K U O P T I, tai tada tas skaičius dramatiškai pradeda mažėti. Tai susimažinom IIa vienas bendras WC su vonia, apačioje kitas WC su dušu ir dušas atskirai. Neturėjom tikslo statyt namo dėl svečių ar transformuoti jį į kokį hostelį biggrin.gif Ačiū, stovėkite eilėje, kas netilpot, eikite į kiemą, už kampo, sukitės kaip norit, bet man ir taip bus ką kuopt. Prisiklausiau aš kaip šaunu turėti prie kiekvieno kambario WC ir kaip šaunu, kai rezultate nėr kam juos prižiūrėt. Tas pats su kvadratūra. Vieni pažįstami bėgo iš buto į erdves, tai IIa WC pas juos 21m² biggrin.gif Vonią dvigulę kampinę įsirengė, tai ji visiškai nieko neužpildo, kaip taburetė virtuvėj biggrin.gif plyteles užsikniso klijuot, man pas juos ant reikalo užeit tai net nejauku, toks jausmas, jog vidury svetainės va taip pritūpt reikia biggrin.gif tai ten ir skalbykla, ir džiovykla, ir lygintuvykla. Tik man lygint WC tai kažkaip. Nu bet nesvarbu.
žodžiu, mes įsivertiniom ergonomiką ir palikom tiek, kiek būtina patogiam naudojimui ir tiek. 8m² vienai voniai mums gavosi per akis. O šokius ir svečių priėmimą organizuosim svetainėj.
Papildyta:
P.S. galų gale, ne pa*ikt susirinkom biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 22, 16:37)
realiai, tai aš tik už. Kuo daugiau WC ir kuo didesni. Jeigu leidžia finansai. Bet kai juos reikia įrengti ir pastatyti aplamai, paskui šildyti (stipriau) ir svarbiausia K U O P T I, tai tada tas skaičius dramatiškai pradeda mažėti. Tai susimažinom IIa vienas bendras WC su vonia, apačioje kitas WC su dušu ir dušas atskirai. Neturėjom tikslo statyt namo dėl svečių ar transformuoti jį į kokį hostelį  biggrin.gif Ačiū, stovėkite eilėje, kas netilpot, eikite į kiemą, už kampo, sukitės kaip norit, bet man ir taip bus ką kuopt. Prisiklausiau aš kaip šaunu turėti prie kiekvieno kambario WC ir kaip šaunu, kai rezultate nėr kam juos prižiūrėt. Tas pats su kvadratūra.
Vieni pažįstami bėgo iš buto į erdves, tai IIa WC pas juos 21m²  biggrin.gif Vonią dvigulę kampinę įsirengė, tai ji visiškai nieko neužpildo, kaip taburetė virtuvėj  biggrin.gif plyteles užsikniso klijuot, man pas juos ant reikalo užeit tai net nejauku, toks jausmas, jog vidury svetainės va taip pritūpt reikia  biggrin.gif tai ten ir skalbykla, ir džiovykla, ir lygintuvykla. Tik man lygint WC tai kažkaip. Nu bet nesvarbu.
žodžiu, mes įsivertiniom ergonomiką ir palikom tiek, kiek būtina patogiam naudojimui ir tiek. 8m² vienai voniai mums gavosi per akis. O šokius ir svečių priėmimą organizuosim svetainėj.


kiekvienam savo ;) pas mus tu svečių dažnai ir daug, tai man reik atskiro ir jiems ;) dėk kuopimo, vienu daugiau ar mažiau, tai esmės nesudaro, valysi du išvalysi ir trečia, o ir ne kiekieną dieną juos valyti reikia mirksiukas.gif

va čia tai tikrai didelė vonia, pas mūsų draugų tokia yra, tik vonia normali, o ne dvigulė ir ką nėra jau tiek daug kaip iš pirmo karto atrodo, po kelių apsilankymų, man normali vonia biggrin.gif

pas vienu giminaičių visame name du tulikai, vienas rūsyje, kitas antrame aukšte, vaikas užsimanė bek arba i rūsį kur salta arba į antrame aukšte esančia jų vonia, nu bet kaip sakot jūs, ne dėl svečių namą stataisi biggrin.gif
o aš už tai kad ir pats komfortiškai gyventum ir kitam būtų gerai biggrin.gif mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(arkava @ 2016 11 22, 15:15)
užskaitau, i kambary  silta  biggrin.gif
jau geriau 1 tokia, nei 5 wc name  biggrin.gif

kadangi manęs tokie dalykai visiškai nedomina, tai aš vat pasirinkau 5 wc name, o jums belieka tik pavydėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 11 22, 16:14)
kiekvienam savo ;) pas mus tu svečių dažnai ir daug, tai man reik atskiro ir jiems ;) dėk kuopimo, vienu daugiau ar mažiau, tai esmės nesudaro, valysi du išvalysi ir trečia, o ir ne kiekieną dieną juos valyti reikia mirksiukas.gif

va čia tai tikrai didelė vonia, pas mūsų draugų tokia yra, tik vonia normali, o ne dvigulė ir ką nėra jau tiek daug kaip iš pirmo karto atrodo, po kelių apsilankymų, man normali vonia biggrin.gif

pas vienu giminaičių visame name du tulikai, vienas rūsyje, kitas antrame aukšte, vaikas užsimanė bek arba i rūsį kur salta arba į antrame aukšte esančia jų vonia, nu bet kaip sakot jūs, ne dėl svečių namą stataisi biggrin.gif
o aš už tai kad ir pats komfortiškai gyventum ir kitam būtų gerai biggrin.gif  mirksiukas.gif



aš irgi nieko prieš. Jau rašiau. Bet kai su finansavimu nėra viskas rožėm klota, tai geriau 2 WC, bet pabaigti ir optimalaus dydžio, nei 5, iš kurių 3 bus dar 10 metų remonte. Yra ne vienas pavizdys: įsirengiam WC Ia, na o IIa vonią įsirengsim vėliau, jau gyvenant. Aha, spėkit po 7-10 metų ar ta vonia įrengta biggrin.gif

Pas jus prie jūros vasaros metu tur būt suguža netgi tie, apie kuriuos pamiršę buvot mirksiukas.gif Pas mumi į kaimą sunku net prisiprašyti, kad kas užsuktų biggrin.gif

nu ne, man 21m² vonia - jau čia bele kas, bet nebe vonia. Man turi būti jauku, šilta. O ir per brangu man tokia būtų. O dėl kuopimo tai man geriau -1 nei +1 biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif aš tinginė iš prigimties biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2016 11 21, 15:36)
Ačiū, jau šiek tiek aiškiau smile.gif
Problema, jei teisingai informavo (deja, po laiko) apačioje esančio buto pardavėjas pirkėją (na, taip patogiai - kai ji išaiškėjo nusipirkus butą), yra tarp mano buto ir aukščiau esančio buto (tada nesuprantu, kodėl pas mane niekas nešlampa), *** ūkis tvarkė ir seniai žino, bet niekaip nesugeba sutvarkyti iki galo metų metais. Čia jau po laiko apačioje butą nusipirkę kaimynai tai išsiaiškino. Tai kai žinau tokią priešistoriją, įsileisti vienai berniukus, kuriems kaip rusai sako - lomat ne stroit (laužti tai ne statyti), visai nesinori nesusirinkus bent kokios informacijos, kaip elgtis.  Pypt, pypt, pypt, kodėl viską sužinau tik tada, kai mano remontas jau padarytas blink.gif  unsure.gif



Šiaip pagal viską, tai vertikalūs vamzdžiai yra ne jūsų asmeninė, o namo bendra nuosavybė, ir prie jų turėtų būti padarytas patogus priėjimas. Aišku, kas naujai remontą daro, tai neretai sukiša visus tuos vamzdynus į sienas, kaip ir jūsų atveju, kad atrodytų gražiai ir tvarkingai.

Tik aš vieno dalyko nesuprantu: tai ar pas jus šlampa nuo viršutinių kaimynų, ar nuo jūsų šlampa apatiniai kaimynai? Nes jei iš viršaus teoriškai kažkas bėga, o praktiškai iki jūsų neatbėga, tai... unsure.gif
bet jei nuo jūsų šlampa apatinio kaimyno lubos, tai ar jūs pati nenorite susitvarkyti? Nes lygiai kaip ir jūs, taip ir kaimynas gali apsidrausti, ir spėkit, kam jo draudimas sąskaitą už apatinio buto remontą išrašys?.. Atspėjote teisingai, viršuje esančio buto savininkui arba jo draudimui, t.y., jums, arba, jeigu esate apsidraudusi - jūsų draudimui. Tik vienas mažas niuansėlis: bent jau mano buto draudime įrašyta, kad vieną kartą užpylus draudimas kompensuos, o antrą kartą dėl tos pačios problemos jau nebe. Taip kad jeigu pirmą kartą draudimas apmokėtų kaimyno remontą, tai vėl sušlapusias lubas gali tekti tvarkyti už savo pinigėlius. Ir dar draudime numatyta, kad savininkas turi dėti visas pastangas, kad problema neįvyktų, tad jeigu draudimas įrodys, kad pas jus ūkio bendrija ėjo tvarkyti problemos, o jūs atsisakėte, tai galite draudimo ir negauti.

aišku, verta pasiaiškinti, kas ten tiksliai ir dėl ko šlampa, kur koks vamzdis eina, kaip su mažiausiais nuostoliais prieiti ir t.t. bet forume jums į tokius klausimus niekas neatsakys. Jei reikės griauti, gal verta su meistru susitarti ar sumokėti, kad kuo mažiau sugadintų begriaudamas...
Atsakyti