Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(longger @ 2016 11 21, 15:18)
tai jeigu problema sena ir žinoma - pirmas klausimas, kodėl ji nebuvo sutvarkyta prieš tai buvusio remonto metu? reiškia arba ji labai sunkiai padaroma, arba principinai niekas už tai mokėt nenorėjo. Bet kuriuo atveju tuomet nieko ardyt diagnostikai tikrai nereiks.
Tegu eina ir ramiai išaiškina, kur ten ir kokia problema. Geriausia, jog pasikviestumėt suinteresuotus asmenis iš apačios ir gal būt iš viršaus. Tada paklauskite apie sprendimo būdą ir kiek tai palies jūsų remontą, na ir paskutinis punktas - kiek tai kainuos ir kas už tai mokės. Tik tada, kai išsiaiškinsite trečia punktą ir jus jis tenkins, leiskite į būtą atsinešti įrankius  4u.gif

Ačiū, jau šiek tiek aiškiau smile.gif
Problema, jei teisingai informavo (deja, po laiko) apačioje esančio buto pardavėjas pirkėją (na, taip patogiai - kai ji išaiškėjo nusipirkus butą), yra tarp mano buto ir aukščiau esančio buto (tada nesuprantu, kodėl pas mane niekas nešlampa), *** ūkis tvarkė ir seniai žino, bet niekaip nesugeba sutvarkyti iki galo metų metais. Čia jau po laiko apačioje butą nusipirkę kaimynai tai išsiaiškino. Tai kai žinau tokią priešistoriją, įsileisti vienai berniukus, kuriems kaip rusai sako - lomat ne stroit (laužti tai ne statyti), visai nesinori nesusirinkus bent kokios informacijos, kaip elgtis. Pypt, pypt, pypt, kodėl viską sužinau tik tada, kai mano remontas jau padarytas blink.gif unsure.gif
Atsakyti
Labas vakaras. Ateinu pasiguost ir gal kokiu patarimu sulauksiu. Vonioj dejom balta stalvirsi, ant jo pas mus pastatoma kriaukle ir kranas i stalvirsi imontuotas. Beda ta, kad aplink kriaukle uzsilikonavo, taip pat ir krastus palei plyteles. O tas silikonas baisiai prastai valosi, visi krasciukai prikaupia puku, plaukeliu, neissikrapsto...zodziu tragedija jau dabar, o kas bus po metu kitu...o dar baltas stalvirsis ant kurio viskas viskas matosi. Nesuprantu, kur buvo mano galva kai galvojom del jo spalvos, turint omeny, kad katinas musu juodas, o ir mano plaukai tamsus. Is kitos puses dziaugiuosi, kad dabar pabandem tokia spalva su vonia. Nes norejau ir i virtuve balto...dabar tikrai tikrai tokio neimciau.
Tai va, labai prasyciau patarimu, kaip galeciau pataisyt padeti. Vyras pasiryzes nukrapstyti ta silikona ir is naujo uztept. Bet klausimas - kokio? Kad gerai priliptu prie stalvirsio ir prie jo dulkes nesikabintu be galimybes paprastai nuvalyti.
Atsakyti
šiaip, išdžiūvęs silikonas nėra lipnus. Prie jo niekas nesikabina. net dažai nesilaiko. Guma tokia pasidaro ir tiek. Nusiplauna labai lengvai viskas nuo jo. Tikėtina, jog kažko ne to jums ten užtepė.
Atsakyti
Sveiki, kaip manot ar reikalingas WC tėvu vonios kambarį? (Jis mažo dydžio) ar užteks vieno WC ,2 aukšte.
Atsakyti
QUOTE(pupa01 @ 2016 11 22, 10:14)
Sveiki, kaip manot ar reikalingas WC tėvu vonios kambarį? (Jis mažo dydžio) ar užteks vieno WC ,2 aukšte.

aš kažkaip neįsivaizduoju vonios be tualeto biggrin.gif ypač jei jis tik kitame aukšte biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa01 @ 2016 11 22, 08:14)
Sveiki, kaip manot ar reikalingas WC tėvu vonios kambarį? (Jis mažo dydžio) ar užteks vieno WC ,2 aukšte.

Jeigu yra bent teorinė galimybė - daryčiau. Dar priklauso, kiek žmonių tam antram aukšte gyvena. Jeigu 2 ar trys - nebūtina atskiras WC, bet malonu. Kitą vertus, jeigu tai kambario sąskaita, kuris ir taip yra mažas - tada pagalvočiau, kas man reikalingiau. Kažkuriam motelyje teko užmatyti. WC buvo atskirta kambario dalis. Siaura, iki 1m, bet per visą kambario šoninę sieną. Durys per vidurį, dešinėje - dušas, kairėje - puodas, per vidurį, tuoj už durų - kriauklė. Gana taip jaukiai susidėliota ten buvo. Nors kambarys taip pat mažas - spinta, didelė dvigulė lova ir kažkiek vietos aplinkui. Nežinau, ar taip norėčiau namie, kasdiena, bet ten tikrai buvo šaunus sprendimas ir man tiko.

ar jūs čia tik apie puodą vonios kambaryje? Tai tokiu atveju be jokios abejonės taip.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo longger: 22 lapkričio 2016 - 08:37
QUOTE(pupa01 @ 2016 11 22, 08:14)
Sveiki, kaip manot ar reikalingas WC tėvu vonios kambarį? (Jis mažo dydžio) ar užteks vieno WC ,2 aukšte.


Čia aišku daug vietos situacijos interpretacijai palikta biggrin.gif bet pagal mano fantaziją, tėvų miegamasis + mažas vonios kambarys yra antrame aukšte, kur jau yra vienas didelis vonios kambarys su wc puodu. Tada vėlgi kyla klausimai ar yra san mazgas 1 aukšte, kiek žmonių gyvens 2 aukšte ir "ant kiek" mažas miegamojo vonios kambarys? Žodžiu klausimų daugiau nei atsakymų smile.gif
Atsakyti
Pirmam aukste yra wc. Atras aukstas vonios kambarys ir wc,vaiko kambarys,vaiko kambarys ir musu miegamasis ir ten numatyta vieta duso kabinai bet va as pamaniau gal ir wc deti... net nezinau ka cia daryti. Kambario dydis apie 19kw, o to musu atskiro duso 6kw
Atsakyti
QUOTE(Savory @ 2016 11 21, 18:38)
Vyras pasiryzes nukrapstyti ta silikona ir is naujo uztept. Bet klausimas - kokio? Kad gerai priliptu prie stalvirsio ir prie jo dulkes nesikabintu be galimybes paprastai nuvalyti.

As irgi pastebejau ta pati, kad tarsi labiau dulkes traukia tas silikonas, gal nuo jo rusies priklauso?
Atsakyti
QUOTE(pupa01 @ 2016 11 22, 12:01)
Pirmam aukste yra wc. Atras aukstas vonios kambarys ir wc,vaiko kambarys,vaiko kambarys ir musu miegamasis ir ten numatyta vieta duso kabinai bet va as pamaniau gal ir wc deti... net nezinau ka cia daryti. Kambario dydis apie 19kw, o to musu atskiro duso 6kw

Aišku klausimas ne tame, bet man vis tiek neaišku, kam atskiras TIK dušas? hmm.gif ax.gif ir 6kvadratai - juk nėra mažai, ten ir vonia su puodu tilptų bigsmile.gif jei jau norisi atskiro santechnikos kambario - tai viskas atsikrai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa01 @ 2016 11 22, 10:01)
Pirmam aukste yra wc. Atras aukstas vonios kambarys ir wc,vaiko kambarys,vaiko kambarys ir musu miegamasis ir ten numatyta vieta duso kabinai bet va as pamaniau gal ir wc deti... net nezinau ka cia daryti. Kambario dydis apie 19kw, o to musu atskiro duso 6kw


pas mus visa vonia 8m² ir ten telpa dvi kriauklės, vonia, puodas ir dar vietos bele kiek lieka. Galėtų dar ir dušo kabina nesunkiai tilpti. Bet nereikėjo. Pas jus 6m² ir telpa tik dušo kabina? ir čia jūs vadinate "labai nedideliė patalpa"? Aš galvojau koks 1,5m², ir tai įmanoma.
pas žmones visa virtuvė būna 5m² ir ten telpa ir viryklė ir orkaitė ir šaldytuvas ir stalas ir spintelės ir kriauklė ir .... ir dar lieka vietos šeimininkei biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 22, 12:39)
pas mus visa vonia 8m² ir ten telpa dvi kriauklės, vonia, puodas ir dar vietos bele kiek lieka. Galėtų dar ir dušo kabina nesunkiai tilpti. Bet nereikėjo. Pas jus 6m² ir telpa tik dušo kabina? ir čia jūs vadinate "labai nedideliė patalpa"? Aš galvojau koks 1,5m², ir tai įmanoma.
pas žmones visa virtuvė būna 5m² ir ten telpa ir viryklė ir orkaitė ir šaldytuvas ir stalas ir spintelės ir kriauklė ir .... ir dar lieka vietos šeimininkei  biggrin.gif

drinks_cheers.gif aš ir galvojau kad kokie 2kw ax.gif
Atsakyti