Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(Irreelle @ 2016 11 21, 09:55)
o plyteles jie jums atveze ar reikejo patiems pasiimti? pamirsau paklausti kai buvau salone, kaip ten pas juos su pristatymais.


Mes patys pasiėmėm, nes 30 euriukų paprašė už paslaugą smile.gif plytelių kiekis ne didžiausias buvo.
Atsakyti
Nežinau, ar į temą, atsiprašau, jei ne - gal kas nukreips kitur, bet iškilo nemalonus klausimas - pirkau butą, bet pasirodo su sena problema, o kadangi kaimynai apačioje taip pat pirko vos ne tuo pačiu metu, tai turim dovanėlę su ta pačia problema. Taigi, iš pradžių - pirktas butas, darytas remontas vonioje, keista viskas - nuo vamzdynų iki sienų klijavimo, bet dar prieš parduodant buvo sena problema apatiniam aukštui, apie kurią niekas nežinojom - šlampa apačioje esančio buto lubos. Iš apačios priežasties nesimato, mano bute viskas tvarkoje. Ateis pasižiūrėti seniūnijos santechnikas. Tai ką reiškia tas pasižiūrėjimas - visas mano remontas, pakeisti vamzdynai, grindys, sienos bus laužomi vien dėl pasižiūrėjimo? Ar galiu nesutikti? Nes problema, kaip sužinojau, sena ir žinoma, bet anksčiau buvo sakoma seniūnijos atstovų, kad kaltas kažkoks sujungimas net ne tarp mano ir žemiau esančio, bet tarp mano ir aukščiau esančio buto. Nežinau, gal aš čia labai painiai supašiau - pati labai pasimetus ir strese, bet kokios mano teisės mano bute šiuo atveju? unsure.gif unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2016 11 21, 15:16)
Nežinau, ar į temą, atsiprašau, jei ne - gal kas nukreips kitur, bet iškilo nemalonus klausimas - pirkau butą, bet pasirodo su sena problema, o kadangi kaimynai apačioje taip pat pirko vos ne tuo pačiu metu, tai turim dovanėlę su ta pačia problema. Taigi, iš pradžių - pirktas butas, darytas remontas vonioje, keista viskas - nuo vamzdynų iki sienų klijavimo, bet dar prieš parduodant buvo sena problema apatiniam aukštui, apie kurią niekas nežinojom - šlampa apačioje esančio buto lubos. Iš apačios priežasties nesimato, mano bute viskas tvarkoje. Ateis pasižiūrėti seniūnijos santechnikas. Tai ką reiškia tas pasižiūrėjimas - visas mano remontas, pakeisti vamzdynai, grindys, sienos bus laužomi vien dėl pasižiūrėjimo? Ar galiu nesutikti? Nes problema, kaip sužinojau, sena ir žinoma, bet anksčiau buvo sakoma seniūnijos atstovų, kad kaltas kažkoks sujungimas net ne tarp mano ir žemiau esančio, bet tarp mano ir aukščiau esančio buto. Nežinau, gal aš čia labai painiai supašiau - pati labai pasimetus ir strese, bet kokios mano teisės mano bute šiuo atveju? unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif

draudimą turite?
teisės - neleisti laužti 4u.gif juk pirma - galite hipotezes išklausyti, paklausti ką jie siūlo ir pan. Ir ką tas laužymas duos? jei Jūs lauždami (t.y. darydami pilną remontą), kažko ten nematot. Man tai aišku mistika, kas ten gali būt. Ir ar ten bėda tikrai vonioje, o ne kur šalia jos, ar šalia kokio stovo.. unsure.gif
aš pirmą išklausyčiau ir paskui galvočiau, dėl visų fizinių veiksmų ėmimosi.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 11 21, 11:29)
atves uz papildoma mokesti  smile.gif bet va klausimas ar sunes, dbr uz sita paslauga dar reikia papildomai moketi.


QUOTE(B'ena @ 2016 11 21, 12:16)
nezinau nuo kokios, bet nuo tam tikros sumos veza nemokamai. Mums sake nemokamai atves. Jau beveik visos suvaziavo i sandeli, bet dar mums nereikia, nes duju laukiam, darbai stovi del dregmes cry.gif . Dar pristatymas priklauso nuo gamintojo, jau rasiau, kad drauge lauke 16 savaiciu ir dar suduzusias gavo, tad teko pirkti is to kas vietoje buvo  unsure.gif


Jau viska issiaiskinau, uzsakiau ir iki men galo tureciau gauti...net palengvejo, nes bijojau, kad del plyteliu veluos darbai o tuo paciu ir su vaiku is gimdymo namu i statybviete reik grizti...

Atvezimas kainuoja 18 eur, bet tik atvezimas, jie neuznesa. Nemokamai veza kai uzsakymas virsija 600 eur suma. Pirkau Tubadzin plyteles, joms iki gruodzio men pabaigos akcija -20 proc.
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2016 11 21, 13:34)
Jau viska issiaiskinau, uzsakiau ir iki men galo tureciau gauti...net palengvejo, nes bijojau, kad del plyteliu veluos darbai o tuo paciu ir su vaiku is gimdymo namu i statybviete reik grizti...

Atvezimas kainuoja 18 eur, bet tik atvezimas, jie neuznesa. Nemokamai veza kai uzsakymas virsija 600 eur suma. Pirkau Tubadzin plyteles, joms iki gruodzio men pabaigos akcija -20 proc.

o kazin kaip su pristatymu i nama unsure.gif uznesineti nereikia, bet tai greiciausiai iskraus kieme ir tiek ziniu unsure.gif beje, idomu kaip del duzusiu, speju reikia tikrinti pirmiausiai ir tik tada pasirasyti. Bet kai pas mus kiekis didelis, tai jomajo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B'ena: 21 lapkričio 2016 - 14:08
QUOTE(B'ena @ 2016 11 21, 14:07)
o kazin kaip su pristatymu i nama  unsure.gif  uznesineti nereikia, bet tai greiciausiai iskraus kieme ir tiek ziniu  unsure.gif beje, idomu kaip del duzusiu, speju reikia tikrinti pirmiausiai ir tik tada pasirasyti. Bet kai pas mus kiekis didelis, tai jomajo...


Tos suduzusios/brokuotos ir mane neramina....Kiekis musu nelabai didelis, 23 kv.m., bet paskaiciavo, kad svoris bus virs 400 kg, tai kiek ten tu deziu blink.gif
Atsakyti
Gal kuri dėjote pas save plyteles Roca Rainbow sunset? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 11 21, 13:32)
draudimą turite?
teisės - neleisti laužti 4u.gif  juk pirma - galite hipotezes išklausyti, paklausti ką jie siūlo ir pan. Ir ką tas laužymas duos? jei Jūs lauždami (t.y. darydami pilną remontą), kažko ten nematot. Man tai aišku mistika, kas ten gali būt. Ir ar ten bėda tikrai vonioje, o ne kur šalia jos, ar šalia kokio stovo.. unsure.gif 
aš pirmą išklausyčiau ir paskui galvočiau, dėl visų fizinių veiksmų ėmimosi.

Aš tai bijau, kad kol klausysiu ir bandysiu suvokti, vyrai imsis veiksmų, man bežiopsant unsure.gif unsure.gif unsure.gif Tai bandau aiškintis iš karto blink.gif O apie draudimą mintis šiandien buvo - nors imk ir apsidrausk šiandien pat unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2016 11 21, 16:29)
Aš tai bijau, kad kol klausysiu ir bandysiu suvokti, vyrai imsis veiksmų, man bežiopsant unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  Tai bandau aiškintis iš karto  blink.gif O apie draudimą mintis šiandien buvo - nors imk ir apsidrausk šiandien pat unsure.gif

Draudimas būtinas visada:) namo, buto ir t.tt. 4u.gif
pirma reikia žinoti - ką išlūpimas duos? kur lups? grindis? sienas? nu Jūsų juk turtas gi, neleisit ir nelups 4u.gif būkit tvirta ir drąsi 4u.gif palaukė tiek laiko (dėl drėgmės), palauks ir dar, kol nuspręsit duot lupt ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2016 11 21, 15:12)
Tos suduzusios/brokuotos ir mane neramina....Kiekis musu nelabai didelis, 23 kv.m., bet paskaiciavo, kad svoris bus virs 400 kg, tai kiek ten tu deziu  blink.gif

Tai būna pakuotėj nedaug tų plytelių, todėl susidaro jų nemažai. Mūsų panašus kiekis buvo, ant paletės jas gražiai sukrautas atvežė. Grynai duženų nebuvo, o toliau jau nzn, netikrinau. Faktas tas, kad reikia numatyt, kad bus ir broko, ir viena kita kokia nuskelta. Kitiems ir sudužusių pasitaiko, o būna, kad viskas idealiai be pažeidimų. Geriau jau šiek tiek daugiau paimti plytelių, ne minimalią atsargą.
Atsakyti
Labas, gal kvailą klausimą turiu, ar derinamos, pvz.blizgios plytelės su matinėmis? ax.gif
Nusipirkau grindines plyteles blizgias, ale sienines radau gražias matines. Šiaip spalvos tiktų, bet nežinau kaip visumoj toks derinys atrodytų. Gal įdėti tarp tų matinių kokią dekoro juostelę blizgią?
Gal kas ką panašaus darėt ar girdėjot?
Atsakyti
QUOTE(ispamas @ 2016 11 21, 14:29)
Aš tai bijau, kad kol klausysiu ir bandysiu suvokti, vyrai imsis veiksmų, man bežiopsant unsure.gif  unsure.gif  unsure.gif  Tai bandau aiškintis iš karto  blink.gif O apie draudimą mintis šiandien buvo - nors imk ir apsidrausk šiandien pat unsure.gif


tai jeigu problema sena ir žinoma - pirmas klausimas, kodėl ji nebuvo sutvarkyta prieš tai buvusio remonto metu? reiškia arba ji labai sunkiai padaroma, arba principinai niekas už tai mokėt nenorėjo. Bet kuriuo atveju tuomet nieko ardyt diagnostikai tikrai nereiks.
Tegu eina ir ramiai išaiškina, kur ten ir kokia problema. Geriausia, jog pasikviestumėt suinteresuotus asmenis iš apačios ir gal būt iš viršaus. Tada paklauskite apie sprendimo būdą ir kiek tai palies jūsų remontą, na ir paskutinis punktas - kiek tai kainuos ir kas už tai mokės. Tik tada, kai išsiaiškinsite trečia punktą ir jus jis tenkins, leiskite į būtą atsinešti įrankius 4u.gif
Atsakyti