Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(Tanite @ 2016 11 17, 13:17)
Va čia mūsų vonios kampas.


ir vonia tokia pat lyg ir bigsmile.gif Oberonas?
Atsakyti
QUOTE(Lejla @ 2016 11 17, 15:06)
ir vonia tokia pat lyg ir  bigsmile.gif Oberonas?

Taip, Oberon.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 17, 13:32)
longger, nejuokaujant, turėjom atvejį, kada vonia buvo pasilydžiusi nuo žvakių. Ten akrilas buvo. O šiaip jeigu tokie pomėgiai yra, tada tikrai geriausia daryt taip, kaip čia buvot kurią dieną įdėjusi foto (kur vonia įleista, o dar aplink plytelėm apdėta).


tai va ir nejuokauju smile.gif atitrauksim vonią nuo sienos ir bus viskas plytelėm išklijuota, a vot ten ir dėsiu visokias žvakes, šampūnus ir t.t.
žodžiu, pasidalinau savo patirtimi, gal kam pravers 4u.gif
Atsakyti

Jūs man kvailai paaiškinkit, kaip naujoje SM versijoje į žinutę įkopinti nuorodą iš interneto. paprastai copy-paste man nesikopijuoja.....

Nebemoku naudotis ta nauja SM versija :hmm:

Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 11 18, 09:08)
<p>Jūs man kvailai paaiškinkit, kaip naujoje SM versijoje į žinutę įkopinti nuorodą iš interneto. paprastai copy-paste man nesikopijuoja.....
</p><p>Nebemoku naudotis ta nauja SM versija hmm.gif
</p>

Aš sena versija naudojuosi. Man nauja neprilimpa.
Atsakyti

man irgi nauja nelipma bet senojoj aš aksityti jau nieko ir negaliu, meta kažkokius pranešimus. O naujoj tai  nemoku nei nuorodos įkopinti, nei nuotraukos įkelti.

Atsakyti
Gal kas paskutiniu metu pirkosi plyteles Iris salone Vilniuje? Kiek laiko uztruko spalvu ir kiekiu derinimas bei ar nevelavo plyteliu pristatymas?
Issirinkau plyteles, sumokejau avansa, po 3d gavau vaizda ir paprasiau pakoreguoti siek tiek, tai vis dar laukiu...bijau kad su tokiais ju tempais nespesiu gaut plyteliu iki numatytos datos... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Irreelle @ 2016 11 20, 17:39)
Gal kas paskutiniu metu pirkosi plyteles Iris salone Vilniuje? Kiek laiko uztruko spalvu ir kiekiu derinimas bei ar nevelavo plyteliu pristatymas? 
Issirinkau plyteles, sumokejau avansa, po 3d gavau vaizda ir paprasiau pakoreguoti siek tiek, tai vis dar laukiu...bijau kad su tokiais ju tempais nespesiu gaut plyteliu iki numatytos datos...  unsure.gif


Aš gavau per 5 d.d. plyteles, bet jau buvau išsirinkus konkrečias. Turbūt nuo daug ko priklauso - ar turi sandėly, ar veža iš tiekėjų, jei veža, tai ar tik pradėtas formuot užsakymas, ar jau suformuotas iki tokio kiekio, kad "apsimokėtų" transportuot ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Lejla @ 2016 11 21, 09:09)
Aš gavau per 5 d.d. plyteles, bet jau buvau išsirinkus konkrečias. Turbūt nuo daug ko priklauso - ar turi sandėly, ar veža iš tiekėjų, jei veža, tai ar tik pradėtas formuot užsakymas, ar jau suformuotas iki tokio kiekio, kad "apsimokėtų" transportuot ir t.t.


Konkrecia kolekcija ir as jau issirinkau, bet jie siunte vizualizacija, kuria prasiau pakoreguoti, nes kiekio konretaus nezinau ir va tai jau uztruko ilgokai unsure.gif Bandysiu siandien juos judinti, jeigu iki pietu negausiu jokios info is ju...

o plyteles jie jums atveze ar reikejo patiems pasiimti? pamirsau paklausti kai buvau salone, kaip ten pas juos su pristatymais.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irreelle: 21 lapkričio 2016 - 09:56
QUOTE(Irreelle @ 2016 11 21, 10:55)
Konkrecia kolekcija ir as jau issirinkau, bet jie siunte vizualizacija, kuria prasiau pakoreguoti, nes kiekio konretaus nezinau ir va tai jau uztruko ilgokai  unsure.gif Bandysiu siandien juos judinti, jeigu iki pietu negausiu jokios info is ju...

o plyteles jie jums atveze ar reikejo patiems pasiimti? pamirsau paklausti kai buvau salone, kaip ten pas juos su pristatymais.

atves uz papildoma mokesti smile.gif bet va klausimas ar sunes, dbr uz sita paslauga dar reikia papildomai moketi.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 11 21, 11:29)
atves uz papildoma mokesti  smile.gif bet va klausimas ar sunes, dbr uz sita paslauga dar reikia papildomai moketi.

nezinau nuo kokios, bet nuo tam tikros sumos veza nemokamai. Mums sake nemokamai atves. Jau beveik visos suvaziavo i sandeli, bet dar mums nereikia, nes duju laukiam, darbai stovi del dregmes cry.gif . Dar pristatymas priklauso nuo gamintojo, jau rasiau, kad drauge lauke 16 savaiciu ir dar suduzusias gavo, tad teko pirkti is to kas vietoje buvo unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 11 21, 13:16)
nezinau nuo kokios, bet nuo tam tikros sumos veza nemokamai. Mums sake nemokamai atves. Jau beveik visos suvaziavo i sandeli, bet dar mums nereikia, nes duju laukiam, darbai stovi del dregmes cry.gif . Dar pristatymas priklauso nuo gamintojo, jau rasiau, kad drauge lauke 16 savaiciu ir dar suduzusias gavo, tad teko pirkti is to kas vietoje buvo  unsure.gif

bet tai pasako per kiek laiko is kokio tiekejo ko tiketis smile.gif tai vat atvezti tai atveza kartais ir nemokamai bet uznesti smile.gif manes pastoviai klausdavo, o turesite kas uznesa nes musu vairuotojai prekiu neuznes? unsure.gif arba reikia papildomai moketi unsure.gif
Atsakyti