Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(longger @ 2016 11 16, 15:10)
manau už mozaiką kokią tai kokius 4 kartus pigiau

Tai aš net neabejoju, nors mozaikų irgi visokių yra, bet jos vien suklijavimas kiek kainuotų... Žodžiu, čia užtai ir yra n variantų, kad žmogus galėtų pasirinkti, kas jo skoniui tinka ir pagal kišenę.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 16, 14:21)
Tai aš net neabejoju, nors mozaikų irgi visokių yra, bet jos vien suklijavimas kiek kainuotų... Žodžiu, čia užtai ir yra n variantų, kad žmogus galėtų pasirinkti, kas jo skoniui tinka ir pagal kišenę.

nu pagal kišenę, tai man būtų išėjus tik skardinė baleika.
va, pagal kišenę turėčiau tenkintis maždaug tokia vonia:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Kaip tik šių dienų darbai pas mus - vonios apiplytelinimas smile.gif perkant vonią rekomendavo dėt tiesiai prie plikos sienos ir tada užleist plyteles ant viršaus, reiškias po vonia plytelių nebus. Argumentavo geresniu sandarumu, tvirtesne, gražesne siule. Vietoj durelių darysim vieną išsipjaunamą plytelę ( vietoj glaisto, aplink ją, bus silikonas tos pačios spalvos kaip glaistas).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lejla: 17 lapkričio 2016 - 10:27
QUOTE(Lejla @ 2016 11 17, 11:26)
Kaip tik šių dienų darbai pas mus - vonios apiplytelinimas smile.gif  perkant vonią rekomendavo dėt tiesiai prie plikos sienos ir tada užleist plyteles ant viršaus, reiškias po vonia plytelių nebus. Argumentavo geresniu sandarumu, tvirtesne, gražesne siule.  Vietoj durelių darysim vieną išsipjaunamą plytelę ( vietoj glaisto, aplink ją, bus silikonas tos pačios spalvos kaip glaistas).

Pas mus analogiškai padaryta. Atrodo tikrai gražiai.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 17, 10:31)
Pas mus analogiškai padaryta. Atrodo tikrai gražiai.

mes irgi taip gyvenom, tai mane užknisdavo, kad neturiu vietos kur susidėti visus mano buteliukus. Šapūnas, dušo žėlė, plaukų kaukės ir t.t.
tas vonios kraštas ir šiaip neplatus, o kai ant jo užleidi plytelę, visai jo nelieka. Tai va sakiau načiort, atitraukit man tą vonią nuo sienos ir palikit man vietos. nes aš dar mėgstu ir žvakių pasidėliot. žodžiu man ten reikia vietos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 17, 13:44)
mes irgi taip gyvenom, tai mane užknisdavo, kad neturiu vietos kur susidėti visus mano buteliukus. Šapūnas, dušo žėlė, plaukų kaukės ir t.t.
tas vonios kraštas ir šiaip neplatus, o kai ant jo užleidi plytelę, visai jo nelieka. Tai va sakiau načiort, atitraukit man tą vonią nuo sienos ir palikit man vietos. nes aš dar mėgstu ir žvakių pasidėliot. žodžiu man ten reikia vietos  biggrin.gif

biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 17, 13:44)
mes irgi taip gyvenom, tai mane užknisdavo, kad neturiu vietos kur susidėti visus mano buteliukus. Šapūnas, dušo žėlė, plaukų kaukės ir t.t.
tas vonios kraštas ir šiaip neplatus, o kai ant jo užleidi plytelę, visai jo nelieka. Tai va sakiau načiort, atitraukit man tą vonią nuo sienos ir palikit man vietos. nes aš dar mėgstu ir žvakių pasidėliot. žodžiu man ten reikia vietos  biggrin.gif

Aš manau čia nuo modelio priklauso. Jeigu kraštas nedidelis, jo bet kokiu atveju bus per mažai. Va čia mūsų vonios kampas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanite: 17 lapkričio 2016 - 13:18
QUOTE(Šokoladė @ 2016 11 17, 13:10)

1-a nuotrauka - taip yra dabar ir nekenčiu, kai vaškas bėga į vonią, o su padėkliuku ar laikikliu netelpa pasidėt
2-a nuotrauka - taip noriu
3-ia, tai va taip panašiai aš sudeginau dušo žarną. biggrin.gif tada nebuvo juokinga biggrin.gif

ir nu ką dabar man padarysi, nu man reikia .... ir prašom čia nesityčioti iš vargšės moteriškės priklausomybių biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Tanite @ 2016 11 17, 13:17)
Aš manau čia nuo modelio priklauso. Jeigu kraštas nedidelis, jo bet kokiu atveju bus per mažai. Va čia mūsų vonios kampas.


panašiai pas mus buvo. per abu galus yra ten kažkiek vietos, gal ties kojom kiek daugiau, bet mane nervina buteliukai aplink galvą, o tuo labiau degantys reikalai ir su kojom aš mėgstu jas išsidėlioti ir taip ir anaip, todėl viskas, kas ten išdėliota, man trukdo. Lieka šonai, o ten niekas netelpa ir pas jus biggrin.gif nors pas mane gal dar mažiau vietos. bet tai čia gal nebūtinai visi turi tiokias problemas. Aš turiu, todėl vonia bus atitraukta, o plutelės išklijuotos ir po vonia ir visos sienos. Nes gali būti, jog aš kokį kartą ir padegsiu tą vonią va taip. tada reiks keist vonią. O kaip ją keist, jeigu ji ten įklijuota? ir kaip žinot, ar kita tiks į tą pačią vietą? Nes nu tokios pat gali ir nebebūti ir aš galiu tokios jau nebenorėti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 17, 14:28)


ir nu ką dabar man padarysi, nu man reikia .... ir prašom čia nesityčioti iš vargšės moteriškės priklausomybių  biggrin.gif


oi neaaaaa tikrai nesityčioju unsure.gif
Atsakyti
longger, nejuokaujant, turėjom atvejį, kada vonia buvo pasilydžiusi nuo žvakių. Ten akrilas buvo. O šiaip jeigu tokie pomėgiai yra, tada tikrai geriausia daryt taip, kaip čia buvot kurią dieną įdėjusi foto (kur vonia įleista, o dar aplink plytelėm apdėta).
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 17, 14:32)
longger, nejuokaujant, turėjom atvejį, kada vonia buvo pasilydžiusi nuo žvakių. Ten akrilas buvo.

oho, dar ir taip būna unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 11 17, 14:34)
oho, dar ir taip būna unsure.gif

Na po prieziura nieko nebutu nutike. O ten pamirso.
Atsakyti