Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(agniukee @ 2016 11 15, 22:11)
Tik nuo grindu ir kelt tada jau kiek norit. iki lubu ar iki puses.

O kaip dabar vonias daro, deda po plytelem specialia guma, tapeta? ar niekam nerupi kaip ir kas po plytelem?

Pas mus visur tepliota hidroizoliacija.
Papildyta:
QUOTE(Izolda @ 2016 11 16, 09:34)
O sakykit, šiais laikais kaip daro vonios sienelę? Iš plytelių ar perka tą plastikinę ar dar kažkaip kitaip?

Turit omeny apdailą? Realiai, kas kaip nori, tas taip daro. Plastikinė - paprasčiausiai išsprendžiamas variantas, nes uždėjo ir ramu. Mūsų išsirinkta vonia neturėjo apdailos, todėl darėm iš plytelių. Taip brangiau, nes ir profilį susisukt reikia, ir plyteles klijuoti.
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 11 16, 09:34)
O sakykit, šiais laikais kaip daro vonios sienelę? Iš plytelių ar perka tą plastikinę ar dar kažkaip kitaip?

tiek anksčiau tiek ir dabar tas pats, kas kaip sugalvoja, vieni stato pastatoma vonią, kuriai apdailos visiškai nereikia, kiti deda plastikinę sienelę, treti daro apdaila iš plyteliu, kaip kam gražiau, paprasčiau ir piniginiu atžvilgiu priimtiniau ax.gif
Atsakyti
pas mumi netepė jokios hidroizoliacijos. Nežinau, ar čia gerai. Duše tik tepė.

o dėl sienelės - čia skonio reikalas. Iki šiol gyvenom su nenuimama ir plytelėm išklijuota. Nu ką aš žinau. Niekada niekam ten prie jokių vamzdžių lyst nereikėjo, bet mane nervina, nes aš jaučiu, kiek ten visko prisikaupę yra. Man reikia ten įlysti ir išvalyti biggrin.gif nu tokia aš va prietranka.Tai dabar bus arba plastikinis tas gaubtas arba kas nors, kas nusiima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 16, 10:19)
pas mumi netepė jokios hidroizoliacijos. Nežinau, ar čia gerai. Duše tik tepė.

o dėl sienelės - čia skonio reikalas. Iki šiol gyvenom su nenuimama ir plytelėm išklijuota. Nu ką aš žinau. Niekada niekam ten prie jokių vamzdžių lyst nereikėjo, bet mane nervina, nes aš jaučiu, kiek ten visko prisikaupę yra. Man reikia ten įlysti ir išvalyti  biggrin.gif nu tokia aš va prietranka.Tai dabar bus arba plastikinis tas gaubtas arba kas nors, kas nusiima  4u.gif

Pas mus tai aklinai padarė, jokių tarpų nėr. Viena apatinė plytelė padaryta, kad išsiimt7 ekstra atveju ir tiek.
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 16, 10:19)
o dėl sienelės - čia skonio reikalas. Iki šiol gyvenom su nenuimama ir plytelėm išklijuota. Nu ką aš žinau. Niekada niekam ten prie jokių vamzdžių lyst nereikėjo, bet mane nervina, nes aš jaučiu, kiek ten visko prisikaupę yra. Man reikia ten įlysti ir išvalyti  biggrin.gif nu tokia aš va prietranka.Tai dabar bus arba plastikinis tas gaubtas arba kas nors, kas nusiima  4u.gif

O plastikinių gaubtų atskirai yra pirkti?
Įdomu pigiau ar statyti gibso sienelę ir klijuoti plytelėmis ar pasikviesti baldžių, kad pagamintų kokią tai sienelę su durelėmis pavyzdžiui?
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 11 16, 10:04)
O plastikinių gaubtų atskirai yra pirkti?
Įdomu pigiau ar statyti gibso sienelę ir klijuoti plytelėmis ar pasikviesti baldžių, kad pagamintų kokią tai sienelę su durelėmis pavyzdžiui?


pigiau bus nusiprausti bliūde biggrin.gif
man atrodo tų plastikinių gaubtų universalių nebūna, reik pirkt vonią kartu su juo. Būna kad kai kurie modeliai net neturi to gaubto, tada net variantų nebėra.
Jūs žiūrėkite ne kas pigiau, o kas gražiau ar praktiškiau. Pinigus visi ima, o darotės jūs ir vieną kartą. Sumokėsit ir po poros metų net nebeprisiminsit kiek kainavo, liks tik džiaugsmas geru sprendimu arba nusivylimas.
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 11 16, 11:04)
O plastikinių gaubtų atskirai yra pirkti?
Įdomu pigiau ar statyti gibso sienelę ir klijuoti plytelėmis ar pasikviesti baldžių, kad pagamintų kokią tai sienelę su durelėmis pavyzdžiui?

O ką baldžius padarys? Tiksliau iš ko? Iš paprastos plokštės nepasidarysit to uždengimo. Tiksliau, padaryt viską galima, tik kiek tai praktiška bus - klausimas. Pirmiausiai išsirinkit vonią, tada jau žiūrėkit, ar ji turi prie jos apdailą (nes ne visoms gamina). Jeigu jums ji tik ir patiks, galėsit dėtis tą plastikinę, o jei ne, tada jau svarstyt kitus sprendimus.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 16, 10:36)
O ką baldžius padarys? Tiksliau iš ko? Iš paprastos plokštės nepasidarysit to uždengimo. Tiksliau, padaryt viską galima, tik kiek tai praktiška bus - klausimas. Pirmiausiai išsirinkit vonią, tada jau žiūrėkit, ar ji turi prie jos apdailą (nes ne visoms gamina). Jeigu jums ji tik ir patiks, galėsit dėtis tą plastikinę, o jei ne, tada jau svarstyt kitus sprendimus.

yra visokių kokių medžiagų. HPL formuojamas lankstomas. Ten tik fantazijos turėk biggrin.gif
kad ir čia
tai išsirinkai, kas patinka, baldininkui susakei ko nori ir tegi skaičiuoja, dirba. Karkasą iš principo ir iš gipso gali formuoti, tik vietoj plytelių užklijavai va tą HPL ir viskas. Aišku čia bus neardomas.
baldininkas galėtų ir tokį variantą padaryt:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo longger: 16 lapkričio 2016 - 10:58
Tai viskas suprantama, tik kokia tada viso to reikalo kaina gaunasi, va čia aktualiau. HPL nebūtų pigu.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 16, 11:35)
Tai viskas suprantama, tik kokia tada viso to reikalo kaina gaunasi, va čia aktualiau. HPL nebūtų pigu.

Kaip aš sakau, o kas dabar pigu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2016 11 16, 12:59)
Kaip aš sakau,  o kas dabar pigu?  biggrin.gif

Yra ir pigienų visokių, bet ten vienkartiniai daiktai.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 16, 11:35)
Tai viskas suprantama, tik kokia tada viso to reikalo kaina gaunasi, va čia aktualiau. HPL nebūtų pigu.


manau už mozaiką kokią tai kokius 4 kartus pigiau
Atsakyti