Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

Po vonia ir pas mus išklijuota.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 15, 12:48)
Po vonia ir pas mus išklijuota.

O kaip užsandarintas kraštelis tarp vonios ir sienos?
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 11 15, 13:01)
O kaip užsandarintas kraštelis tarp vonios ir sienos?

Čia geras klausimas, nes mačiau tik galutinį rezultatą, t.y. kai jau suklijavo plyteles ir užsandarino silikonu. Manau ten irgi kažkoks hermetikas teptas. O jūsų kokia vonia? Akrilinė, plieninė, akmens masės?
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 15, 13:15)
Čia geras klausimas, nes mačiau tik galutinį rezultatą, t.y. kai jau suklijavo plyteles ir užsandarino silikonu. Manau ten irgi kažkoks hermetikas teptas. O jūsų kokia vonia? Akrilinė, plieninė, akmens masės?

Dar nepirkau vonios, dar tik dės plyteles, bet man jau visokių klausimų kyla. Meistras sako, kad geriau kloti visas grindis ir visas sienas, nedaryt kaip rusų laikais nuo vonios krašto. Galvoju pasiklausiu kaip kitur daro smile.gif
Dėl vonios nežinau, daug lems kaina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 11 15, 11:47)
O kodėl ne iki lubų? Vonia nebus naudojama kaip dušas?

nu, neplanuojam. ta prasme iki šiol turėjom vonią, tai bandėm save išsiprievartaut naudot ją kaip dušą. Nepavyko mums biggrin.gif
Tai dabar net laikiklio dušui ant sienos neplanuojam dėt. Vonia yra vonia, o dušas yra dušas. Kitam vonios kambary bus dušas. Žodžiu, per namą planuojam 2 dušus ir 1 vonią, tai nemanau, jog naudosim vonią kaip dušą. O ne iki lubu todėl kad man buvo gražiau ne iki lubų, nes visą gyvenimą visur turėjom iki lubų. Tai norisi visada to, ko neturėjai biggrin.gif biggrin.gif
kol kas man toks sprendimas labai super atrodo, o kaip naudosis galėsiu pasakyt kai pradėsim gyvent.
Papildyta:
QUOTE(Izolda @ 2016 11 15, 14:54)
Dar nepirkau vonios, dar tik dės plyteles, bet man jau visokių klausimų kyla. Meistras sako, kad geriau kloti visas grindis ir visas sienas, nedaryt kaip rusų laikais nuo vonios krašto. Galvoju pasiklausiu kaip kitur daro smile.gif
Dėl vonios nežinau, daug lems kaina  ax.gif

aš palaikyčiau jūsų meistro nuomonę. Tuo labiau, jog dar vonios neturite. Kaip jam žinot kur pradėt klijuot ir kur nebeklijuot. O taip tai išklijuos ir viskas. Kur norėsit, ten pastatysit tą vonią.
Mes trauksim vonią nuo sienos.
Kažkaip taip, tik iš dviejų šonų, nes vonia pas mus kampinė:
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 11 15, 15:54)
Dar nepirkau vonios, dar tik dės plyteles, bet man jau visokių klausimų kyla. Meistras sako, kad geriau kloti visas grindis ir visas sienas, nedaryt kaip rusų laikais nuo vonios krašto. Galvoju pasiklausiu kaip kitur daro smile.gif
Dėl vonios nežinau, daug lems kaina  ax.gif

Jeigu neturit dar vonios, tada tik nuo pat apačios daryt. Kaip jūs tada žinosit, kokiam aukštyje vonia turės būt ir pan.
Atsakyti

Jau galvoju apie praustuvo spintelę.

Galvoju apie įleidžiamą aptakių formų praustuvą. bet kiek randu visi jie gan maži, o man norisi didesnio dubens. Gal kas žino kur rasti, kad pats 'bliūdas' prausimuisi būtų nemažas, nes ten iki 50 cm, tai man per maži

Ir įdomu kaip patogiau valymo prasme - spintele pakabinta ir kad prieitum po ja valyti ar pastatyta ant grindų.

neapsisprendžiu, nes reikės gamintis, gatavos tokios 140cm ilgio nerasiu.

Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 11 15, 18:00)
<p>Jau galvoju apie praustuvo spintelę.
</p><p>Galvoju apie įleidžiamą aptakių formų praustuvą. bet kiek randu visi jie gan maži, o man norisi didesnio dubens. Gal kas žino kur rasti, kad pats 'bliūdas' prausimuisi būtų nemažas, nes ten iki 50 cm, tai man per maži

Villeroy and Bosch Loop & Friends arba Architektura yra aptakūs, visais variantais montuojami ir įvairių dydžių. Loop & Friends aptakesni lyg, dubuo labai gilus (turiu įleidžiamą iš viršaus), koks max didžiausiais žiūrėkit gamintojo psl.
Atsakyti

Bet visos tos villeroy yra be skyles maisytuvui. O man reik su skyle

Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 11 15, 15:54)
Dar nepirkau vonios, dar tik dės plyteles, bet man jau visokių klausimų kyla. Meistras sako, kad geriau kloti visas grindis ir visas sienas, nedaryt kaip rusų laikais nuo vonios krašto. Galvoju pasiklausiu kaip kitur daro smile.gif
Dėl vonios nežinau, daug lems kaina  ax.gif


Tik nuo grindu ir kelt tada jau kiek norit. iki lubu ar iki puses.

O kaip dabar vonias daro, deda po plytelem specialia guma, tapeta? ar niekam nerupi kaip ir kas po plytelem?
Atsakyti
Žydriausia, aš tik už pakabintas spinteles, viską darau, kad tik būtų patogu valytis, plautis ir nesikauptu tarpuose tam kam nereikia biggrin.gif
Atsakyti
O sakykit, šiais laikais kaip daro vonios sienelę? Iš plytelių ar perka tą plastikinę ar dar kažkaip kitaip?
Atsakyti