Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(Izolda @ 2016 11 07, 11:16)
o gal galėtut kas prie to pačio rekomenduoti kur perkat/pirkot ventiliacijos groteles?

O jums tik grotelių reikia, ar ventiliatorių turit omenyje? Nes jei tik grotelių, manau senukuose tikrai rastumėt. O jei ventiliatoriaus, pardavėjų irgi daug - nuo tų pačių senukų iki elektroninių santechnikos parduotuvių.
Atsakyti
O man reikia kazko, kas pasleptu vandens skaitiklius,esancius sienoje. Gal yra kokiu variantu , apart reviziniu dureliu?
Atsakyti
QUOTE(invisible_shadow @ 2016 11 07, 12:42)
O man reikia kazko, kas pasleptu vandens skaitiklius,esancius sienoje. Gal yra kokiu variantu , apart reviziniu dureliu?

Mes dėjom revizines dureles, bet žinau, kad žmonės dedasi magnetines dureles, kur įsiklijuoja plytelė. Na gaunasi mažiau pastebimos tada. Tik klausimas, ar jūsų atveju tai įmanoma įgyvendinti.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 07, 12:01)
Mes dėjom revizines dureles, bet žinau, kad žmonės dedasi magnetines dureles, kur įsiklijuoja plytelė. Na gaunasi mažiau pastebimos tada. Tik klausimas, ar jūsų atveju tai įmanoma įgyvendinti.

O kur galima isigyti magnetines dureles? Ir kokiais atvejais tai neimanoma?
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 07, 10:34)
O jums tik grotelių reikia, ar ventiliatorių turit omenyje? Nes jei tik grotelių, manau senukuose tikrai rastumėt. O jei ventiliatoriaus, pardavėjų irgi daug - nuo tų pačių senukų iki elektroninių santechnikos parduotuvių.

jau per velu deti ventiliatoriu, elektra isvedziota ir uzmurinta. Dabar jau tik grotelės, bet kad senukuose labai man jos tokios negrazios, pigiai atrodancios. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 11 08, 10:17)
jau per velu deti ventiliatoriu, elektra isvedziota ir uzmurinta. Dabar jau tik grotelės, bet kad senukuose labai man jos tokios negrazios, pigiai atrodancios.  ax.gif

Na tuomet nelabai žinau, gal kas kitas pakomentuos.
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 11 08, 08:17)
jau per velu deti ventiliatoriu, elektra isvedziota ir uzmurinta. Dabar jau tik grotelės, bet kad senukuose labai man jos tokios negrazios, pigiai atrodancios.  ax.gif


visos įmonės, kurios įrenginėja ventiliaciją, turi ir grotelių pasirinkimą. Einat per visas ir gal rasit norimas, arba skambinat tiems, kurie jas gamina. Gal būt susitarsit, kad jums pagamintų. Kad ir šitie
arba ieškot dizainerių sprendimo, spalvinatės smile.gif
user posted image
Atsakyti
Sveikos. Turiu klausimą. Kas vonioje dėjote plyteles, ar dėjote nuo pat žemės, ar tik nuo vonios krašto? Taip pat kaip ten gaunasi užsandarinimas tarpelio tarp vonios ir sienos, kad vanduo nebėgtų? Kaip geriau? Kaip gražiau? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 11 15, 09:56)
Sveikos. Turiu klausimą. Kas vonioje dėjote plyteles, ar dėjote nuo pat žemės, ar tik nuo vonios krašto? Taip pat kaip ten gaunasi užsandarinimas tarpelio tarp vonios ir sienos, kad vanduo nebėgtų? Kaip geriau? Kaip gražiau? 4u.gif

Mes nedejom. Gavosi kad ciela plyta ejo nuo vonios o kur jau dejom iki apacios tai pripjauta. Pataupem nes dekoras mano buvo brangus ir juo dar vonios prieki isdejom smile.gif o kuo ten sadlndarinta nzn, aisku pasakojo bet as nepamenu. Lyg skamba kad kazkuo kas nekaupia grybelio biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 11 15, 09:56)
Sveikos. Turiu klausimą. Kas vonioje dėjote plyteles, ar dėjote nuo pat žemės, ar tik nuo vonios krašto? Taip pat kaip ten gaunasi užsandarinimas tarpelio tarp vonios ir sienos, kad vanduo nebėgtų? Kaip geriau? Kaip gražiau? 4u.gif

Mes iš pradžių planavom nuo grindų dėt iki viršaus, bet paskui pasitarėm su meistru, padarė nuo vonios krašto. Tarpelis tarp vonios ir plytelės užsilikonuotas. Pas mus V&B Oberon, ji lygiais kraštais, stabili, gražiai viskas suleista.
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 11 15, 08:56)
Sveikos. Turiu klausimą. Kas vonioje dėjote plyteles, ar dėjote nuo pat žemės, ar tik nuo vonios krašto? Taip pat kaip ten gaunasi užsandarinimas tarpelio tarp vonios ir sienos, kad vanduo nebėgtų? Kaip geriau? Kaip gražiau? 4u.gif


mes dėjom nuo pat grindų iki ten , kur jos baigėsi, bet ne iki lubų. Nes kažkaip pagalvojau, jog neesu tikra dėl vonios, kurią nusipirkom. Įtariu ja keisim kada nors artimiausioj ateity. Nes ji jau man nebepatinka biggrin.gif tai su mano tokiom nuomonių kaitom būtų labai ne toliaregiška išsiklijuot plyteles ne nuo žemės biggrin.gif
ir po vonia visur išklijuotos plytelės.
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 15, 12:25)
mes dėjom nuo pat grindų iki ten , kur jos baigėsi, bet ne iki lubų. Nes kažkaip pagalvojau, jog neesu tikra dėl vonios, kurią nusipirkom. Įtariu ja keisim kada nors artimiausioj ateity. Nes ji jau man nebepatinka  biggrin.gif  tai su mano tokiom nuomonių kaitom būtų labai ne toliaregiška išsiklijuot plyteles ne nuo žemės  biggrin.gif
ir po vonia visur išklijuotos plytelės.

O kodėl ne iki lubų? Vonia nebus naudojama kaip dušas?
Atsakyti