Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(*magnifique* @ 2016 11 04, 09:27)
Kaskart valyti blink.gif o stebuklingu priemoniu nera? O kokias priemones perkat? Kazkokia nebrangia lietuviska nusipirkau tai neeee....

kai nori švariai, gražiai ir tvarkingai gyventi ir valai, arba nebent kaip longger ir siūlo, užsidedi akinius nuo saulės ir nieko nebematai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 11 04, 09:27)
kai nori švariai, gražiai ir tvarkingai gyventi ir valai, arba nebent kaip longger ir siūlo, užsidedi akinius nuo saulės ir nieko nebematai biggrin.gif


Šokolade, nu valiau ir aš. nepagalvok, kad nevala kažkokia. sąžiningai valiau ir tryniau. Nes tikėjau. Norėjau. Kad gražu būtų. Kiekvieną lašiuką, kiekvieną dėmelę. Aha. kokius 20 metų. paskui supratau, jog čia man vienai viso to grožio reikia, o likusiai šeimos daliai - šikt ir tapšnot, yra ten koks ratilas, ar nėra.
Tada užsikėliau sau koją ant kojos, pasileidau Butkutės "Man patinka" ir su tuo nauju suvokimu pradėjau kitą gyvenimą biggrin.gif Jeigu man atvedėt kietą vandenį ir jis kalkiuojasi ten visas - tai aš čia prie ko? Kas aš, vergė Izaura kokia? atveskit minkštą, bus švariau. Fig jiem.
Nu aišku, proto ribose viskas. stroinu diedus, tie ten pavalo, aš pavalau. Tik šiaip, jautrumas kiekvienai dėmelei kažkur dingo. Bet atsirado laiko stebėti kad ir šio ryto švininio dangaus fone vos besilaikančių paskutinių pageltusių lapų šokį. Nu ir šiaip, manikiūras ilgiau laiko biggrin.gif
Atsakyti
Norėčiau ir aš lengva ranka numot į tas visas kalkes, dulkes, purvus ar dar ką. Bet matomai man prigimties duota viską eit ir šveist. Gal po kokio dešimtmečio ir man taip gyvenimas apsivers, matyt reikia pribręsti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 04, 10:39)
Šokolade, nu valiau ir aš. nepagalvok, kad nevala kažkokia. sąžiningai valiau ir tryniau. Nes tikėjau. Norėjau. Kad gražu būtų. Kiekvieną lašiuką, kiekvieną dėmelę. Aha. kokius 20 metų. paskui supratau, jog čia man vienai viso to grožio reikia, o likusiai šeimos daliai - šikt ir tapšnot, yra ten koks ratilas, ar nėra.
Tada užsikėliau sau koją ant kojos, pasileidau Butkutės "Man patinka" ir su tuo nauju suvokimu pradėjau kitą gyvenimą  biggrin.gif Jeigu man atvedėt kietą vandenį ir jis kalkiuojasi ten visas - tai aš čia prie ko? Kas aš, vergė Izaura kokia? atveskit minkštą, bus švariau. Fig jiem.
Nu aišku, proto ribose viskas. stroinu diedus, tie ten pavalo, aš pavalau. Tik šiaip, jautrumas kiekvienai dėmelei kažkur dingo. Bet atsirado laiko stebėti kad ir šio ryto švininio dangaus fone vos besilaikančių paskutinių pageltusių lapų šokį. Nu ir šiaip, manikiūras ilgiau laiko  biggrin.gif

ar aš rašiau, kad manau kad tamsta navala mastau.gif aš tik mergikei parašiau, kad jei nenori matyti ratilų tur kiekviena kartą valyti ;) tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 11 04, 10:11)
ar aš rašiau, kad manau kad tamsta navala mastau.gif aš tik mergikei parašiau, kad jei nenori matyti ratilų tur kiekviena kartą valyti ;) tongue.gif

aš čia užbėgau už akių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 04, 11:28)
aš čia užbėgau už akių  biggrin.gif

nu jasna jasna...
duokit idėju kaip pasidaryti vonios kambari, kaip išsiklijuoti-dažyti, neišmastau, noriu kažko šviesaus
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 11 04, 10:57)
nu jasna jasna...
duokit idėju kaip pasidaryti vonios kambari, kaip išsiklijuoti-dažyti, neišmastau, noriu kažko šviesaus

oj, be problemų, prašom 4u.gif
Atsakyti

Nu del zalvariniu kotepeliu tai jo, tinka, bet ju kain retai kam tinka. Zinat, kad tanite ne karta pabreze, kad ir plyteles rinkosi is pigesniu, tai as negalvoju, kad gyvatukui ji skird daugiau nei visom plytele. O turedama omeny paprastesnisu gyvatukus ir nerudijancio p[leino, tai tuomet kopetels netinka.

Nu matyt pagalvojau apie savo biudzeta, kad as iki zavrainiu ar bronziniu gyvatuku dar nedaaugau, tai ta pritaikiau ir Tanitei :)

bet jei ji kalbejo apie zalvarins kopeteles , tada taip :)

Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 03, 20:50)
Meme, gal naujam daugiabutyje dejotes?
Zydriausia, kiek ieskojau, nera tvirto pasakymo, kad tik gyvatukas. Juk net negamintu tada tu zalvariniu kopeteliu recirkuliacinems sistemoms, jeigu butu technologiskai neimanoma pritaikyti. Juk kitose sistemose galima pritaikyti gerokai pigesnius variantus ir nesukti galvos.

Pas mus daugiabutis buvo kažkas apie 90-ųjų statybos. Sistema pas mus kažkokio berods Šalkevičiaus. Į butą įeina šildymas, apeina ratu ir jau tada grįžta, neina pas kaimynus per stovą.
Nu kažkas panašaus.
Pamenu, kad ermitaže sakė, kad nesąmonių prisigalvojam su kopetėlėm, tai nusipirkom tiesiai iš Elonikos, ji mums netoli namų. Beje jų puslapyje yra skiltis <Naudingi patarimai>. Ten aprašyta kokie gyvatukai kokiai sistemai tinka. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 11 04, 11:44)
<p>Nu del zalvariniu kotepeliu tai jo, tinka, bet ju kain retai kam tinka. Zinat, kad tanite ne karta pabreze, kad ir plyteles rinkosi is pigesniu, tai as negalvoju, kad gyvatukui ji skird daugiau nei visom plytele. O turedama omeny paprastesnisu gyvatukus ir nerudijancio p[leino, tai tuomet kopetels netinka.
</p><p></p><p>Nu matyt pagalvojau apie savo biudzeta, kad as iki zavrainiu ar bronziniu gyvatuku dar nedaaugau, tai ta pritaikiau ir Tanitei smile.gif
</p><p>bet jei ji kalbejo apie zalvarins kopeteles , tada taip smile.gif
</p>


dar kartą perskaičiau jos žinutę
nu nesivaideno biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo longger: 04 lapkričio 2016 - 12:38
QUOTE(Šokoladė @ 2016 11 04, 10:27)
kai nori švariai, gražiai ir tvarkingai gyventi ir valai, arba nebent kaip longger ir siūlo, užsidedi akinius nuo saulės ir nieko nebematai biggrin.gif

O as gi nenuvalydavau po to sausu, o kai nuvaliau, situacija su ratilais pagerejo kazkiek biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 11 03, 10:40)
Kur perkate vonios aksesuarus, muilines, dozatorius? Kur radote graziu? As narsau visa neta, man vaikams reikia kazko spalvingiau, bet ne plastiko 4u.gif


o gal galėtut kas prie to pačio rekomenduoti kur perkat/pirkot ventiliacijos groteles?
Atsakyti