Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(Tanite @ 2016 11 03, 11:55)
Prieš pasidarydami aiškinomės, ar galim daugiabuty dėt kopetėles, žalvarines, tinkančias sistemai ir pan, ir kai jau viskas padaryta, telieka jį pajungt, atvažiavę prižiūrinčios įmonės diedai pradeda rėkti, kad jūs ką, jums galvoj gal negerai ir pan. Žodžiu, nebeleidžia dėti kopetėlių.

o ką leidžia dėt ir kuo kopetėlės blogai?
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 03, 12:55)
Prieš pasidarydami aiškinomės, ar galim daugiabuty dėt kopetėles, žalvarines, tinkančias sistemai ir pan, ir kai jau viskas padaryta, telieka jį pajungt, atvažiavę prižiūrinčios įmonės diedai pradeda rėkti, kad jūs ką, jums galvoj gal negerai ir pan. Žodžiu, nebeleidžia dėti kopetėlių.

Kiba kyšio nori....Konkrečius motyvus susakė?
Nes su tų prižiūrinčių įmonių santechnikais, elektrikais taip jau yra (nesakau, kad su visais). Kaimynams kažkokį vamzdį atsektui reikėjo, kol 20lt santechnikas negavo, niekaip nesugebėjo prisiminti, kuris ten vamzdis. Man panaši situacija kitoj vietoj, bet kadangi nedega tai vaizduoju, kad nesuprantu smile.gif, o kai turėsiu laiko ir noro, eisiu tiesiai pas valdžią rietis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Y2K: 03 lapkričio 2016 - 12:07
QUOTE(Y2K @ 2016 11 03, 14:03)
Kiba kyšio nori....Konkrečius motyvus susakė?

Susakė, kad išderinsim visą sistemą ir kaimynams pridirbsim. Na bet čia ne nelegalus grindinis šildymas nuo gyvatuko, o tik kopetėlės ir tikrai ne pačios didžiausios biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 03, 13:06)
Susakė, kad išderinsim visą sistemą ir kaimynams pridirbsim. Na bet čia ne nelegalus grindinis šildymas nuo gyvatuko, o tik kopetėlės ir tikrai ne pačios didžiausios  biggrin.gif

O savo pezalus konkrečiais normatyviniais aktais ir skaičiais jie pagrindė, ar jie čia "strašilkėm" užsiima?
Rašėt, kad aiškinotės ar galima, ir ar tinka. Gyvatukas ir anksčiau buvo, tiesiog vieną keičiat į kitą?
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 03, 13:58)
o ką leidžia dėt ir kuo kopetėlės blogai?

Gali būt gyvatė elementarioji pagal juos.
Papildyta:
QUOTE(Y2K @ 2016 11 03, 14:10)
O savo pezalus konkrečiais normatyviniais aktais ir skaičiais jie pagrindė, ar jie čia "strašilkėm" užsiima?
Rašėt, kad aiškinotės ar galima, ir ar tinka. Gyvatukas ir anksčiau buvo, tiesiog vieną keičiat į kitą?

Kai vyras pradėjo kalbėtis su tų diedų vadu, gavo atsakymą, kad yra tokios taisyklės, o kokios jos, jau tu pats ieškokis, aš čia nesicackinsiu. Na buvo tiesiai per aplinkui pasakyta, kad jis nekalbės.
O gyvatukas anksčiau buvo, tik tas senojo tipo išraitytas. Aš suprantu, kad sistemai gal sunkiau pracirkuliuoti vandenį per kopetėles nei pro gyvatuką, bet argumentų jokių kol kas. Užtai ir kriminalas, nes atrodo išsiaiškinom, kad nebus bėdos, o vėliau viskas pasikeičia. Juk savivale nieko nebūtume darę.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 03, 12:11)
Gali būt gyvatė elementarioji pagal juos.


įsiremkit delnais į klubus, krūtinę tautai, smakrą aukštyn, balso toną naglai įsteriškai pratęsiančiai klausiamai/nurodantį ir tekstas maždaug toks:
"staigiai, kad mano gyvatukas kabėtų kur jam priklauso ir nepiskit man proto savo nesąmonėm, o jeigu nekabinat, tai man raštiškai motyvus surašot stagiai ir dabar, pasirašot, o aš jau žinosiu ką su tuo raštu veikt"
maždaug taip.
Gyvatukas turėtų kabėti po pusvalandžio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 03, 14:23)
įsiremkit delnais į klubus, krūtinę tautai, smakrą aukštyn, balso toną naglai įsteriškai pratęsiančiai klausiamai/nurodantį ir tekstas maždaug toks:
"staigiai, kad mano gyvatukas kabėtų kur jam priklauso ir nepiskit man proto savo nesąmonėm, o jeigu nekabinat, tai man raštiškai motyvus surašot stagiai ir dabar, pasirašot, o aš jau žinosiu ką su tuo raštu veikt"
maždaug taip.
Gyvatukas turėtų kabėti po pusvalandžio  4u.gif

Kad man tą Jūsų ryžtą ir toną biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 03, 12:25)
Kad man tą Jūsų ryžtą ir toną  biggrin.gif


nu tada dar galima permiegot su darbų vykdytoju rolleyes.gif jeigu jis gražus ir seksualus rolleyes.gif
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bet kadangi šitas kelias ne man, tai aš čia busiu bloga patarėja.
aš greičiau isteriją pakelsiu ir visus užknisiu skambučiais ir klausimais. Tol, kol jie neturės kito būdo manim atsikratyt, kaip tik padaryt taip, kaip man reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 03, 13:23)
įsiremkit delnais į klubus, krūtinę tautai, smakrą aukštyn, balso toną naglai įsteriškai pratęsiančiai klausiamai/nurodantį ir tekstas maždaug toks:
"staigiai, kad mano gyvatukas kabėtų kur jam priklauso ir nepiskit man proto savo nesąmonėm, o jeigu nekabinat, tai man raštiškai motyvus surašot stagiai ir dabar, pasirašot, o aš jau žinosiu ką su tuo raštu veikt"
maždaug taip.


taip ir ne kitaip reik su jais bendrauti good.gif
Atsakyti
Ir kas svarbiausia, perskambinus n įstaigų, niekas nieko nežino, kaip kokia VMI ar sodra biggrin.gif Sako tarkitės su prižiūrinčia įmone, o kad jie tokie va doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 03, 14:02)
Ir kas svarbiausia, perskambinus n įstaigų, niekas nieko nežino, kaip kokia VMI ar sodra  biggrin.gif Sako tarkitės su prižiūrinčia įmone, o kad jie tokie va  doh.gif


pokerį žaidėt kada nors? aš irgi ne, bet kas yra blefas žinau biggrin.gif nu tai sakykite, jog skambinote ten ir ten ir jums sakė jog viskas ok, ir jokių problemų pakabinti tą gyvatuką ir kad jis netgi labai rekomenduotinas toks. Kada pakabinsit? o tada jau jie turėtų pasakyti, kodėl jie nekabins. Tada sakykite, tas tai taip, bet gal galite raštiškai man atsakyti, aš norėsiu su tuo raštu nueiti ten ir ten, kur sakė, kad bus gerai. Tada jie sakys raštiškai ir kreipkitės. Tada jūs ir įduokite paruošta raštišką prašymą pakabinti gyvatuką. Tada jau jie privalės reaguoti ir raštiškai surašyti atsakymą, kodėl jie to nenori daryti, o ten ir bus motyvai nurodyti. O jeigu ten bus parašyta, jog išbalansuos sitstemą, tai paprašykite matavimų ir skaičiavimų ir jais paremtų išvadų.
nu kažkaip taip reiktų kovoti gražiuoju/oficialiuoju keliu.
Nors aš vis tiek juos aprėkčiau profilaktiškai ir neprofilaktiškai, dar ir iškeikčiau biggrin.gif ir pasamdyčiau atskirą santechniką, pakabintų jis man tas kopetėles tyliai ir čiau braškę prižiūrinčiai įmonei. Pradėčiau vėl rėkt, jiems prisiartinus arčiau, kaip per 5 metrus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo longger: 03 lapkričio 2016 - 14:19
QUOTE(longger @ 2016 11 03, 16:17)

Aš perduosiu šitą instrukciją savo vyrui. biggrin.gif Jis, kai jam kantrybė trūks, galės parėkaut. O šiaip kai tokia darbo kultūra, ko gero taip ir reikia daryti, kaip su tavim bendrauja, tu taip irgi su jais, nes kitaip nesupranta.
Atsakyti