Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

Niekas neatsakete i klausima kuo valote santechnika visa ir ka daryti, kad pvz ant maisytuvo nebutu vandens ratilu? Ar esme priemonese ar valyme? As tik nuvalau, bet apsitaskius vandeniu vel vandens ratilai atsiranda blink.gif
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 11 02, 21:00)
Keistai kaip viskas visiems skirtingai atrodo. Mes vienos vonios plyteles ir viso 1a grindines plyteles nusipirkom Suvalkuose. Kainas gavom geras, dar nusiderėjom. Tai mums labai apsimokėjo. Bet mes susivežėm su savo transportu. Ten pat ir vonią pirkom (na tikrai ne svajonių vonia, bet buvo gaila pinigų daug išleist ant laabai mažai naudojamo daikto).
Taip nusipirkom ir parketą alyvuotą. Gal ne pačios geriausios klasės, bet palyginus su Lt tai mes nemažai sutaupėm  mirksiukas.gif

kodėl keista? juk kiekvienas skirtingai ne tik mato bet ir masto. Va paprastas pavyzdys-paprasta matematika biggrin.gif
Tos pačios plytelės LT
user posted image
tos pačios PL
user posted image

kainų skirtumas kaip ir yra, bet... pirma reikia jas užsakyti, nes vietoje reikiamo kiekio neturi, vadinasi užsakai ir parsivežti atvažiuoji dar karteli (tai kainuoja, nes nei vienas auto oru nevažiuoja) reikia jas parsivežti, tam kad parsivežti reikia turėti spec auto, arba gera priekaba kad nemažą kiekį parsivežti, nes plytelės sunkios (gerokai padideja kuro sanaudos), vėl gi gerai jei viskas telpa į ta vieną priekabą, o jei ne? vėl važiuoti? pvz mano atveju kelionė į Klaipėdą bigsmile.gif biggrin.gif taip kad broliai kurmiai paskaičiavę pamato, kad neapsimoka tokio kelio važiuoti vežti ir pan.
palaukus LT nuolaidų, galima be vargo ir dar pigiau nusipirkti, Iris parduotuvėj spalio mėn buvo -25 proc, taip kad kiekvienas skaičiuoja kas jam pigiau ;)
Arba mes neradom kur tie mūsų tautiečiai taip pigiai perka, arba mes per daug skaičiuojam lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Magnifique, kaltas kietas vanduo. Realiai reiktų kaskart aptaškius nuvalyti. Asmeniškai man neteko naudoti jokių priemonių, kurios sukurtų kažkokią apsauginę plėvelę nuo kalkių. Gal kas naudoję kokias nano priemones pasisakys.

Šokoladine, aš manau čia ta situacija, kai kalbama ne apie tuos pačius dalykus, t.y. kokybės, grožio atžvilgiu. Ir niekada nebus sutarimo šiuo klausimu, nes žmonės skirtingi. Vieniems vonia yra mažai naudojamas daiktas, o kitiems pilnu tempu ryte vakare. Vieniems gerai paprastesnės plytelės, kurios yra sandėlyje, kitiems norisi geresnio vaizdo. Kas vienam gražu, kitam gali visai nepatikti ir atvirkščiai. Mes irgi buvome Suvalkuose daugiau iš smalsumo. Ir nepamatėm jokio stebuklo, deja. Ir būtent, kai įvertini susidarančias kelionės išlaidas, kitus papildomus rūpesčius, tai tampa daugiau problema, nei taupumas. Neabsoliutinu, bet dažnai reikia gerai pasiskaičiuoti ir pasinagrinėti.
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 11 03, 09:14)
Niekas neatsakete i klausima kuo valote santechnika visa ir ka daryti, kad pvz ant maisytuvo nebutu vandens ratilu? Ar esme priemonese ar valyme? As tik nuvalau, bet apsitaskius vandeniu vel vandens ratilai atsiranda blink.gif

tas pats ir su grindim, apsitaškius gi pavalome mirksiukas.gif , noredama išlaikyti idealią tvarką reik po kiekvieno naudojimo valyti bet ką mirksiukas.gif
Atsakyti
Kur perkate vonios aksesuarus, muilines, dozatorius? Kur radote graziu? As narsau visa neta, man vaikams reikia kazko spalvingiau, bet ne plastiko 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 03, 08:42)
Magnifique, kaltas kietas vanduo. Realiai reiktų kaskart aptaškius nuvalyti. Asmeniškai man neteko naudoti jokių priemonių, kurios sukurtų kažkokią apsauginę plėvelę nuo kalkių. Gal kas naudoję kokias nano priemones pasisakys.

Šokoladine, aš manau čia ta situacija, kai kalbama ne apie tuos pačius dalykus, t.y. kokybės, grožio atžvilgiu. Ir niekada nebus sutarimo šiuo klausimu, nes žmonės skirtingi. Vieniems vonia yra mažai naudojamas daiktas, o kitiems pilnu tempu ryte vakare. Vieniems gerai paprastesnės plytelės, kurios yra sandėlyje, kitiems norisi geresnio vaizdo. Kas vienam gražu, kitam gali visai nepatikti ir atvirkščiai. Mes irgi buvome Suvalkuose daugiau iš smalsumo. Ir nepamatėm jokio stebuklo, deja. Ir būtent, kai įvertini susidarančias kelionės išlaidas, kitus papildomus rūpesčius, tai tampa daugiau problema, nei taupumas. Neabsoliutinu, bet dažnai reikia gerai pasiskaičiuoti ir pasinagrinėti.


Žėkit, mergaitės. Nebūtina važiuot į tuos Suvalkus netgi, aišku, jeigu žinai ko nori. Tai kai paieškos plius minus baigtos, imi patikusias plyteles ir googlini per visą lenkiją. Randi kokias 4-5 bendraujančias vietas, tada iš jų susirenki kainas ir eini pas Lietuvius į saloną ir sakai - va, yra tokia kaina, atveži už tiek, ar ne. Mums atvežė. Ir dzin, kad Lenkijoje tas taškas buvo Wroclave ir iki ten niekas nebūtų važiavęs tų plytelių pirkti. pasakai, jog veiksmas Suvalkuose arba kaina su pristatymu į suvalkus.
Nu čia ne būtinai visiems tinka, bet mes taip nusipirkom plyteles. Lietuvoje, eurais, už Lenkiška kainą, neišvažiuojant iš gimto miesto. Tiesa, plytelės mūsų Itališkos. Vienos plytelės gavosi 20€/m² pigiau, nei LT siūlė.

dėl kalkių. pati nebandžiau, bet ketinu biggrin.gif pradžioje bandysiu ant dušo kabinos, paskui ir kitur. žodžiu yra ten kažkokios nano dangos. Trinamos, purškiamos, įtrinamos - technologijos neišsiaiškinau, bet sūnus išterliojo man mašinai stiklus, tai poveikis buvo. Tai kai pamačiau, jog veikia būtent taip, kaip ir buvo žadėta, pradėjau rimčiau žiūrėt į tuos nano reikalus. Kai tik rankos atsipalaiduos, būtinai sakiau išbandysiu aš juos. Nežinau, ar būna keramikai ir maišytuvams, bet dušo kabinom būna. Kada nors paeksperimentuosiu. Pasidomėkite ir jūs. Buvau Nano skeptikė, bet tenka persigalvot. va kaip į senatvę reikalai pasisuko biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 03, 11:21)
Žėkit, mergaitės. Nebūtina važiuot į tuos Suvalkus netgi, aišku, jeigu žinai ko nori. Tai kai paieškos plius minus baigtos, imi patikusias plyteles ir googlini per visą lenkiją. Randi kokias 4-5 bendraujančias vietas, tada iš jų susirenki kainas ir eini pas Lietuvius į saloną ir sakai - va, yra tokia kaina, atveži už tiek, ar ne. Mums atvežė. Ir dzin, kad Lenkijoje tas taškas buvo Wroclave ir iki ten niekas nebūtų važiavęs tų plytelių pirkti. pasakai, jog veiksmas Suvalkuose arba kaina su pristatymu į suvalkus.
Nu čia ne būtinai visiems tinka, bet mes taip nusipirkom plyteles. Lietuvoje, eurais, už Lenkiška kainą, neišvažiuojant iš gimto miesto. Tiesa, plytelės mūsų Itališkos. Vienos plytelės gavosi 20€/m² pigiau, nei LT siūlė.



nu nesikeikiant... reiks pamėginti tokį eksperimentą atlikti biggrin.gif , bet kad net 20€/m² nusidėrėjot tai išvis fantastika bigsmile.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 11 03, 11:30)
nu nesikeikiant... reiks pamėginti tokį eksperimentą atlikti biggrin.gif , bet kad net 20€/m² nusidėrėjot tai išvis fantastika bigsmile.gif  bigsmile.gif


Gera longger taktika smile.gif dar spėju, kad kiekis įtakoja sukalbamumą.
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 11 03, 10:38)
Gera longger taktika smile.gif dar spėju, kad kiekis įtakoja sukalbamumą.


kiekis? dekorinių - 4dėžutės, didelių dekorinių - 1 dėžutė, ir pagrindinių gal 17m².
čia vienai voniai. Kitai buvo grindų 8m², sieninių 2 rūšys 14m² ir 6m².
nemanau, jog čia kosminis kiekis. Gal pasisekė, gal kad brangesnė kiek ir bendra suma buvo įdomi, gal tiekėjas "palankus" buvo, gal ant teisingo žmogaus užsirovėm, nežinau, man neįdomu. Svarbu atvežė biggrin.gif
va, kad dar kažkas suklijuotų jas už dyką biggrin.gif biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Šokoladė @ 2016 11 03, 10:30)
nu nesikeikiant... reiks pamėginti tokį eksperimentą atlikti biggrin.gif , bet kad net 20€/m² nusidėrėjot tai išvis fantastika bigsmile.gif  bigsmile.gif

lengva derėtis, kai kvadrato kaina ant LT buvo virš 70€/m² biggrin.gif
man ir 40€/m² buvo labai labai brangu, nu bet kad alternatyvos po brangiųjų nelipo ir viskas. Visas lyginau paskui su tom, tai pagalvojau, jog bala nematė ir užsisakėm. Dabar antras mėnuo vien kruopas ėdam, bet plytkos yra tokios, kokių norėjau biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Oj, aš irgi būčiau apsidžiaugus, jeigu plytelės būtų pačios susiklijavę. Bet šiaip savu plytelių klojėju likom tikrai patenkinti. Laukėm solidžiai, bet darbą padarė puikiai.
Dabar dar galėtų kriminalas dėl gyvatuko susitvarkyt pats ir galėtume jau gyvent eit.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 03, 11:26)
Oj, aš irgi būčiau apsidžiaugus, jeigu plytelės būtų pačios susiklijavę. Bet šiaip savu plytelių klojėju likom tikrai patenkinti. Laukėm solidžiai, bet darbą padarė puikiai.
Dabar dar galėtų kriminalas dėl gyvatuko susitvarkyt pats ir galėtume jau gyvent eit.

nu, kantriai laukiu ir aš.

o kas ten per kriminalai pas jus?
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 11 03, 13:41)
nu, kantriai laukiu ir aš.

o kas ten per kriminalai pas jus?

Prieš pasidarydami aiškinomės, ar galim daugiabuty dėt kopetėles, žalvarines, tinkančias sistemai ir pan, ir kai jau viskas padaryta, telieka jį pajungt, atvažiavę prižiūrinčios įmonės diedai pradeda rėkti, kad jūs ką, jums galvoj gal negerai ir pan. Žodžiu, nebeleidžia dėti kopetėlių.
Atsakyti