Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 11 02, 10:18)
uzsakinejau, laukiau 3-4 savaites, nebuvo ne vienos suduzios ar brokuotos  smile.gif pasiseke...
Papildyta:

as tai siulyciau ivertinti klase... pvz pas mane buvo A klases plyteles tai plytelcikas rankytem plojo ir matosi lygios, grazios plyteles. O pas kaimyne dejo tas zemesnes klases is isparduotuves tai kreivos, nors aisku geras meistras ir su tokiom gerai padarys...

Tikrai pasisekė mirksiukas.gif Tikiuosi ir man taip bus smile.gif
Klasės net nežinau unsure.gif Pavyzdžius pažiūrėjau ir sutariau su vadybininke, gavau išankstinę ir joje nėra jokia klasė parašyta unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Tanite @ 2016 11 02, 11:03)
Nu celsis su kainom stebina.
Mes Tubadzin dėjom, iš Iriso pirkom, nors lenkuose tikrai buvo pigiau. Bet nenorėjom su transportavimu balamutintis. Kaip jau sakiau, grynų duženų nebuvo, o tas užsimetimas, koks tas minimaliai pas jus?

Tikrai nustebino, visuomet juos brangininkais skaičiau, maniau kaip Murestoj visi pasikėlę ir su savo kosminėm kainom, bet pasirodo viskas su jais gerai, malonūs ir kainos padorios rolleyes.gif
Va va, man taip pat. Kiekis didelis, tad patys neatsivešim, tai paskaičiavus transportą gaunasi ta pati kaina. O kurias Tubadzin išsirinkote? 4u.gif Man visai Solei patiko, jas į mūsų vonią pasirinkau sienoms ax.gif Toks gana rizikingas derinys gausis, tai truputį su baime laukiu rezultato ax.gif Kiek tiksliai užsimetėm net nežinau, vyras ten viską skaičiavo, bet sakė, kad užmetė nedaug ir tipo jei ką, tai dasakysim unsure.gif
Atsakyti
Pas mus Zirkonium.
Atsakyti

As plyteliu lenkisku irgi vaziavau i Suwalkus, tai nieko ten labai pigiau nesigauna. jei nutaikai LT su kokia akcija kad ir senukuosel tai pigiau iseina. As va lenkiskas plyteles perku senukuose.  Nors siaip po apsilankymo Suvalkuose supratau, kad tos lenkiskos nera pigios plyteles. Pigios yra mazo formato, o as norejau didesniu nai 25*30, tai tu didesniu kainos tikrai nera pigios. kaip as isivazidavau surasti kazka iki 15 eur/kv, tai uz tokia kaina norimo dydzio nera is ko rinktis.

Sokolade, mano vonia 13 kv, tai visa dti plytelem - man negrazu ir brangu. Taiu dedu tik duse plyteles iki 2,2 aukscio 9nes tokio aukscio pamuryta sienele), o visur kitur iki puses, ty iki WC sieneles aukscio, netgi prie vonios bus tas  iki puses. virsu dazysiu. nesu taip turejus, nes visos vonios buvo mazos, tai plytyeles nuo lubu iki gridnu, tai matysiu ar pasiteisins.

Kita evrtus ta mano vonia realiai bus ne prie miegamuju, tai ji daugiau bus naudojama 1 aukste i WC nueit, gal i kriaukle rankas nusiplauti ar retsykiai paguletio vonioje, bet pagrindinis prausimasis vakara ear ryte  turetu vykti kitoje vonioje, kuri bus 2 aukste prie kiegamuju. tai tas irgi nuleme, kad nedaryti daug labai tu plyteliu.

Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 11 02, 13:03)
<p>As plyteliu lenkisku irgi vaziavau i Suwalkus, tai nieko ten labai pigiau nesigauna. jei nutaikai LT su kokia akcija kad ir senukuosel tai pigiau iseina. As va lenkiskas plyteles perku senukuose.  Nors siaip po apsilankymo Suvalkuose supratau, kad tos lenkiskos nera pigios plyteles. Pigios yra mazo formato, o as norejau didesniu nai 25*30, tai tu didesniu kainos tikrai nera pigios. kaip as isivazidavau surasti kazka iki 15 eur/kv, tai uz tokia kaina norimo dydzio nera is ko rinktis.
</p><p></p><p>Sokolade, mano vonia 13 kv, tai visa dti plytelem - man negrazu ir brangu. Taiu dedu tik duse plyteles iki 2,2 aukscio 9nes tokio aukscio pamuryta sienele), o visur kitur iki puses, ty iki WC sieneles aukscio, netgi prie vonios bus tas  iki puses. virsu dazysiu. nesu taip turejus, nes visos vonios buvo mazos, tai plytyeles nuo lubu iki gridnu, tai matysiu ar pasiteisins.
</p><p></p><p>Kita evrtus ta mano vonia realiai bus ne prie miegamuju, tai ji daugiau bus naudojama 1 aukste i WC nueit, gal i kriaukle rankas nusiplauti ar retsykiai paguletio vonioje, bet pagrindinis prausimasis vakara ear ryte  turetu vykti kitoje vonioje, kuri bus 2 aukste prie kiegamuju. tai tas irgi nuleme, kad nedaryti daug labai tu plyteliu.
</p>

o taip ir aš važiuodama i PL tikėjausi gerų kainų biggrin.gif bet ten pasirinkimas bigsmile.gif akys raibo ir užraibo, kad išvažiavom taip nieko ir neišsirinkę ir nieko nebeprisimename biggrin.gif biggrin.gif

na mano vonia mažesne, 9 kv ir bus įeinama iš miegamojo biggrin.gif , bet taip pat galvoju kad neklijuosiu nuo iki plytelemis mastau.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šokoladė: 02 lapkričio 2016 - 12:20

as tai Lenkijoje viska fotkinausi, kas bent kiek uzkliuvo uz akies. Apsibrezusi turejau mazdaug minimalu plyteliu formata, rusva spalva ir kainos limita (prie kai kuriu kainu bevuvo parasyta, tai neklausiau). tai  lyg apmazejo asortimentas, bet tikrai akys raibo, paskui jau rodos tas pats per ta pati, kai kurios plyteles, kurios uzkliuvo pirmam salone uz akiens, paskui jau buvo nuo dazno ju matymo bjaurios.

Tai grizusis namo nusikelinedama nuotraukas jau kai ka iskart atmeciau, kas liko dar karta perziurejau, dar atmeciau. tada patikusias ieskojau internete kaip atrodo jos interjere......

Ir vis tiek reziume  - perku is senuku lenkiskas :)

Man tik ten ziauriai daug pasirode lyginat su LT akmens mases grindims medzio imitacijos plyteliu. Bet kadangi uzduotis buvo sienos - tai per daug anu nenmagrinejau kainomis ir kolekcijomis :)

Atsakyti
As dejau plyteles nuo virsaus iki apacios. Tik man atrodo kur po vonia pataupem ir nedejom.
Del to kad ne viska dengti plytelem as tik nesiulyciau daryti kaip maciau pas kaimyne. Desine vonios siena didelem baltom plytom iki virsaus, priekine 3 D iki virsaus o kaires nusidaze, tai jovalas kazkoks. O vat pvz kai iki puses deda tai ar tik ne sitoj temoj skaiciau kad sudetinga su plyteles uzbaigimu.
Bet va ka daryciau kita karta tai turbut geriau vonios plyteles deciau kuo panasesnes i grindu nes dbr pas mane betono imitacija o durys be slenksciu. Tai aisku desis sujungimas bet gerai isiziurejus vis tiek matosi tas perrejimas.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 11 02, 14:58)

</p><p>Ir vis tiek reziume  - perku is senuku lenkiskas smile.gif


</p><p></p><p>Man tik ten ziauriai daug pasirode lyginat su LT akmens mases grindims medzio imitacijos plyteliu. Bet kadangi uzduotis buvo sienos - tai per daug anu nenmagrinejau kainomis ir kolekcijomis smile.gif
</p>

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

o taip į tai ir aš atkreipiau 4u.gif , na reiks lt pasivaikščiot vėl po parduotuves ieškant plyteliu, nes žinau kad noriu šviesių, bet kad to pasirinkimo irgi ne kažka unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 02, 11:59)
Pas mus Zirkonium.

4u.gif grazios, man jos taip pat labai patiko.
Musu vonios kambariai nedideli, plyteles desim iki lubu, manau praktiskiau bus. Dabar turim ne iki lubu, tai man nelabai patinka, o ir ant krasto, kur baigiasi plyteles amziais dulkes kaupiasi bei iki lubu man tvarkingiau kazkaip nedideleje patalpoje atrodo unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Šokoladė @ 2016 11 02, 14:52)
biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

o taip į tai ir aš atkreipiau 4u.gif , na reiks lt pasivaikščiot vėl po parduotuves ieškant plyteliu, nes žinau kad noriu šviesių, bet kad to pasirinkimo irgi ne kažka unsure.gif

ir man paieskos labai uztruko, nes gyvai mazai ka turi, laukiau kol atsives i vieta. Apie vienas laaaabai svajojau, bet pamacius gyvai nusivyliau siaubingai, tad uzsakymai is katalogu man nelabai tiko, pabijojau siurpriza gauti. Grindims buvau internete issirinkusi spalva, bet gyvai visai kita daug labiau patiko unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B'ena: 02 lapkričio 2016 - 15:19
QUOTE(B'ena @ 2016 11 02, 16:17)
4u.gif  grazios, man jos taip pat labai patiko.
Musu vonios kambariai nedideli, plyteles desim iki lubu, manau praktiskiau bus. Dabar turim ne iki lubu, tai man nelabai patinka, o ir ant krasto, kur baigiasi plyteles amziais dulkes kaupiasi bei iki lubu man tvarkingiau kazkaip nedideleje patalpoje atrodo  unsure.gif
Papildyta:

ir man paieskos labai uztruko, nes gyvai mazai ka turi, laukiau kol atsives i vieta. Apie vienas laaaabai svajojau, bet pamacius gyvai nusivyliau siaubingai, tad uzsakymai is katalogu man nelabai tiko, pabijojau siurpriza gauti. Grindims buvau internete issirinkusi spalva, bet gyvai visai kita daug labiau patiko  unsure.gif

vat apie tai nepagalvojau mastau.gif nors dabar turiu dideli veidrodi, ant jo krasto tikrai amžiais dulkių yra unsure.gif


aš net neįsivaizduoju kaip reiks išsirinkti unsure.gif
Atsakyti
Sveikos, ar kas nors naudojate Led veidrodzius pas save? Norime gero veido apsvietimo, bet veidrodis nusimato 110 cm ilgio ir 90 cm aukscio, mastom ar tikrai apsvies. Galu gale ar verta tiek pinigu jis... tad gal kuri turit ir galit pakomentuot? Aciu ! 4u.gif
Atsakyti
Keistai kaip viskas visiems skirtingai atrodo. Mes vienos vonios plyteles ir viso 1a grindines plyteles nusipirkom Suvalkuose. Kainas gavom geras, dar nusiderėjom. Tai mums labai apsimokėjo. Bet mes susivežėm su savo transportu. Ten pat ir vonią pirkom (na tikrai ne svajonių vonia, bet buvo gaila pinigų daug išleist ant laabai mažai naudojamo daikto).
Taip nusipirkom ir parketą alyvuotą. Gal ne pačios geriausios klasės, bet palyginus su Lt tai mes nemažai sutaupėm mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meme @ 2016 11 02, 21:00)
Keistai kaip viskas visiems skirtingai atrodo. Mes vienos vonios plyteles ir viso 1a grindines plyteles nusipirkom Suvalkuose. Kainas gavom geras, dar nusiderėjom. Tai mums labai apsimokėjo. Bet mes susivežėm su savo transportu. Ten pat ir vonią pirkom (na tikrai ne svajonių vonia, bet buvo gaila pinigų daug išleist ant laabai mažai naudojamo daikto).
Taip nusipirkom ir parketą alyvuotą. Gal ne pačios geriausios klasės, bet palyginus su Lt tai mes nemažai sutaupėm  mirksiukas.gif

o tai kur kasdien prausiates? duse? smile.gif
Atsakyti