Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(B'ena @ 2016 10 31, 18:52)
yahoo.gif  pagaliau uzsisakiau vonioms plyteles. Uoj nemaniau, kad taip ilgai uztruksiu ir tiek jegu reikes ideti. Kainos kosmosas, o biudzetas nedidelis, o dar reikia nemazai. Dabar sekantis etapas santechnika, tai labai prasyciau nuomones apie VB Oberon vonia, Oras krana, kuris nuo judesio veikia ir Oras termostatinius maisytuvus voniai (lyg taip vadinasi  unsure.gif4u.gif

Mes irgi pasistatem VB Oberon (170x75). Kokybe patenkinti, tik ji vos saltesne nei paprastos akrilines, nes anksciau Ravak turejom. Bet si tvirtesne atrodo ir kokybiska. Nezinau kas dar domina smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dabej @ 2016 10 31, 22:00)
Mes irgi pasistatem VB Oberon (170x75). Kokybe patenkinti, tik ji vos saltesne nei paprastos akrilines, nes anksciau Ravak turejom. Bet si tvirtesne atrodo ir kokybiska. Nezinau kas dar domina smile.gif

man labai idomu kaip ji po keleto metu atrodo, kokia prieziura ir tt. Ravak man kiek susiduriau, tai visi barskaliukai, norisi kazko rimtesnio, bet kokybiskos akmens mases vonios neiperku, metalines vyras nenori unsure.gif aciu Jums uz komentara 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 10 31, 23:16)
aciu  4u.gif  o kokio dydzio vonia statetes? pati noreciau 180 ilgio, manau bus pats tas. man ir vyrui paprasto maisytuvo pakaks, bet vaikams noreciau jutiklinio del higienos ir vandens taupymo bei kanalizacija musu vietine, tai niekaip negaliu isaukleti, kad maziau vandens naudotu  ax.gif  tik, kad apie juos neturiu jokiu atsiliepimu is tu, kas jau naudojasi  ax.gif


Pas mus 170x70 cm vonia. Dėl tvirtumo net neabejokit, nes čia ta Quaryl medžiaga (akrilas+kvarcas), ji tikrai neplona, bet kaina sakyčiau irgi nemaža. Panaši su akmens masės tam tikrai modeliais.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 02, 08:41)
Pas mus 170x70 cm vonia. Dėl tvirtumo net neabejokit, nes čia ta Quaryl medžiaga (akrilas+kvarcas), ji tikrai neplona, bet kaina sakyčiau irgi nemaža. Panaši su akmens masės tam tikrai modeliais.

4u.gif man labai forma jos patiko, o ir aprašymas labai smagiai skamba ax.gif Gavau pasiūlymą 180 x 80 uz 599 eurus, tai kiek žiūrinėju visur, už tokią kainą net labai verta imti unsure.gif O akmens masės man patiko viena, tai jau 1500 eurų ir tai mums neįperkama ax.gif
Beje, sakykite kaip su plytelių atvežimu unsure.gif Dabar toks laikas, kai daug draugų statosi namus, tai viena draugė užsisakė kažkokias krūtas plyteles, kurių teko laukti 16 savaičių, o kai gavo pamatė, kad apie 30 proc sudužę, tad teko suktis iš padėties ir pirkti iš to, kas yra sandėliuose, na jiems pinigus už tas grąžino. Kita draugė užsisakinėjo kitoje firmoje ir dužusių buvo 10 proc, bet neatgavo nei cento, tipo tai normalu ir jau įskaičiuota į nuolaidas unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 11 02, 11:01)
4u.gif  man labai forma jos patiko, o ir aprašymas labai smagiai skamba  ax.gif  Gavau pasiūlymą 180 x 80 uz 599 eurus, tai kiek žiūrinėju visur, už tokią kainą net labai verta imti  unsure.gif  O akmens masės man patiko viena, tai jau 1500 eurų ir tai mums neįperkama  ax.gif
Beje, sakykite kaip su plytelių atvežimu  unsure.gif  Dabar toks laikas, kai daug draugų statosi namus, tai viena draugė užsisakė kažkokias krūtas plyteles, kurių teko laukti 16 savaičių, o kai gavo pamatė, kad apie 30 proc sudužę, tad teko suktis iš padėties ir pirkti iš to, kas yra sandėliuose, na jiems pinigus už tas grąžino. Kita draugė užsisakinėjo kitoje firmoje ir dužusių buvo 10 proc, bet neatgavo nei cento, tipo tai normalu ir jau įskaičiuota į nuolaidas  unsure.gif

Gal kažką daugiau toje firmoje perkat, todėl tokią kainą pasiūlė?
Dėl plytelių, mums gal pasisekė šiuo klausimu, bet visiškai sudužusių nebuvo, buvo tik viena kita nuskelta, tai iš jų dar tikrai buvo galima pjaustymams panaudoti. Kas dėl netinkamos kokybės, tai va tokių buvo daugiau atsimetusių. Bet mes nebrangias dėjom, tai stebuklo nesitikėjom.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 11 02, 09:17)
Gal kažką daugiau toje firmoje perkat, todėl tokią kainą pasiūlė?
Dėl plytelių, mums gal pasisekė šiuo klausimu, bet visiškai sudužusių nebuvo, buvo tik viena kita nuskelta, tai iš jų dar tikrai buvo galima pjaustymams panaudoti. Kas dėl netinkamos kokybės, tai va tokių buvo daugiau atsimetusių. Bet mes nebrangias dėjom, tai stebuklo nesitikėjom.

Kol kas dar nieko nepirkom, tik pasiulyma gavom ir kainas labai geras viskam duoda. Na Lietuva svogeriu krastas ir rekomendacijos labai gerai biggrin.gif
Plyteles as taip pat renkuosi nebrangias, visos is Paradyz ir Tubadzin ax.gif Tik viskas suskaiciuota gana tiksliai ir minimaliai uzsimetem, tad su baime laukiu jei bus daug nepanaudojamu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 11 02, 10:31)
Kol kas dar nieko nepirkom, tik pasiulyma gavom ir kainas labai geras viskam duoda. Na Lietuva svogeriu krastas ir rekomendacijos labai gerai  biggrin.gif

Plyteles as taip pat renkuosi nebrangias, visos is Paradyz ir Tubadzin  ax.gif  Tik viskas suskaiciuota gana tiksliai ir minimaliai uzsimetem, tad su baime laukiu jei bus daug nepanaudojamu  unsure.gif

pažiūrėjau ale pilnos kainos jų tai ohoho, o dabar nuolaidas taiko bigsmile.gif jei tikrai jos geros, reik man prie jūsų "prisitrinti" ir tuo pačiu nusipirkti vonią, vis tiek reikės biggrin.gif o tuo pačiu dar ir šimtuką sutaupyčiau biggrin.gif blush2.gif

na kad jos taip pat nėra labai jau pigios ( pati buvau nusižiūrėjusi ir tubadzin kolekcijos plyteles voniai), litais pavertus tai kaina stebėtinai nemaža biggrin.gif teko ir į Lenkiją pavažiuoti, Suvalkuose pigiau nei LT, bet jei vežtis transportavimas ir pan. tai kaina ta pati gaunasi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šokoladė: 02 lapkričio 2016 - 10:05
Kaip ir kuo valote vonios santechnika? Ka daryti, kad blizgetu ir nebutu ratilu?
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 11 02, 10:01)
4u.gif  man labai forma jos patiko, o ir aprašymas labai smagiai skamba  ax.gif  Gavau pasiūlymą 180 x 80 uz 599 eurus, tai kiek žiūrinėju visur, už tokią kainą net labai verta imti  unsure.gif  O akmens masės man patiko viena, tai jau 1500 eurų ir tai mums neįperkama  ax.gif
Beje, sakykite kaip su plytelių atvežimu  unsure.gif  Dabar toks laikas, kai daug draugų statosi namus, tai viena draugė užsisakė kažkokias krūtas plyteles, kurių teko laukti 16 savaičių, o kai gavo pamatė, kad apie 30 proc sudužę, tad teko suktis iš padėties ir pirkti iš to, kas yra sandėliuose, na jiems pinigus už tas grąžino. Kita draugė užsisakinėjo kitoje firmoje ir dužusių buvo 10 proc, bet neatgavo nei cento, tipo tai normalu ir jau įskaičiuota į nuolaidas  unsure.gif

uzsakinejau, laukiau 3-4 savaites, nebuvo ne vienos suduzios ar brokuotos smile.gif pasiseke...
Papildyta:
QUOTE(B'ena @ 2016 11 02, 10:31)
Kol kas dar nieko nepirkom, tik pasiulyma gavom ir kainas labai geras viskam duoda. Na Lietuva svogeriu krastas ir rekomendacijos labai gerai  biggrin.gif
Plyteles as taip pat renkuosi nebrangias, visos is Paradyz ir Tubadzin  ax.gif  Tik viskas suskaiciuota gana tiksliai ir minimaliai uzsimetem, tad su baime laukiu jei bus daug nepanaudojamu  unsure.gif

as tai siulyciau ivertinti klase... pvz pas mane buvo A klases plyteles tai plytelcikas rankytem plojo ir matosi lygios, grazios plyteles. O pas kaimyne dejo tas zemesnes klases is isparduotuves tai kreivos, nors aisku geras meistras ir su tokiom gerai padarys...
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 11 02, 10:03)
pažiūrėjau ale pilnos kainos jų tai ohoho, o dabar nuolaidas taiko  bigsmile.gif  jei tikrai jos geros, reik man prie jūsų "prisitrinti" ir tuo pačiu nusipirkti vonią, vis tiek reikės biggrin.gif o tuo pačiu dar ir šimtuką sutaupyčiau biggrin.gif blush2.gif

na kad jos taip pat nėra labai jau pigios ( pati buvau nusižiūrėjusi ir tubadzin kolekcijos plyteles voniai), litais pavertus tai kaina stebėtinai nemaža biggrin.gif teko ir į Lenkiją pavažiuoti, Suvalkuose pigiau nei LT, bet jei vežtis transportavimas ir pan. tai kaina ta pati gaunasi...

Celsyje Ukmerges g. sia vonia nusiderejau iki 540 smile.gif be jokiu pazinciu, manau paspaudus dar daugiau butu nuleide, pabandykite mirksiukas.gif
Plyteliu kainos sokiravo blink.gif skaiciavau ir as variantus pirkti Lenkijoje, internete ir tt., bet pigiausiai gavosi Iris kaip nekeista.
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 11 02, 11:35)
Celsyje Ukmerges g. sia vonia nusiderejau iki 540 smile.gif be jokiu pazinciu, manau paspaudus dar daugiau butu nuleide, pabandykite  mirksiukas.gif 
Plyteliu kainos sokiravo  blink.gif  skaiciavau ir as variantus pirkti Lenkijoje, internete ir tt., bet pigiausiai gavosi Iris kaip nekeista.

aš iš klaipėdos mirksiukas.gif , klp pasižvalgysiu.
taip kainos tikrai verčiančios aikčioti...
Spalio mėn iris parduotuvėje plytelėms dar buvo nuolaidos 4u.gif
mergaitės, o kaip jūs darot su plytelėm? visas sienas nuo žemės iki lubų klijuojate? as galvoju kur dušas ir vonia ten klijuoti, o kitur iki pusės klijuoti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 11 02, 12:35)
Celsyje Ukmerges g. sia vonia nusiderejau iki 540 smile.gif be jokiu pazinciu, manau paspaudus dar daugiau butu nuleide, pabandykite  mirksiukas.gif 
Plyteliu kainos sokiravo  blink.gif  skaiciavau ir as variantus pirkti Lenkijoje, internete ir tt., bet pigiausiai gavosi Iris kaip nekeista.

Nu celsis su kainom stebina.
Mes Tubadzin dėjom, iš Iriso pirkom, nors lenkuose tikrai buvo pigiau. Bet nenorėjom su transportavimu balamutintis. Kaip jau sakiau, grynų duženų nebuvo, o tas užsimetimas, koks tas minimaliai pas jus?
Atsakyti