Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

Atsakyti

kaip butu faina, kad pailiustruotumet realiomis nuotraukomis tuos kampus, kaip Tanite. Paskutines mano 2 vonios buvo su plastikiniais kampukais, tai metaliniu nemacius, neciupinejus, supjauti irgi neteko, todel neteko patirti astru/neastru. Radau filmuka Yotube kaip supjauti 45 kampu, bet man cia kazkodel neleidzia ideti nuorodos

yotube vadinasi: Eksperto patarimai - plytelių pjaustymas VII filmas nuo 35 sekundes.

 

O gal zinote kur Kaune galima realiai tu metaliniu kampuku pamatyt?

Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 30, 22:42)
<p>kaip butu faina, kad pailiustruotumet realiomis nuotraukomis tuos kampus, kaip Tanite. Paskutines mano 2 vonios buvo su plastikiniais kampukais, tai metaliniu nemacius, neciupinejus, supjauti irgi neteko, todel neteko patirti astru/neastru. Radau filmuka Yotube kaip supjauti 45 kampu, bet man cia kazkodel neleidzia ideti nuorodos</p>
<p>yotube vadinasi: Eksperto patarimai - plytelių pjaustymas VII filmas nuo 35 sekundes.</p>
<p> </p>
<p>O gal zinote kur Kaune galima realiai tu metaliniu kampuku pamatyt?</p>


supjauti galima, bet jeigu darys pats vyras, o plytelės didesnės, o kampas ne vienas, tai geriau tegu net nepradeda. Jis ten mėnesių mėnesius pjaus tuos kampus ir keiksis. Turint pjaustymo stakles, dar reikia ir šlifavimo staklių. Iš rankos - pamirškit. Nepadarys gražiai. Aš už 45° pjūvius, kaip Cobre parašė, bet jeigu darytis patiems, naudočiau aliuminius profiliukus
ir atrodo šiuolaikiškai bei dailiai ir nereikia ten prie tų kampų dulkintis.
Pas juos ir pavyzdžių rasite. Beje, tokių kampukų pilni tie patys Senukai, tik pažiūrėkite, kad aliuminis būtų anoduotas, nes paprastas tepliojasi.


pilna visko šiais laikais
o tuos aliuminius kampukus matai pirmas dvi savaites, paskui net nebematai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo longger: 31 spalio 2016 - 00:06
QUOTE(knopke* @ 2016 10 30, 19:05)
Mums rekomendavo supjaut 45 laipsniu plyteles kampams, bet man labai napatiko, nes astru buvo, o kadangi vaiku vonioje tie kampai, langai yra, tai dejom kampucius, bet labai gerai ziurisi, nes plyteles panasios spalvos, derinau prie kranu, ir dabar labai smagu liesti ta kampa

Dėl aštrumo, kaip jau kitos minėjo, pašlifuoja. Aišku kampas nesigauna toks, kaip su apvalintu kampuku dėtu, bet nesijaučia jokio aštrumo. Tik tiek, kad reikalų meistrui nemažai šiuo klausimu.
Atsakyti
yahoo.gif pagaliau uzsisakiau vonioms plyteles. Uoj nemaniau, kad taip ilgai uztruksiu ir tiek jegu reikes ideti. Kainos kosmosas, o biudzetas nedidelis, o dar reikia nemazai. Dabar sekantis etapas santechnika, tai labai prasyciau nuomones apie VB Oberon vonia, Oras krana, kuris nuo judesio veikia ir Oras termostatinius maisytuvus voniai (lyg taip vadinasi unsure.gif ) 4u.gif
Atsakyti

nu as  atsilikus nuo naujoviu, tai zinojau tik plastikinius kampus :) siandien buvau senukuose, turi jie metaliniu, bet neanoduoti. Bet is prinsipo apziurejau kaip atrodo, tai ant to metalo pasibraizymai matyti. Nu vienu zodziu vis dar dilema kaip man ispresti horizontalaus ir vertikalaus pavirsiaus sujungima kampu.

Daugiau tu isoriniu kampu daug nebus bus tik kur duso sienele, tai ten tos sieneles du isoriniai kampai gaunasi, daugiau lyg ir nesigauna, Tik va ta WC sienele, kuris eis per visa siena ir bus pati matomiausia

Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 10 31, 19:52)
yahoo.gif  pagaliau uzsisakiau vonioms plyteles. Uoj nemaniau, kad taip ilgai uztruksiu ir tiek jegu reikes ideti. Kainos kosmosas, o biudzetas nedidelis, o dar reikia nemazai. Dabar sekantis etapas santechnika, tai labai prasyciau nuomones apie VB Oberon vonia, Oras krana, kuris nuo judesio veikia ir Oras termostatinius maisytuvus voniai (lyg taip vadinasi  unsure.gif4u.gif

Mes dabar oberona pasistetem, tik dar realiai pasinaudoti neteko. Kadangi medziaga kokybiska, net neabejoju, kad problemu nebus. O kas labiausiai patiko, kad ji maloniai šilta. Na ne kaip kokia plieninė. Del maisytuvu, o jums jutiklinio butinai reikia? Kazkaip manyciau namuose tai nebutinas dalykas. O Oras maisytuvai geri, tad jei tinka dizainas ir kaina, pirkit.
Atsakyti
As turiu Oras termostatini maisytuva. Dar nesenai naudoju bet kokybiskas, patenkinta.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 10 31, 20:35)
Mes dabar oberona pasistetem, tik dar realiai pasinaudoti neteko. Kadangi medziaga kokybiska,  net neabejoju, kad problemu nebus. O kas labiausiai patiko, kad ji maloniai šilta. Na ne kaip kokia plieninė. Del maisytuvu, o jums jutiklinio butinai reikia? Kazkaip manyciau namuose tai nebutinas dalykas. O Oras maisytuvai geri, tad jei tinka dizainas ir kaina, pirkit.

aciu 4u.gif o kokio dydzio vonia statetes? pati noreciau 180 ilgio, manau bus pats tas. man ir vyrui paprasto maisytuvo pakaks, bet vaikams noreciau jutiklinio del higienos ir vandens taupymo bei kanalizacija musu vietine, tai niekaip negaliu isaukleti, kad maziau vandens naudotu ax.gif tik, kad apie juos neturiu jokiu atsiliepimu is tu, kas jau naudojasi ax.gif

QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 31, 20:57)
As turiu Oras termostatini maisytuva. Dar nesenai naudoju bet kokybiskas, patenkinta.

Lietuvoje pirkote? As dar kainu neprisiruosiu palyginti, bet ir pacius prietaisus dar tik renkuosi. Ir kuris modelis pas Jus? Kaip ir su viskuo statybose, atrodo va cia tai daiktas kuri naudoju, renkantis problemu nebus, o kai nueini i specializuota parduotuve, galva apsisuka nuo informacijos kiekio ir apsispresti sunku rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 10 31, 22:16)
aciu  4u.gif  o kokio dydzio vonia statetes? pati noreciau 180 ilgio, manau bus pats tas. man ir vyrui paprasto maisytuvo pakaks, bet vaikams noreciau jutiklinio del higienos ir vandens taupymo bei kanalizacija musu vietine, tai niekaip negaliu isaukleti, kad maziau vandens naudotu  ax.gif  tik, kad apie juos neturiu jokiu atsiliepimu is tu, kas jau naudojasi  ax.gif
Lietuvoje pirkote? As dar kainu neprisiruosiu palyginti, bet ir pacius prietaisus dar tik renkuosi. Ir kuris modelis pas Jus? Kaip ir su viskuo statybose, atrodo va cia tai daiktas kuri naudoju, renkantis problemu nebus, o kai nueini i specializuota parduotuve, galva apsisuka nuo informacijos kiekio ir apsispresti sunku  rolleyes.gif

mano ne jutiklinis. Labai norejau lietaus galvos bet pataupiau tai issirinkau tiesiog su didele galva, dar kaip tik jam akcija buvo:
http://www.voniapliu...as-safira-1348u
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 31, 21:31)
mano ne jutiklinis. Labai norejau lietaus galvos bet pataupiau tai issirinkau tiesiog su didele galva, dar kaip tik jam akcija buvo:
http://www.voniapliu...as-safira-1348u

aciu 4u.gif labai fainas, jis man taip pat labiausiai patiko. dar niekad nebandziau duso su lietaus galva, manau gal ir toliau be jos gyvensiu smile.gif kas is draugu turi, tai vieni giria, kiti sako nenaudoja, tad sunku nuspresti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(B'ena @ 2016 10 31, 22:39)
aciu  4u.gif  labai fainas, jis man taip pat labiausiai patiko. dar niekad nebandziau duso su lietaus galva, manau gal ir toliau be jos gyvensiu smile.gif kas is draugu turi, tai vieni giria, kiti sako nenaudoja, tad sunku nuspresti  unsure.gif

as dar pigiau mokejau celsyje bet nzn ar bera nuolaida smile.gif tikrai ir atrodo graziai ir man patinka kad nesvyruoja temperatura, na visas funkcijas atlieka smile.gif
Atsakyti