Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(Berulė @ 2016 10 29, 10:13)
Svarstėm, bet vyras sakė į unitazą nelips, kai norės kojas nusipraust smile.gif

Vakar pagalvojau, kad vandens ir kanalizacijos vamzdžius atsivesim pagal paskutinį planą, kuriam vonia prie lango. O kai jau viską įrenginėsim kitais ar dar kitais metais, galutinai apsispręsim kokį dušą statyt: su stiklu ar be.


Įeinamas dušas labai tinka kojų plovimui. O jei dar suoliukas yra atlenkiamas ar stacionarus.
O bidete dušelis man irgi atrodo patogiau, daugiau funkcijų nei bidė. Plius pigiau. Plius vietos neužima.
Atsakyti
O kaip pas jus sujungti plyteliu isoriniai kampai? dedat kantukus ar graziai suleidzia plyteles 45 laipsniu kampu.
Pas mane bus WC sienele - tai ta kur gausis horizontali lentynele jungsis su sienele kampu. Kaip graziai padaryt, nes as tai tu plastmasiniu kampuku nenoriu. Idomu kaip pas ka realiai graziai padaryta, parodyciau vyrui. jis man siandien deliojo , rode, mazdaug geriausai su tuo kampu, nes kitaip idealiai nesujungsi.
Nu nenoriu as to plastmasinio kampo.
tai vis dar prisikaicius ir cia, kad uzbaigti virsu mozaika yra gan sudetinga lygiai graziai padaryt, vis dar sprendziu dilema - palikti mozaika virsuje ar deti vistik dekora.

Bet dabar susirupinau kampais, nes jau zadu pirkti plyteles, tai bandau viska susiskaiciuot

buciau dekinga, jei kas idetu realiu foto, kaip pas jus padaryti isoriniai kampai.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 29, 19:36)
buciau dekinga, jei kas idetu realiu foto, kaip pas jus padaryti isoriniai kampai.


Siai dienai jau yra ir metaliniu kampuociu:
http://www.d-profile...lyteliu-apvadai

Galerijoje matosi pavyzdziai:
http://www.d-profile...lt-idea-gallery
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamagabi: 29 spalio 2016 - 19:49
Laba, o as dar toki klausima turiu, kokios durys tinkamos i vonia? Ar galima deti pusines? Ar nepades medis nuo dregmes klaipytis?
Atsakyti
Žydriausia, ryt nufotografuosiu ir idėsiu foto, kaip pas mus kampus suleido. Gražiam kampų padarymui ko gero esminis dalykas yra patirtis.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 10 29, 23:05)
Žydriausia, ryt nufotografuosiu ir idėsiu foto, kaip pas mus kampus suleido. Gražiam kampų padarymui ko gero esminis dalykas yra patirtis.

drinks_cheers.gif sujungia idealiai profai..
Atsakyti
Žydriausia, dedu foto. Ne pati kokybiškiausia gavos, bet ką darysi. Pas mus plytelės ne pačios geriausios kokybės, tai rezultatas ne super idealus, bet aš patenkinta.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tanite: 30 spalio 2016 - 10:26

Tanite, aciu labai uz vaizdine medziaga :) Plyteles des vyras, ne pirma karta, bet tikrai ne profas. Taciau kruopstumo, kantrybes ir noro padaryti graziai pakanka, tai pasitikiu. O tai cia supjove tu 2 plyteliu krastus po 45laipsnius ir taip suleidi jas?

Atsakyti
Mums rekomendavo supjaut 45 laipsniu plyteles kampams, bet man labai napatiko, nes astru buvo, o kadangi vaiku vonioje tie kampai, langai yra, tai dejom kampucius, bet labai gerai ziurisi, nes plyteles panasios spalvos, derinau prie kranu, ir dabar labai smagu liesti ta kampa
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 10 30, 18:05)
Mums rekomendavo supjaut 45 laipsniu plyteles kampams, bet man labai napatiko, nes astru buvo, o kadangi vaiku vonioje tie kampai, langai yra, tai dejom kampucius, bet labai gerai ziurisi, nes plyteles panasios spalvos, derinau prie kranu, ir dabar labai smagu liesti ta kampa


Nežinau kaip pas Jus, bet truputėlį nušlifuoti tą 45 kampą turėtų. Bet kampučių ir sujungimų išties gražių dabar atsirado, kitokių nei plastikiniai 1995 m. fasono smile.gif
Atsakyti
QUOTE(knopke* @ 2016 10 30, 17:05)
Mums rekomendavo supjaut 45 laipsniu plyteles kampams, bet man labai napatiko, nes astru buvo, o kadangi vaiku vonioje tie kampai, langai yra, tai dejom kampucius, bet labai gerai ziurisi, nes plyteles panasios spalvos, derinau prie kranu, ir dabar labai smagu liesti ta kampa


Pas mus tas kampas uzbukintas - tiesiog truputi tarpelis didesnis padarytas tarp plyteliu, o ne visiskai suleista plytele prie plyteles. veliau glaistoma tas tarpas. atrodo graziai ir apie joki astruma kalbos nera net.
dabar irgi kur reikes, ten suleidines plyteles, jokiu kampuku nedesiu. tiesiog vieniems kampukai priimtinas sprendimas, o kitiems - tarsi meistras tingejo padirbeti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cobre: 30 spalio 2016 - 17:57
QUOTE(Y2K @ 2016 10 30, 18:54)
Nežinau kaip pas Jus, bet truputėlį nušlifuoti tą 45 kampą turėtų. Bet kampučių ir sujungimų išties gražių dabar atsirado, kitokių nei plastikiniai 1995 m. fasono smile.gif

yra, graziai atrodo, rimtai, ne taip kaip pas mus bute, kur plastikinis baltas biggrin.gif

o cia dar reikia ir stakles tureti..pvz, musu vyrai tokiom didelem plytelem neturejo, vezem i kauna pripjaustyt, ttai 4 mm pjutis buvo labai negrazus, o pinigai dideli, reikejo pereiti jiems patiems tuos nupjovimus, tai sutarem, kad iesko stakliu, mokam per puse, issiminusuos uz pjovimus ta suma ir pjaunam vietoj, nes 60 km butume neprivazineje, o dar ir slifuot jas reikejo.
Papildyta:
Beje, kokiomis priemonemis valote vonia po remontu? Laukia jau antro ausktuo generaline blink.gif sunkiausia man atrodo bus vonia nuo visu dulkiu atsveist
Atsakyti