Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 26, 13:20)
o man atrodo kad labai prisitaškys, stiklinių durų pagalba nebus prisitaškę ir nereiks bereikalingo valymo...

Mes vaiko kambaryje, kolidoriaus saskaita darom dušą, bet taip pat iš sienų įeinamą, nebus jokio pado ir pan ax.gif  tai kažkaip ir galvojau apie stiklines duris, bet reik pasižvalgyti po pvz gal rasiu dar geresnį variantą bigsmile.gif nes čia tiek visokių idėjų namams radau jūsų visų pagalba bigsmile.gif

Aš ir nelabai mėgstu stiklų, taigi dušą murinom ir gilesnį šiek tiek, jei matysim, kad taškosi vistiek, reiks galvot tada dėl durų, bet manau bus gerai...
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2016 10 27, 15:02)
Aš ir nelabai mėgstu stiklų, taigi dušą murinom ir gilesnį šiek tiek,  jei matysim, kad taškosi vistiek, reiks galvot tada dėl durų, bet manau bus gerai...

aiškutis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Berulė @ 2016 10 26, 14:08)
Visas keblumas įkomponuot tą dušą į mūsų vonios kambarį.

Čia šiaip keli įdomesni pavyzdžiai.
1

2

3


Taškosi tikrai, nebent labai atsargiai maudytumėtės visada po silpna srove rolleyes.gif Mes pasidarėm duše ne duris, o tik pusei įėjimo stiklinę pertvarą, dušas priešingoj pusėj nei įėjimas ir vis tiek taškosi šiek tiek, nes aš po didele srove mėgstu maudytis.
Atsakyti
QUOTE(jearmaine @ 2016 10 28, 10:13)
Taškosi tikrai, nebent labai atsargiai maudytumėtės visada po silpna srove  rolleyes.gif  Mes pasidarėm duše ne duris, o tik pusei įėjimo stiklinę pertvarą, dušas priešingoj pusėj nei įėjimas ir vis tiek taškosi šiek tiek, nes aš po didele srove mėgstu maudytis.


Ar gailitės tokios sprendimo?

Ką manot apie tokį vonios išplanavimą? Kažin nuo durų iki dušo sienelės pakaks 80 cm, kad būtų patogu įeiti į vonios kambarį?

user posted image
Atsakyti
Mano nuomone kažkiek užgriozdina praėjimą tas mūrytas dušas, bet jeigu taip norisi, tai aš nelabai kitos vietos matau. Tik vonią ko gero statyčiau visai prie lango ir rinkčiausi tokį modelį, kur maišytuvas į vonios kraštą montuojasi. Tada šiek tiek tos vietos susitaupytų, nereikėtų atitraukinėti. O dėl kampinės, pagal vizualizaciją, praėjimas pro WC gana nedidelis gaunasi, geriau, kai paslinkta daugiau link lango visas tas bide, wc blokas.
Atsakyti
QUOTE(Berulė @ 2016 10 28, 12:10)
Ką manot apie tokį vonios išplanavimą? Kažin nuo durų iki dušo sienelės pakaks 80 cm, kad būtų patogu įeiti į vonios kambarį?

durų vietos negalima keist?smile.gif
Atsakyti
O kaip su vonios baldais? Gaminates ar perkate pagamintus? Kazin kaip Ravak ar Kame, Raguvos baldu kokybe?
Atsakyti
QUOTE(brum @ 2016 10 28, 15:05)
durų vietos negalima keist?smile.gif


Ne, nes jau pagrindinės sienos yra.
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2016 10 27, 15:02)
Aš ir nelabai mėgstu stiklų, taigi dušą murinom ir gilesnį šiek tiek,  jei matysim, kad taškosi vistiek, reiks galvot tada dėl durų, bet manau bus gerai...

pas mus ir bus be duru kol kas, nes dvieju reikia, o zinau ko noriu, bet siuo metu - tam nera atliekamu pinigeliu, nes namas visai i pabaiga biggrin.gif tad teks vonioje maudytis kuri laika, ne duse biggrin.gif
Papildyta:
Gaminausi balto akrilo spinteles po kriauklemis smile.gif Kadangi, abi vonios turi is sonu drabuzines, tai daug vonios reikmenu bus laikoma ten, nenorejau uzsikrauti baldais is pradziu
Atsakyti
QUOTE(Berulė @ 2016 10 24, 13:24)
Pasidariau dar kelis skirtingus vonios planus.

o jus nesvarstet atsisakyti bide ir padaryti klozeta ir bide viename su higieniniu duseliu?
pas mus puikiai veikia sitas variantas. nereikia plauti dvieju "kriaukliu"
pvz. http://www.stilingav...-1.png?t=204114
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ra2ga: 29 spalio 2016 - 07:19
Svarstėm, bet vyras sakė į unitazą nelips, kai norės kojas nusipraust smile.gif

Vakar pagalvojau, kad vandens ir kanalizacijos vamzdžius atsivesim pagal paskutinį planą, kuriam vonia prie lango. O kai jau viską įrenginėsim kitais ar dar kitais metais, galutinai apsispręsim kokį dušą statyt: su stiklu ar be.
Atsakyti
QUOTE(Berulė @ 2016 10 28, 12:10)
Ar gailitės tokios sprendimo?

Ką manot apie tokį vonios išplanavimą? Kažin nuo durų iki dušo sienelės pakaks 80 cm, kad būtų patogu įeiti į vonios kambarį?


Nesigailiu, nes duris bet kada galim užsakyti ir įmontuoti šalia tos stiklines pertvaros. Kol kas erdves pojūtis ir akiai malonus vaizdas atperka taskymasi, o kaip bus ateity, matysim smile.gif
Atsakyti