Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(*magnifique* @ 2016 10 18, 13:55)
Nesu tikra del tokio modernaus, ko gero kazka paprastesnio reiktu kaip ikele Y2K ax.gif

biggrin.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
jeigu rimtai, tai nežinojau kas tas yra contemporary stilius. Nuėjau pasigooglinti. Tai išmetė šitą. man jis wub.gif bet tai aišku jog jo kaina bus kaip visos vonios su dušo kabina ir dar WC puodu kartu paėmus ir niekas už jį tiek nemokės ir jis užduoda tokį toną, kad paskui neaišku kiek ir kaip ir ką prie jo derinti. Kokios kriauklės? maišytuvai? Mediniai? nereikia užsiproblematinti 4u.gif
Aš jūsų vietoje nedėčiau rėmo visai. Platesnis facetas ir viskas. Gražu, paprasta ir savotiškas rėmas gaunasi, nes veidrodis lūžta toje vietoje. Tie siauri/platesni aliuminio rėmeliai men nepriduoda jokios estetikos.
Y2K - nieko asmeniško 4u.gif šiaip, nepatinka aliuminio rėmai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 18, 17:46)
Tie siauri/platesni aliuminio rėmeliai men nepriduoda jokios estetikos.
Y2K - nieko asmeniško  4u.gif šiaip, nepatinka aliuminio rėmai  biggrin.gif


Negaliu ginčytis dėl konkrečiai šitų smile.gif magnifique ieškojo paprastų baltų, tai įmečiau, ką galima panaudoti tokiu atveju, gal kituose salonuose yra geresnių variantų.
Jei modernui, tai man labai gražu juodi, žalvariniai, plieniniai ir variniai biggrin.gif be jokių išraitymų.
Kaip čia. http://www.sfmeble.p...e-p-13909-14137 Nors tokie man prie bet kokio stiliaus tinka.
Ir facetuoti gražu. Ir tinka nepriklausomai nuo stiliaus. Pas mane toks bus, ant dažyto MDF plokštės, dengiančios kreivą 1m pločio sieną.
Atsakyti
Norejau paklausti, sakykit, o kai vonioje ateina vedzioti santechnika ar butina tureti nusipirkus wc ir wc rema?
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 10 18, 18:48)
Norejau paklausti, sakykit, o kai vonioje ateina vedzioti santechnika ar butina tureti nusipirkus wc ir wc rema?

WC prireiks vėliau, kai bus suformuotas gipsokartonas aplink rėmą ir išklijuotos plytelės, o rėmo ko gero prireiks neužilgo.
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 10 18, 18:48)
Norejau paklausti, sakykit, o kai vonioje ateina vedzioti santechnika ar butina tureti nusipirkus wc ir wc rema?

remas is karto reikalingas, bent jau mūsų atveju jis buvo būtinas ax.gif
Atsakyti
O sakykit ar pakanka wc bakelio 3/6 ltr.nuleidimu. Nes kitur matau, kad buna ir 10 ltr.bakelis. Pasimečiau biski.
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 10 19, 10:14)
O sakykit ar pakanka wc bakelio 3/6 ltr.nuleidimu. Nes kitur matau, kad buna ir 10 ltr.bakelis. Pasimečiau biski.


jeigu aš neklystų, man vienoje firmoje būrė, jog jeigu ten bakelis kažkoks ekonomiškas, tai ir unitazas toks turi būti. Nu ta prasme pritaikytas tokiam kiekiui vandens. Ir aplamai, dabar jie būna kažkokie rimfree, kur nėra to bortelio, už kurio gyvena ten tie, kuriuos per teliką rodo, nu kurie bijo domestos ar ko ten. Žodžiu ir unitazuose niekas nestovi vietoje.
Atsakyti
tai cia jau nuo vartojimo priklauso biggrin.gif
rimfree - geras sprendimas, tik kaina - nedraugiska. ax.gif

QUOTE(Izolda @ 2016 10 19, 09:14)
O sakykit ar pakanka wc bakelio 3/6 ltr.nuleidimu. Nes kitur matau, kad buna ir 10 ltr.bakelis. Pasimečiau biski.

Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 10 18, 17:48)
Norejau paklausti, sakykit, o kai vonioje ateina vedzioti santechnika ar butina tureti nusipirkus wc ir wc rema?


reikia, kad aukščius ir centrus tiksliai numatuotų. Nors gal užtektų brėžinio...
Atsakyti
QUOTE(myliulietu @ 2016 10 19, 14:12)
reikia, kad aukščius ir centrus tiksliai numatuotų. Nors gal užtektų brėžinio...


nu nejuokaukit, kaip jūs paskui įkišit tą rėmą į jau suformuotą dėžę? dar plyteles suklijuokit ir tada rėmus pirkit. Rėmą pastato, ir jį visą uždengia gispkartoniu. Ir dar prie to rėmo profilius tvirtinasi. Žodžiu gaunasi vientisa konstrukcija. Ir tik tada klijuoji plyteles. Ir dar gerai turėti nusipirkus ir keramiką, nes pagal ją prieš uždengiant rėmą susireguliuoji tvirtinimo aukščius ir pločius. Ar bent jau brėžinius, kurie nesikeis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(arkava @ 2016 10 19, 13:57)
tai cia jau nuo vartojimo priklauso  biggrin.gif
rimfree - geras sprendimas, tik kaina - nedraugiska.  ax.gif


o gal galima plačiau, nes aš pagalvojau, jog vėl kokie burtai ar japonų įsidirbinėjimai ir nebeklausiau. Bet jeigu tai yra gerai, gal man labai labai reikia, tik aš to dar nežinau? ax.gif
Atsakyti
Tai panarsykit. Ifo tik uzkliuvo. Na vandens padavimas kitaip issprestas

QUOTE(longger @ 2016 10 19, 13:59)
o gal galima plačiau, nes aš pagalvojau, jog vėl kokie burtai ar japonų įsidirbinėjimai ir nebeklausiau. Bet jeigu tai yra gerai, gal man labai labai reikia, tik aš to dar nežinau?  ax.gif

Atsakyti
kokius dejot tarpus tarp plyteliu?
plyteles 30x60cm dydzio
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žydriausia: 19 spalio 2016 - 22:06