Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(*magnifique* @ 2016 10 17, 19:49)
Tai taip ir reikes daryti, bet beda ta, kad nezinau koks tiktu prie contemporary stiliaus, nes kaip jau minejau dauguma baltu remu tinka labiau provanso ar klasikiniam stiliui...

Tai tinka viskas kas be "raukinukų", išfrezavimų ir "patrintų" spalvų.
Pvz čia: https://www.remai.lt...ai-remeliai/19/
Atsakyti
Del veidrodzio rasojimo dar..... draugų uzklausem ar dėjo ta kilimėlį, tai sakė ne ir gailisi dabar, nes rasoja, tai aš būtinai dėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 10 17, 18:49)
Tai taip ir reikes daryti, bet beda ta, kad nezinau koks tiktu prie contemporary stiliaus, nes kaip jau minejau dauguma baltu remu tinka labiau provanso ar klasikiniam stiliui...


Jums reikia tokio rėmo, tik baltai dažyto. Tobulai tiks:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2016 10 18, 01:52)
Del veidrodzio rasojimo dar..... draugų uzklausem ar dėjo ta kilimėlį, tai sakė ne ir gailisi dabar,  nes rasoja,  tai aš būtinai dėsiu  biggrin.gif

O kaip jis pasijungia?
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2016 10 18, 00:52)
Del veidrodzio rasojimo dar..... draugų uzklausem ar dėjo ta kilimėlį, tai sakė ne ir gailisi dabar,  nes rasoja,  tai aš būtinai dėsiu  biggrin.gif


as galvoju dar labai priklauso kokia ta vonia. jei buto vonia, vos 3-4 kv, ventiliacija tokia neypatinga, tai akivaizdu, kad rasojimo problema bus. bet jei vonia nuosavame name, kur is esmes patalpa jau kokia virs 10 kv, daznai buna langas tokioje vonioje, o tai papildoma naturali ventiliacija, ir pati ventliacija buna efektyvesne.

bet mane domina vistike dar kitas klausimas. Sildymo kilimeliai tikrai klijuojami, kai veidrodis klijuojasi ant sienos, bet jei pakabini veidordi su remu? niekaip internete nerandu konkreciu atsakymu.......
Vis laukiu kas pasisakys , o gal ir yra dare/arba priesingai, issiakiskine, kad nedaroma tas sildymo kilimelis ant pakabinamo su remu veidorodzio
Atsakyti
QUOTE(Izolda @ 2016 10 18, 08:59)
O kaip jis pasijungia?

Kartu su veidrodžio apšvietimu jungiama.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 18, 09:09)
as galvoju dar labai priklauso kokia ta vonia. jei buto vonia, vos 3-4 kv, ventiliacija tokia neypatinga, tai akivaizdu, kad rasojimo problema bus. bet jei vonia nuosavame name, kur is esmes patalpa jau kokia virs 10 kv, daznai buna langas tokioje vonioje, o tai papildoma naturali ventiliacija, ir pati ventliacija buna efektyvesne.

bet mane domina vistike dar kitas klausimas. Sildymo kilimeliai tikrai klijuojami, kai veidrodis klijuojasi ant sienos, bet jei pakabini veidordi su remu? niekaip internete nerandu konkreciu atsakymu.......
Vis laukiu kas pasisakys , o gal ir yra dare/arba priesingai, issiakiskine, kad nedaroma tas sildymo kilimelis ant pakabinamo su remu veidorodzio

tai matyt kad nesideda kilimelis jei veidrodis pakabinamas unsure.gif nes logiškai jaučiu kad tas veidrodis ir klijuojasi tiesiai ant to kilimėlio, taip jį paslepdamas hmm.gif kilimėlis tiesiogiai šildo veidrodį, o jei veidrodį kabinsi tai už veidrodžio bus plytelės, o už plytelių paslėptas tas kilimėlis, per daug sluoksnių to kilimėlio naudai išgauti?hmm.gif nu čia taip aš išmasčiau mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 18, 09:17)
tai matyt kad nesideda kilimelis jei veidrodis pakabinamas :


Manau, kad galima dėti. Čia aprašyta: http://www.stiklita....o-elementu.html
Atsakyti
QUOTE(Y2K @ 2016 10 18, 10:06)
Manau, kad galima dėti. Čia aprašyta: http://www.stiklita....o-elementu.html


Skaiciau sita info, bet vistiem neparasyta aiskiai ar tas veidrodois paskui laisvgai kabinamas prie sienos, ar su tuo kilimeliu PRIKLIJUOJAMAS prie sienos. Nes kad ant klijuojamo prie sienos veidrodzio sildymo kimileli galima primontuoti 2 budais tai radau - vieni raso, kad kilimeli klijuoji ant sienos ir tada veidrodi, kiti kad ant veidrodzio ir paskui su tuo kilimeliu lipini prie sienos.

Nors kazkur radau, kad netinka jei yra medinis remas, tai tik is tokios potekstes gali gal suprasti, kad jei remas ne medinis, tai klijkuoti galiu, bet vis tiek tai remas......

as neapsisprendziu kaip daryt, nes veidrodis danbar jau bus neklijuojamas o pakabinamas su remu
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 18, 12:38)
Skaiciau sita info, bet vistiem neparasyta aiskiai ar tas veidrodois paskui laisvgai kabinamas prie sienos, ar su tuo kilimeliu PRIKLIJUOJAMAS prie sienos. Nes kad ant klijuojamo prie sienos veidrodzio sildymo kimileli galima primontuoti 2 budais tai radau - vieni raso, kad kilimeli klijuoji ant sienos ir tada veidrodi, kiti kad ant veidrodzio ir paskui su tuo kilimeliu lipini prie sienos.

Nors kazkur radau, kad netinka jei yra medinis remas, tai tik is tokios potekstes gali gal suprasti, kad jei remas ne medinis, tai klijkuoti galiu, bet vis tiek tai remas......

as neapsisprendziu kaip daryt, nes veidrodis danbar jau bus neklijuojamas o pakabinamas su remu


Nebūtina turbūt lipinti, galima ir kabinti. O medinis, manau, netinka nes drėgmė + šiluma = medienos kraipymasis. Betgi galima paskambinti.

Dar yra įdomus, bet nžn kiek geras variantas, infrared veidrodinės plokštės, tai būtų veidrodis ir šildytuvas viename. Buvau susidomėjus, nes pas mane šildymas vonioj tik grindinis, jokio gyvatuko. Bet dėl dizaino subtilybių atmečiau. Ir brangu.
Atsakyti
Ieškau patarėjų smile.gif

Name turėsime vonios kambarį, kuriame norime įrengti 2 kriaukles arba vieną dvigubą su 2 čiaupais, potinkinį unitazą ir bide, vonią ir dušą nišoje (svajonė, koks 150x90, tik jokios nišos nesam išmūrinę, reikėtų daryti iš profilių ir GKP).
Gal turite kokį konspektą su reikalavimais atstumams ar iš patirties galite patarti, koks būtų patogiausias išdėstymas?
Pridedu planą su išmatavimais ir vieną išdėstymo variantą (tik jame negalėjau padaryti sienelės unitazo rėmui ir dušo sienelių).


user posted image
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 18, 08:27)
Jums reikia tokio rėmo, tik baltai dažyto. Tobulai tiks:
user posted image

Nesu tikra del tokio modernaus, ko gero kazka paprastesnio reiktu kaip ikele Y2K ax.gif
Atsakyti