Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(longger @ 2016 10 13, 12:47)
mums irgi "kažkodėl" norėjosi, o kai susivokėm, jog taip ir nežinom tiksliai kas yra "kažkodėl" buvo jau vėlu. Na, kol maži vaikai buvo , nieko nesakau, jiems ta vonia buvo kažkas nerealaus. Bet jie nebe maži jau senai. O va sodyboj pasidarėm tik dušą. Nei karto nepasigedom vonios, apart tą rytinį ritualą. Bet ten sodyba. Nors vasarą tik ten ir gyvenam. O ten kur vonia - katastrofiškai trūksta dušo. Vonia gerai, bet dušo trūksta. Va taip ir gyvenom, kol dabar turėsim 2 vonias, tai kaip ir išsispres problema  biggrin.gif
Aišku, visa tai labai asmeniška, bet va pasigalvokit, jeigu dar nevėlu.

o aš irgi kaip kažkas jau rašė, manau kad iš vonios dušą be problemų galima pasidaryti,o dažnai gi taip ir darom, ne visada gi ir guli vonioje issitiesęs biggrin.gif o vat iš dušo vonią jau nikaip biggrin.gif
Bute turėjom vonią, name turime dušo kabina, tai viena laimė kad ji su giliu padu, tai nors ten vaikas gali pasipliuškenti, na o mums ką belieka laukti kol įsirengsim kitą vonios kambari, tai ten pirmoji atsiras vonia biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif vonios labai pasigendam. tai kaip sako kiekvienam savo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 13, 12:01)
o aš irgi kaip kažkas jau rašė, manau kad iš vonios dušą be problemų galima pasidaryti,o dažnai gi taip ir darom, ne visada gi ir guli vonioje issitiesęs biggrin.gif  o vat iš dušo vonią jau nikaip biggrin.gif 
Bute turėjom vonią, name turime dušo kabina, tai viena laimė kad ji su giliu padu, tai nors ten vaikas gali pasipliuškenti, na o mums ką belieka laukti kol įsirengsim kitą vonios kambari, tai ten pirmoji atsiras vonia biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif vonios labai pasigendam. tai kaip sako kiekvienam savo mirksiukas.gif

o aš jau rašiau kaip ten buvo su vonia/dušu tongue.gif
jeigu yra maži vaikai, tada vonia nugali, o šiaip tai mes apie tą patį jau penktą kartą biggrin.gif
kiekvienam savo 4u.gif
Atsakyti
Ačiū, longger. Vonia ir bus skirta mažiems vaikams. Pati ten negyvensiu. Butas bus nuomojamas, o po to gal ir dukra gyvens ten.

Mozaikos man norisi, nes sienų plytelės labai nuobodžios..
Jei nesugalvosiu nieko įdomaus, teks ieškoti kitų plytelių.
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 13, 12:19)
Ačiū, longger. Vonia ir bus skirta mažiems vaikams. Pati ten negyvensiu. Butas bus nuomojamas, o po to gal ir dukra gyvens ten.

Mozaikos man norisi, nes sienų plytelės labai nuobodžios..
Jei nesugalvosiu nieko įdomaus, teks ieškoti kitų plytelių.


man jūsų plytelės labai nieko wub.gif Bent jau nuotraukoje. Asmeniškai tų dekorų nenaudočiau. Tai jeigu nuomojat, tai tuo labiau nespalvinkit. Ir sudėjimas tada paprastas. Tiek tos mano nuomonės, jeigu trumpai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 13, 13:38)
man jūsų plytelės labai nieko  wub.gif  Bent jau nuotraukoje. Asmeniškai tų dekorų nenaudočiau.  Tai jeigu nuomojat, tai tuo labiau nespalvinkit. Ir sudėjimas tada paprastas. Tiek tos mano nuomonės, jeigu trumpai  4u.gif

O man būtent mozaika graži.
Jei mozaikos nesugalvosiu kaip klijuoti, tai galvosiu apie šias Bandysiu aiškintis ar kalkės nuo jų gerai valosi... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 13, 14:21)
O man būtent mozaika graži.
Jei mozaikos nesugalvosiu kaip klijuoti, tai galvosiu apie šias Bandysiu aiškintis ar kalkės nuo jų gerai valosi... ax.gif

ant jų kalkės spėju nelabai matysis, nes matinės, margos. Dėl praktiškumo, kadangi kaip sakėt į nuomojamą butą čia viskas, tai svarbiausia tvarkingus nuomininkus gauti
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 13, 14:21)
O man būtent mozaika graži. ...

Kiekvienam savo, kaip ir dėl pasirinkimo vonia ar dušas. Aš tikrai neklijuočiau mozaikos. Savo vonioje įklijavau dekorus prieš 5-6 metus, tada buvo labai gražu, o dabar vis žiūriu ir galvoju kaip juos išplėšti... Tie visi papuošimai ir pamarginimai greit atsibosta, galima net pasakyti kad iš mados išeina - tiesiog užėjus matosi, prieš kiek metų klijuota, be to labai apriboja kitų aksesuarų pasirinkimą.
Dabar darau kitą vonią ir rinksiuosi tik elementarias baltas plyteles, o visa kita padarys aksesuarai...
p.s. virtuveje lygiomis plytelėmis išklijuota prieš 15 metų - kol kas jos man netrukdo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 13, 13:19)
Ačiū, longger. Vonia ir bus skirta mažiems vaikams. Pati ten negyvensiu. Butas bus nuomojamas, o po to gal ir dukra gyvens ten.

Mozaikos man norisi, nes sienų plytelės labai nuobodžios..
Jei nesugalvosiu nieko įdomaus, teks ieškoti kitų plytelių.


Balsuočiau už plyteles (vienokias ar kitokias) be mozaikos.
Kambarys mažas, funkcijų daug (vonia+wc+skalbykla), reikės sutalpinti krūvą daiktų, tad vonios krašte stovės šampūnai, ant kriauklės muilai, dantų šepetukai ir dar maža kas, kažkur reikės sutalpinti visas valymo ir kosmetikos priemones, o joms spintelėse vietos neretai neužtenka... Negyvenamas kambarys atrodys vienaip, o gyvenamas visai kitaip. Geriau jau dušo užuolaidą įdomesnę pakabinti, ją pakeisti daug nekainuoja. Taip pat kilimėliai, rankšluosčiai daug duoda.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 10 13, 14:56)
ant jų kalkės spėju nelabai matysis, nes matinės, margos. Dėl praktiškumo, kadangi kaip sakėt į nuomojamą butą čia viskas, tai svarbiausia tvarkingus nuomininkus gauti

drinks_cheers.gif
Matytis kalkės nesimatys. Bet jei didelis sluoksnis prisikaups, vis vien reiks valyt. Ir būtų gerai kad lengvai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 13 spalio 2016 - 15:41
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 13, 16:37)
drinks_cheers.gif
Matytis kalkės nesimatys. Bet jei didelis sluoksnis prisikaups, vis vien reiks valyt. Ir būtų gerai kad lengvai  biggrin.gif

Nu gal ten akmenų neužaugins biggrin.gif O su tinkamom priemonėm nusivalo padoriai. Čia ir blogiausia, kad gaila tą savą turtą nuomai paleist, nes tikrai nemaža dalis žmonių yra tokie, kurie tingi pirštą pakrutint ir paskui tiesiog verkt norisi vaizdą po pamačius.
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 10 13, 16:49)
Nu gal ten akmenų neužaugins  biggrin.gif O su tinkamom priemonėm nusivalo padoriai. Čia ir blogiausia, kad gaila tą savą turtą nuomai paleist, nes tikrai nemaža dalis žmonių yra tokie, kurie tingi pirštą pakrutint ir paskui tiesiog verkt norisi vaizdą po pamačius.

Negazdinkit... ir taip bijau...
Nuomininkai dejuoja, kad nuomotojai apleistus butus nuomoja ir dar brangiai nori... nu bet kad jie juos ir apleidžia...jei saugotų, tai daug kas negailėdami ir paremontuotų..
Ieškau nebrangių plytelių kurios gerai atrodo ir yra praktiškos. Tikriausiai ieškau to, ko nebūna biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 13, 19:14)
Negazdinkit... ir taip bijau...
Nuomininkai dejuoja, kad nuomotojai apleistus butus nuomoja ir dar brangiai nori... nu bet kad jie juos ir apleidžia...jei saugotų, tai daug kas negailėdami ir paremontuotų..
Ieškau nebrangių plytelių kurios gerai atrodo ir yra praktiškos. Tikriausiai ieškau to, ko nebūna  biggrin.gif

priminėt anekdotą:
Kilimų parduotuvėje:
– Gal galite pasiūlyti mums ką nors vaikų kambariui? Gal ką neryškaus?
– Hm… O kiek vaikų?
– 7.
– Žinote… Jūs geriau išasfaltuokite…


gal būt ir būna nebrangios, gerai atrodančios ir praktiškos, bet dažniausiai visi leidžia rinktis tik du bet kuriuos iš trijų prioritetų biggrin.gif
Atsakyti