Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 13, 09:01)
Vienos grindinės, kitos sieninės.
Šitas derinukas man patiko

Man gražu, kai grindines paklijuoja ant sienų.
Bet mano atveju nelabai išeina  unsure.gif

Jei kas turėtų minčių, ir padėtų be dizainerio pasidėliot  ax.gif

vonios planas

Mes tai vadovavomės principu tokiu, kai nelabai mokam derint, ar kai nelabai žinom kaip, tai darom taip kaip galim geriausiai - nemokam margint ir nemarginam 4u.gif nes kitaip tai ir prašaut stipriai galima unsure.gif todėl jei nežinot kaip - tai siūlau daryt tiesiog dviejų spalvų vonią ir tiek 4u.gif gražios ir sieninės ir grindinės 4u.gif nedėčiau tų kvadratukų mažų 4u.gif jei norisi spalvų - kabinkit spalvotus rankšliuosčius, muilines ir t.tt. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 13, 08:42)
Dusas bus ir toje voniioje, sumuryta duso sienele, tai toje zonoje plyteles bus iki duso sieneles aukscio, ty iki mazdaug 2.2m, bet paskui jau uz duso sieneles aplink bus 1.2 m aukscio, nes toki auksti man sufo0rmuoja WC remo sienele.

Del mozaikos sunkaus uzdejimo net nepagalvojau, nes mozaikos niekad nesma tureje ir deja. Bet labai aciu uz perspejimus ir pamokymus, nes lygtai jau galutinai nusprendziau mozaika
Noreciau kokio akcento uzbaigimui. plyteles matmenus 30x60, todel virs mozaikos deti plytele neiseina, o ja pjaustyti irgi tas pats negrazumas,. na, reikia va pasiziuret kaip greziai uzbaigiama su ta mozaika, kad nepasidaryti negraziai smile.gif Vyras des pats, bet mozaikos nera dejes, tai reikia apsisviesti kaip ta mozaika graziai uzbaigt


mozaika yra gerai, bet man ją man norisi ikišti, o ne ja užbaigti. Pjauna plyteles su staklėm labai lygiai ir gražiai. Mes vežėm į firmą, tai supjovė netgi gražiau už gamyklišką. Jei vyras pjaus pats rankom, tai gražiai gali ir nesigauti. O jeigu vis dėlto norit užbaigti mozaika, tai pasidomėkit tais profiliais. Pirštu per klijus ant mozaikos gali nesižiūrėti. Vienok, niekur nemačiau taip užbaigtos mozaikos, tai gal ir gerai ten viskas hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 13, 09:09)
o tai vienintelis vonios kambarys bute/name? ar yra dar kitas. Aš čia dėl išplanavimo. Bute aš labai rimtai pamastyčiau apie dušo kabiną vietoje vonios. Nebent vonios labai labai reikia.

O patalpa nėra didelė ir jeigu virš WC rėmo irgi bus spinta, tai gal nebemarginčiau tų spalvotų plytelių  hmm.gif


iš vonios visad pasidarysi dušą, o vat iš dušo vonios jau nepasidarysi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 13, 09:59)
Dar irgi mastau - ar virs tos sieneles daryti per visa siena veidrodi (gaunasi apie 3.1m ir butu iki duso sieneles aukscio) ar kabitni tik virs kriaukles mazdaug kaip dabar parodyta

Nei už nei prieš, bet matau tokius veidrodžio pliusus:
1. didina patalpą
2. pigiau nei plytelės
Minusas - valymas dažnesnis
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 12, 16:03)
O gal blogai prisukot? As jo net is vietos nepajudinu kaip prisipaudes.

nu nzn unsure.gif pas mus matyt rankšluosčiai per dideli ir sunkūs rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 10 13, 09:23)
Aš tik vonios neturėdama supratau, kaip man jos reikia  biggrin.gif Dabar kol remontai bute, gyvenam kitur ir ten dušo kabina, tai man toks vonios trūkumas, kad baisu  biggrin.gif Nors mirkdavau tikrai retokai. Keistas dalykas.

drinks_cheers.gif mes nors ir dabar turim ir dušą ir vonią, ir nors vonioje retokai mirkstam, bet bute nenorėjom likt be vonios 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tanite @ 2016 10 13, 08:23)
Aš tik vonios neturėdama supratau, kaip man jos reikia  biggrin.gif Dabar kol remontai bute, gyvenam kitur ir ten dušo kabina, tai man toks vonios trūkumas, kad baisu  biggrin.gif Nors mirkdavau tikrai retokai. Keistas dalykas.


o pas mus atvirkščiai. Kai pagyvenom tik su dušu, tai supratom, kaip mums nereikia vonios biggrin.gif Vienintelė problema - galvos plovimas ryte. Duše tai daryti nėra patogu - labai apsitaško. Todėl beveik visada už tą patį ir nusimaudai lotuliukas.gif kas gal nėra patogu, ypač kai pramiegi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 12, 21:07)
as niekaip neapsisprendziu...
Desiu vonioje plyteles iki  puses (iki mazdaug 120cm aukscio), auksciau dazysiu. neapsisprendziu ar virsu uzbaigti dekoro juostele ar mozaika (deziau 3 eilutes mozaikos)

user posted image

man mozaika gražiau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 10 13, 09:17)
Mes tai vadovavomės principu tokiu, kai nelabai mokam derint, ar kai nelabai žinom kaip, tai darom taip kaip galim geriausiai - nemokam margint ir nemarginam 4u.gif  nes kitaip tai ir prašaut stipriai galima unsure.gif  todėl jei nežinot kaip - tai siūlau daryt tiesiog dviejų spalvų vonią ir tiek 4u.gif  gražios ir sieninės ir grindinės 4u.gif  nedėčiau tų kvadratukų mažų 4u.gif jei norisi spalvų - kabinkit spalvotus rankšliuosčius, muilines ir t.tt. 4u.gif

bis.gif
nes reikia nepamiršti, kad su tuo pamarginimu teks ilgai gyventi ir pasverti ar jis po 10 metų neatsibos. Vazelės, rankšluostukai, gėlytės, puodeliai 20 skirtingos spalvos buteliukų sukurs savo koloritą. Pamarginimui turėtų pakakti mirksiukas.gif
Arba iš tikro turim labai aiškią viziją, nuomonę, tobulą skonį, tvirtai žinom ko norim, nesimėtom, neklausiam nuomonių ir darom vedami savo įsitikinimų 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(saulyteee @ 2016 10 13, 09:18)
iš vonios visad pasidarysi dušą, o vat iš dušo vonios jau nepasidarysi 4u.gif

oj, Saulyteee, nebūtinai 4u.gif bandėm mes iš tos vonios daryti dušą, po kokių 5 metų baigėm tas nesąmones ir vonia yra vonia. Nu negaliu aš įsirioglinti į tą vonią, užsitraukti visokiom užuolaidom ir vaidinti, jog man nepersiaura apsisukti, malonu, kai užuolaida prilimpa prie nugaros ir labai patogu stovėti ant užapvalinto vonios dugno. Nafig.
Papildyta:
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 13, 08:59)

Dar irgi mastau - ar virs tos sieneles daryti per visa siena veidrodi (gaunasi apie 3.1m ir butu iki duso sieneles aukscio) ar kabitni tik virs kriaukles mazdaug kaip dabar parodyta


aš balsuoju už veidrodį tik virš kriauklės 4u.gif o tai dar netyčia gali pradėt praustis prie unitazo, jei rytas sunkesnis pasitaikys biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo longger: 13 spalio 2016 - 09:38
QUOTE(longger @ 2016 10 13, 09:36)
aš balsuoju už veidrodį tik virš kriauklės  4u.gif o tai dar netyčia gali pradėt praustis prie unitazo, jei rytas sunkesnis pasitaikys  biggrin.gif

as irgi, bet tolygiai kad butu su kriaukles ir spinteles krastais.
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 13, 09:09)
o tai vienintelis vonios kambarys bute/name? ar yra dar kitas. Aš čia dėl išplanavimo. Bute aš labai rimtai pamastyčiau apie dušo kabiną vietoje vonios. Nebent vonios labai labai reikia.

O patalpa nėra didelė ir jeigu virš WC rėmo irgi bus spinta, tai gal nebemarginčiau tų spalvotų plytelių  hmm.gif

Tai vienintėlis vonios kambarys 2 kambarių bute.
Kažkodėl norisi vonios. Gal todėl, kad dabar neturiu..

Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 13, 11:10)
Tai vienintėlis vonios kambarys 2 kambarių bute.
Kažkodėl norisi vonios. Gal todėl, kad dabar neturiu..

mums irgi "kažkodėl" norėjosi, o kai susivokėm, jog taip ir nežinom tiksliai kas yra "kažkodėl" buvo jau vėlu. Na, kol maži vaikai buvo , nieko nesakau, jiems ta vonia buvo kažkas nerealaus. Bet jie nebe maži jau senai. O va sodyboj pasidarėm tik dušą. Nei karto nepasigedom vonios, apart tą rytinį ritualą. Bet ten sodyba. Nors vasarą tik ten ir gyvenam. O ten kur vonia - katastrofiškai trūksta dušo. Vonia gerai, bet dušo trūksta. Va taip ir gyvenom, kol dabar turėsim 2 vonias, tai kaip ir išsispres problema biggrin.gif
Aišku, visa tai labai asmeniška, bet va pasigalvokit, jeigu dar nevėlu.
Atsakyti