Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 12, 22:24)
as vakar labiau galvojau apie dekora, o va siandien jau lyg linkstu prie mozaikos, net pabandziau iskiprus abu variantus uzkelti ant vonios nuotraukos, tai mozaika lyg graziau ziurisi, kazkaip ryskiau, gaunasi platesne juosta nei dekoras.

Daugiau mozaikos nezinau- butu galima vonia apklijuoti, bet gan brangiai gaunasi, tai nezinau.
prie vonios bus iki puses, nes vonia pagulejimui, atskirai bus dusas

Tai dušas kitoje vonioje?

Aš irgi renkuosi plyteles. Irgi nerandu nieko gražaus nebrangiai.
Šitas man derinukas patiko
Tik nežinau kaip išdėlioti, kad gražu būtų.. unsure.gif

Šitos irgi visai nieko, bet bijau dėl valymo... kad sunkiai kalkės valysis Paradyz
Papildyta:
QUOTE(Y2K @ 2016 10 12, 22:27)
Man irgi mozaika gražiau, bet turėkit minty, kad jos kraštas nebus gražus (nebent stiklinė), skirtingai nuo tam skirto dekoro. Jei numatot klijuoti iki pusės, ar nebadys tas kraštas akių.

Tą kraštą aptepi pirštu plytelių klijais ir nudažai sienų spalva. Gaunasi visai gražiai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 12 spalio 2016 - 21:33
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 12, 10:18)
as tai viska pasiekiu, tik va pacia sienele tai jau lipu valyti i vonia nes ji auksta  smile.gif pas mane yra padarytas tas pasikiskamas kojom ir jis visas problemas pasiekimo issprendzia. pati dusa laikau pakabitna apacioje, yra laikikis specialus tam.

O kokio plocio pas jus sienele? Kas per pasikisimas? hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 10 12, 21:44)
O kokio plocio pas jus sienele? Kas per pasikisimas? hmm.gif

Pakartoju ft:
user posted image

sienele 80 cm. As esu 1.59 ugio jeigu ka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 12, 22:51)
Pakartoju ft:
user posted image

sienele 80 cm. As esu 1.59 ugio jeigu ka  smile.gif

Aciu mirksiukas.gif uztenka plocio, neprisitasko labai? Nes buna ir 1 m man atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *magnifique*: 12 spalio 2016 - 22:01
QUOTE(*magnifique* @ 2016 10 12, 22:01)
Aciu mirksiukas.gif uztenka plocio, neprisitasko labai? Nes buna ir 1 m man atrodo

pilnai, niekas nepritasko. Vat 60 butu per maza.
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 12, 20:07)
as niekaip neapsisprendziu...
Desiu vonioje plyteles iki  puses (iki mazdaug 120cm aukscio), auksciau dazysiu.

o nenorit nieko nedėt? pabaigt ta plytele ir tiek? o jeigu jau labai labai reikia, negalima to dekoro ar mozaikos dėt po priešpaskutine plytele ir tada paskutinę ant viršaus?

o pas mus užbaigimui naudojod kažkokius tokius profilius. Aliuminius.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 12, 21:36)

Tą kraštą aptepi pirštu plytelių klijais ir nudažai sienų spalva. Gaunasi visai gražiai

thumb_yello.gif
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 12, 22:36)
Aš irgi renkuosi plyteles. Irgi nerandu nieko gražaus nebrangiai.
Šitas man derinukas patiko
Tik nežinau kaip išdėlioti, kad gražu būtų.. unsure.gif


Man gražu 4u.gif o čia ir grindinės ar tik sieninės? 4u.gif Man tų spalvotų kvadratukų net nesinori.. hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2016 10 13, 08:24)
Man gražu 4u.gif o čia ir grindinės ar tik sieninės? 4u.gif  Man tų spalvotų kvadratukų net nesinori.. hmm.gif

Vienos grindinės, kitos sieninės.
Šitas derinukas man patiko

Man gražu, kai grindines paklijuoja ant sienų.
Bet mano atveju nelabai išeina unsure.gif

Jei kas turėtų minčių, ir padėtų be dizainerio pasidėliot ax.gif

vonios planas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 13 spalio 2016 - 08:02
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 13, 08:01)
Vienos grindinės, kitos sieninės.
Šitas derinukas man patiko

Man gražu, kai grindines paklijuoja ant sienų.
Bet mano atveju nelabai išeina  unsure.gif

Jei kas turėtų minčių, ir padėtų be dizainerio pasidėliot  ax.gif

vonios planas


o tai vienintelis vonios kambarys bute/name? ar yra dar kitas. Aš čia dėl išplanavimo. Bute aš labai rimtai pamastyčiau apie dušo kabiną vietoje vonios. Nebent vonios labai labai reikia.

O patalpa nėra didelė ir jeigu virš WC rėmo irgi bus spinta, tai gal nebemarginčiau tų spalvotų plytelių hmm.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 13, 09:09)
o tai vienintelis vonios kambarys bute/name? ar yra dar kitas. Aš čia dėl išplanavimo. Bute aš labai rimtai pamastyčiau apie dušo kabiną vietoje vonios. Nebent vonios labai labai reikia.


Aš tik vonios neturėdama supratau, kaip man jos reikia biggrin.gif Dabar kol remontai bute, gyvenam kitur ir ten dušo kabina, tai man toks vonios trūkumas, kad baisu biggrin.gif Nors mirkdavau tikrai retokai. Keistas dalykas.
Atsakyti
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 12, 21:36)
Tai dušas kitoje vonioje?

Tą kraštą aptepi pirštu plytelių klijais ir nudažai sienų spalva. Gaunasi visai gražiai


Dusas bus ir toje voniioje, sumuryta duso sienele, tai toje zonoje plyteles bus iki duso sieneles aukscio, ty iki mazdaug 2.2m, bet paskui jau uz duso sieneles aplink bus 1.2 m aukscio, nes toki auksti man sufo0rmuoja WC remo sienele.

Del mozaikos sunkaus uzdejimo net nepagalvojau, nes mozaikos niekad nesma tureje ir deja. Bet labai aciu uz perspejimus ir pamokymus, nes lygtai jau galutinai nusprendziau mozaika



QUOTE(longger @ 2016 10 13, 07:15)
o nenorit nieko nedėt? pabaigt ta plytele ir tiek? o jeigu jau labai labai reikia, negalima to dekoro ar mozaikos dėt po priešpaskutine plytele ir tada paskutinę ant viršaus?

o pas mus užbaigimui naudojod kažkokius tokius profilius. Aliuminius.
user posted image
Papildyta:

thumb_yello.gif


Noreciau kokio akcento uzbaigimui. plyteles matmenus 30x60, todel virs mozaikos deti plytele neiseina, o ja pjaustyti irgi tas pats negrazumas,. na, reikia va pasiziuret kaip greziai uzbaigiama su ta mozaika, kad nepasidaryti negraziai smile.gif Vyras des pats, bet mozaikos nera dejes, tai reikia apsisviesti kaip ta mozaika graziai uzbaigt
Atsakyti
va cia mano vonia (plyteles ten aiksu parodytos per visas sienas, nes nemokejau programelej ten sudalint tu sienu.
Tai gautusi duso zonoje plyteles be jokiu dekoru ir mozaiku visa duso nisa, o jau uz duso butu tokio auskcio kaip ta wc sienele aplink kitas sienas.
user posted image

Dar irgi mastau - ar virs tos sieneles daryti per visa siena veidrodi (gaunasi apie 3.1m ir butu iki duso sieneles aukscio) ar kabitni tik virs kriaukles mazdaug kaip dabar parodyta
Atsakyti