Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(myliulietu @ 2016 10 12, 10:02)
aš į nuomojamą butą pirkau mažus kabliukus iš maximos į virtuvę - dizainas gal ne aukščiausio lygio, bet pigu ir funkciją atliko. Neatlipo 4u.gif bet ir vonios rankšluosčių nekabinau, tik virtuvinius rankšluostėlius...

kalba ėjo apie vonią ir tuo labiau apie lentynas 4u.gif tuščia lentyna dar laikėsi, bet kai sukroviau dušo žele, šampūnus - naktį viskas nubildėjo žemyn. Netgi dėjom papildomus lipukus. Nubildėjo 2 valandom vėliau biggrin.gif paskui fiziškai pritvirtinom. Rankšluosčius kartais ir du atlaiko (didelius), jeigu juos atsargiai kabini. Bet jeigu užmeti ir jeigu dar šlapius - nukrenta biggrin.gif ne iš karto, bet nukrenta.
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 12, 10:37)
kalba ėjo apie vonią ir tuo labiau apie lentynas  4u.gif tuščia lentyna dar laikėsi, bet kai sukroviau dušo žele, šampūnus - naktį viskas nubildėjo žemyn. Netgi dėjom papildomus lipukus. Nubildėjo 2 valandom vėliau  biggrin.gif paskui fiziškai pritvirtinom. Rankšluosčius kartais ir du atlaiko (didelius), jeigu juos atsargiai kabini. Bet jeigu užmeti ir jeigu dar šlapius - nukrenta  biggrin.gif ne iš karto, bet nukrenta.


šiaip ar taip, jei žemyn nubildės plastikinis kabliukas su rankšluosčiu, žalos pridarys nebent tik nervams rolleyes.gif bet jei nubildės metalinė ar stiklinė lentyna... unsure.gif man irgi naktį krito ta lentyna, du kartus beje ax.gif pirmą sykį dar ir išsigandau kaip reikiant. Po antro karto lentynos nebekabinau. Laimė, vonia neskilo, bet nebūtina ta laime piktnaudžiauti ax.gif

Ir šiaip, metalinės lentynos yra blogis dėl valymo. Ypatingas blogis yra skirtingais lygiais sukryžiuotos grotelės. Kol visus tarpukus ir sujungimus išblizgini frusty.gif kol naujas tai dar nieko, o su laiku vis tiek patamsėja, prisineša sunkiausiai pasiekiamos vietos, knisiesi knisiesi, o rezultatas nedžiugina.

Norėčiau kažko tokio, ką galima plauti indaplovėje tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo myliulietu: 12 spalio 2016 - 11:04
QUOTE(myliulietu @ 2016 10 12, 11:03)
šiaip ar taip, jei žemyn nubildės plastikinis kabliukas su rankšluosčiu, žalos pridarys nebent tik nervams rolleyes.gif bet jei nubildės metalinė ar stiklinė lentyna... unsure.gif man irgi naktį krito ta lentyna, du kartus beje ax.gif pirmą sykį dar ir išsigandau kaip reikiant. Po antro karto lentynos nebekabinau. Laimė, vonia neskilo, bet nebūtina ta laime piktnaudžiauti ax.gif

Ir šiaip, metalinės lentynos yra blogis dėl valymo. Ypatingas blogis yra skirtingais lygiais sukryžiuotos grotelės. Kol visus tarpukus ir sujungimus išblizgini frusty.gif kol naujas tai dar nieko, o su laiku vis tiek patamsėja, prisineša sunkiausiai pasiekiamos vietos, knisiesi knisiesi, o rezultatas nedžiugina.

Norėčiau kažko tokio, ką galima plauti indaplovėje tongue.gif


tai visokiems svoriams mes galų gale pasidarėm stiklines. Plaunant dušo kabiną, perplauni ir jas. Tas pats darbas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 12, 11:18)
tai visokiems svoriams mes galų gale pasidarėm stiklines. Plaunant dušo kabiną, perplauni ir jas. Tas pats darbas  4u.gif


o kaip jos pritvirtintos?
Atsakyti
QUOTE(myliulietu @ 2016 10 12, 11:44)
o kaip jos pritvirtintos?


ten pas mus dėkingai gavosi tokia beveik U forma negili. Galima sakyti, jog beveik niša.
čia kalbėjom
Atsakyti
Ne lentynu as neturiu, kalbejau apie paprastus kabliukus is ikea ranksluosciam. Lentyna tvritinciau tai jau normaliai. Ant ju kaba chalatas ir pora ranksluosciu, beje ne slapiu, sausu nes slapius kabinu ant gyvatuko 4u.gif
http://www.ikea.com/...ducts/80240440/
tokie kaba pas mane. Kolkas nieko grezti nenoriu, nebent rasiu kokius jau ypatingai fainus smile.gif
Papildyta:
Man tai vis dar galvos skausmas ka kabinti virs kriaukles, spintele ar veidrodi. Idejo dureles apatinei spintelei, lentyna, nu vietos susideti per akis ir dar lieka. Bet gyvenu viena o jei gyvensiu ne viena unsure.gif spinteles vis dar grazios savo akiai nerandu.
Atsakyti
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 12, 13:34)
Ne lentynu as neturiu, kalbejau apie paprastus kabliukus is ikea ranksluosciam. Lentyna tvritinciau tai jau normaliai. Ant ju kaba chalatas ir pora ranksluosciu, beje ne slapiu, sausu nes slapius kabinu ant gyvatuko  4u.gif
http://www.ikea.com/...ducts/80240440/
tokie kaba pas mane. Kolkas nieko grezti nenoriu, nebent rasiu kokius jau ypatingai fainus  smile.gif
Papildyta:
Man tai vis dar galvos skausmas ka kabinti virs kriaukles, spintele ar veidrodi. Idejo dureles apatinei spintelei, lentyna, nu vietos susideti per akis ir dar lieka. Bet gyvenu viena o jei gyvensiu ne viena  unsure.gif spinteles vis dar grazios savo akiai nerandu.

na rankšluosti rankšluosčiui netinka, tokius pat ir as turiu kabliukus, ir ne tik kabliukus, bet pakabinus didesni ranšluosti kažkodėl man tas kabliukas atsikabina unsure.gif hmmm gal brokuotas yra? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 12, 14:47)
na rankšluosti rankšluosčiui netinka, tokius pat ir as turiu kabliukus, ir ne tik kabliukus, bet pakabinus didesni ranšluosti kažkodėl man tas kabliukas atsikabina unsure.gif hmmm gal brokuotas yra? unsure.gif

O gal blogai prisukot? As jo net is vietos nepajudinu kaip prisipaudes.
Atsakyti
as niekaip neapsisprendziu...
Desiu vonioje plyteles iki puses (iki mazdaug 120cm aukscio), auksciau dazysiu. neapsisprendziu ar virsu uzbaigti dekoro juostele ar mozaika (deziau 3 eilutes mozaikos)
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 12, 21:07)
as niekaip neapsisprendziu...
Desiu vonioje plyteles iki  puses (iki mazdaug 120cm aukscio), auksciau dazysiu. neapsisprendziu ar virsu uzbaigti dekoro juostele ar mozaika (deziau 3 eilutes mozaikos)
user posted image
user posted image

Ar mozaikos dar bus kažkur?
Kažkaip man nesižiūri ta dekoro juostelė.. ax.gif man rodos mozaika būtų gražiau, minkščiau ir šilčiau. Tik norėtųsi kad mozaikos būtų ne tik aplink vonią, dar kažkur jos daugiau paklijuota.

O prie vonios į viršų plytelių irgi neklijuosit? Nesinaudosit dušu vonioj?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamutekaipsaulute: 12 spalio 2016 - 21:11
QUOTE(mamutekaipsaulute @ 2016 10 12, 21:10)
Ar mozaikos dar bus kažkur?
Kažkaip man nesižiūri ta dekoro juostelė..  ax.gif  man rodos mozaika būtų gražiau, minkščiau ir šilčiau. Tik norėtųsi kad mozaikos būtų ne tik aplink vonią, dar kažkur jos daugiau paklijuota.

O prie vonios į viršų plytelių irgi neklijuosit? Nesinaudosit dušu vonioj?


as vakar labiau galvojau apie dekora, o va siandien jau lyg linkstu prie mozaikos, net pabandziau iskiprus abu variantus uzkelti ant vonios nuotraukos, tai mozaika lyg graziau ziurisi, kazkaip ryskiau, gaunasi platesne juosta nei dekoras.

Daugiau mozaikos nezinau- butu galima vonia apklijuoti, bet gan brangiai gaunasi, tai nezinau.
prie vonios bus iki puses, nes vonia pagulejimui, atskirai bus dusas
Atsakyti
QUOTE(Žydriausia @ 2016 10 12, 22:24)
as vakar labiau galvojau apie dekora, o va siandien jau lyg linkstu prie mozaikos


Man irgi mozaika gražiau, bet turėkit minty, kad jos kraštas nebus gražus (nebent stiklinė), skirtingai nuo tam skirto dekoro. Jei numatot klijuoti iki pusės, ar nebadys tas kraštas akių.
Atsakyti