Įkraunama...
Įkraunama...

Vonios kambarys, nuo idėjų iki smulkmenų

QUOTE(mamaSandra @ 2016 10 11, 13:18)
Dėkui už pavietimą, gal kada ir pasinaudosiu smile.gif
Kokio dydžio pas jus dušo galva? svarsatau apie 200mm diametro

musu -25cm, sveciu-20cm.
tai jau vizualiai ji man tokia ryskiai mazesne atrodo, praustis nebandziau, koks ten pojutis. su didesne tai praktiskai lietus visa kuna apgaubia.
buvau cia neseniai foto ikelusi, matesi ten ta 20cm galva.
Atsakyti
QUOTE(savita1 @ 2016 10 11, 14:23)
musu -25cm, sveciu-20cm.
tai jau vizualiai ji man tokia ryskiai mazesne atrodo, praustis nebandziau, koks ten pojutis. su didesne tai praktiskai lietus visa kuna apgaubia.
buvau cia neseniai foto ikelusi, matesi ten ta 20cm galva.

maciau nuotrauka, ten baltos sp. prietaisai visi buvo, nepasirode ji man per maza, bet gal dar reikia paieskot ir didesnes, tik jei zenkliukas hansgrohe tai iskart ir kaina atitinkama, o kinietiskos pirkt nelabai noriu...
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 10 11, 14:30)
tik jei zenkliukas hansgrohe

o tai toks geras šis ženklas?
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 11, 14:38)
o tai toks geras šis ženklas?


Prie geresniu ;)
Atsakyti
QUOTE(Šokoladė @ 2016 10 11, 11:12)
aš kažkada pirkau iš ikea, jų nereikia gręžti į sieną ax.gif tai nežinau aš dabar vėl tus pirkčiau unsure.gif nepritraukia jie taip gerai kad laikytųsi normaliai, keli vis krenta ir krenta blink.gif

man tai niekas nekrenta smile.gif jau gana ilgai kabo.
Papildyta:
QUOTE(mamaSandra @ 2016 10 11, 13:30)
maciau nuotrauka, ten baltos sp. prietaisai visi buvo, nepasirode ji man per maza, bet gal dar reikia paieskot ir didesnes, tik jei zenkliukas hansgrohe tai iskart ir kaina atitinkama, o kinietiskos pirkt nelabai noriu...

as norejau lietaus galvos, deja man buvo per brangu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rosenda @ 2016 10 08, 23:03)
Kaip jums apšvietimas virš kriauklės sumontuotas ant veidrodzio, pvz iš šonų?  rolleyes.gif Noriu veidrodzio per visą sieną , bet apšvietimas iš viršaus nepatinka....


Va taip?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamaSandra @ 2016 10 11, 11:48)
ar galetumet man del duso galvos atsakyt? nezinau kokia pirkt...

Ar pas jus geras vandens spaudimas? Būna, kad dėl mažo spaudimo navarotai neveikia..
Atsakyti
Sakykite tos, kurios turite nesilankstancias duso sieneles, kaip prieinat isvalyti vonia? Ilipat i ja ir valot? Arba pvz ryte as visad plaunu tik galva , bet ar patogu pasiekt nukabint duso galva? Jauciu neilipus i vonia niekaip?
Atsakyti
QUOTE(*magnifique* @ 2016 10 12, 06:28)
Sakykite tos, kurios turite nesilankstancias duso sieneles, kaip prieinat isvalyti vonia? Ilipat i ja ir valot? Arba pvz ryte as visad plaunu tik galva , bet ar patogu pasiekt nukabint duso galva? Jauciu neilipus i vonia niekaip?

as tai viska pasiekiu, tik va pacia sienele tai jau lipu valyti i vonia nes ji auksta smile.gif pas mane yra padarytas tas pasikiskamas kojom ir jis visas problemas pasiekimo issprendzia. pati dusa laikau pakabitna apacioje, yra laikikis specialus tam.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulesvaikas10: 12 spalio 2016 - 09:19
QUOTE(saulesvaikas10 @ 2016 10 11, 15:47)
man tai niekas nekrenta  smile.gif jau gana ilgai kabo.
Papildyta:

as norejau lietaus galvos, deja man buvo per brangu.  smile.gif


kiek turėjau lentynėlių su plastmasiukais, kurie ar tai prisitraukia, ar tai prisiklijuoja, tai po kurio laiko beveik visi atlipdavo. Praeitam bute kai krito tokia lentyna į vonią, tai gerai, kad emalis neatšoko unsure.gif dabar bijau kabint, dedu visas priemones ant vonios krašto...
Atsakyti
QUOTE(myliulietu @ 2016 10 12, 09:47)
kiek turėjau lentynėlių su plastmasiukais, kurie ar tai prisitraukia, ar tai prisiklijuoja, tai po kurio laiko beveik visi atlipdavo. Praeitam bute kai krito tokia lentyna į vonią, tai gerai, kad emalis neatšoko unsure.gif dabar bijau kabint, dedu visas priemones ant vonios krašto...


Ypač jeigu į ją dar ko nors pridedi. Nei vienas toks prilipinamas reikalas nelaiko. Saulėsvaikas10 arba ją laiko tuščią, arba naudoja mėnesį. Rankšluostį kabliukas atklaiko. Bet ne tas pigiausias. Bet jeigu sukabini du didesnius - nukrenta. Apie lentynas net nekalbu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(longger @ 2016 10 12, 09:56)
Ypač jeigu į ją dar ko nors pridedi. Nei vienas toks prilipinamas reikalas nelaiko. Saulėsvaikas10 arba ją laiko tuščią, arba naudoja mėnesį. Rankšluostį kabliukas atklaiko. Bet ne tas pigiausias. Bet jeigu sukabini du didesnius - nukrenta. Apie lentynas net nekalbu  biggrin.gif


aš į nuomojamą butą pirkau mažus kabliukus iš maximos į virtuvę - dizainas gal ne aukščiausio lygio, bet pigu ir funkciją atliko. Neatlipo 4u.gif bet ir vonios rankšluosčių nekabinau, tik virtuvinius rankšluostėlius...
Atsakyti