Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Čilė – Nepriklausomybės diena.
Okinavos prefektūra, Japonija – Salos kalbos diena


Šią dieną Lietuvoje

Įvykiat

1873 – gimė arkivyskupas metropolitas Juozapas Jonas Skvireckas, Biblijos vertėjas į lietuvių kalbą.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

96 – Nerva tampa Romos imperatoriumi.
1502 – K. Kolumbas atrado Kosta Riką.
1810 – Čilė paskelbė apie savo nepriklausomybę nuo Ispanijos.
1993 – Paskutiniai sovietų armijos daliniai paliko Lenkiją.


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1915 – vokiečių kariuomenė užėmė Vilnių;
1939 – Raudonoji armija užėmė Vilnių;
1995 – įrengtas pirmasis bankomatas Lietuvoje.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1888 – Spa kurorte (Belgija) įvyko pirmasis pasaulyje grožio konkursas.
1923 – TSRS priimtas nutarimas „Dėl varpų skambėjimo“, kuriuo liepta iš bažnyčių varpinių „dėl nereikalingumo“ pašalinti visus varpus.
1944 – Pasirašytos Suomijos ir TSRS paliaubos.
1982 – Pirmą kartą buvo panaudotas šypsenėlės simbolis „:-)“.
1983 – Sent Kitsas ir Nevis tapo nepriklausomi nuo Jungtinės Karalystės.
2006 – Tailande šios šalies karinės pajėgos įvykdė karinį perversmą, sustabdė konstitucijos galiojimą.


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikune: 19 rugsėjo 2017 - 09:11
Laba 4u.gif

Antrą dieną neatidaro sename forume mūsų temos, tai prisijungiau iš naujos versijos :tomato:nepatinka jinai man visškai schmoll.gif bet nors tiek, jeigu kitaip negaliu topsecret.gif

Bangtele, liūdna kai vaikai išvažiuoja.... verysad.gif dar ne tiek būtų liūdna, kad išvažiuoja, bet kad išvažiavę neplanuoja grįžti ir tai rūpi ir širdį skauda tik artimiesiems.... o tie kas turėtų priimti kažkokius sprendimus, kad būtų pasikeitimai - tik kalba daug, bet nieko nedaro schmoll.gif

Ingrida, nepaskendai?? Rašo, kad pas jus ten potvyniai, o pas mus va saulė šviečia, labai graži diena šiandien.


Atidarė yahoo.gif tai pataisiau kiek, kad nebūtų taip baisiai postas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 19 rugsėjo 2017 - 12:39
Šlapia šlapia MamaEglute. mirksiukas.gif Bet už tai grybai dygsta.Krepšiais tempiu.Rytoj pelkėn spanguolių,va ten tai baisu. blink.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Jaukinuos naująjį kompiuterį mirksiukas.gif . Irgi SM atidarė naują versiją, tai net nežinau kur temos ieškot. "Favorites" iš vis neradau. Gerai dar, kad senoji versija veikia mirksiukas.gif .

Grybų jau šiemet man pakaks bigsmile.gif . Kur dėsiu, jei MS dar sumanys grybaut. Koją jam skauda, senas osteomielitas atsinaujino, o grybaut nori be galo. Prigeria nuskausminamųjų ir varos pirmyn. ax.gif

Kuri jau naudojatės nauja SM versija, pasakykit, kur reik temos ieškot. O tai kai seną uždarys, nebežinosiu kur jus rast. blink.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Kol kas naudoju senąją versiją,esu netyčia užkliuvųsi naujon.
Moviau neatsisukdama. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 09 19, 19:58)
Šlapia šlapia MamaEglute. mirksiukas.gif Bet už tai grybai dygsta.Krepšiais tempiu.Rytoj pelkėn spanguolių,va ten tai baisu. blink.gif  bigsmile.gif

Vaikščiodama po mišką galvojau, kad gal jau geriau būčiau pas tave važiavus topsecret.gif na tai kas kad toliau, bet užtat garantuotai ir kas teiktų didžiausią atgaivą sielai - pabandravimas su tavim wub.gif tik vat tau tokia kompanija miške mažas malonumas ax.gif

QUOTE(Aurute @ 2017 09 19, 20:58)
Jaukinuos naująjį kompiuterį  mirksiukas.gif  . Irgi SM atidarė naują versiją, tai net nežinau kur temos ieškot. "Favorites" iš vis neradau. Gerai dar, kad senoji versija veikia  mirksiukas.gif .

Grybų jau šiemet man pakaks bigsmile.gif . Kur dėsiu, jei MS dar sumanys grybaut. Koją jam skauda, senas osteomielitas atsinaujino, o grybaut nori be galo. Prigeria nuskausminamųjų ir varos pirmyn. ax.gif

Kuri jau naudojatės nauja SM versija, pasakykit, kur reik temos ieškot. O tai kai seną uždarys, nebežinosiu kur jus rast.  blink.gif

Yra toks langelis "Sekamos", tai ten favorituose esančios temos sukeltos. Man naujoji versija visiškai ne prie širdies ir daug kam, gal todėl ir pristatbdė senosios uždarymą mastau.gif ir taip SM vos gyva, o perkels į naują - visai užsilenks irnesakyk.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1869 – gimė lietuvių literatūros klasikas Juozas Tumas-Vaižgantas.
1938 – įsteigta pirmoji oro linijų bendrovė Lietuvos oro linijos.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

622 – Chidžra. Mahometas persikėlė iš Mekos į Mediną;
1260 – prasidėjo didysis prūsų sukilimas;
1519 – Magelano ekspedicijos pradžia;
1792 – baigėsi Argonne manevrai, Prancūzijos ir Austrijos kariuomenų veiksmai ir susidūrimai Šiaurės Rytų Prancūzijoje, prie Nyderlandų. Jie vyko nuo rugpjūčio 19 d.;
1946 – prasidėjo pirmasis Kanų kino festivalis;
2003 – referendumas Latvijoje dėl šalies įstojimo į Europos Sąjungą;
2008 – teroristai susprogdino Marriott viešbutį Islamabade, Pakistane.

vartotojo įkelta nuotrauka

Ir man viena kart uzkrove nauja versija, bet atsidarant virsuj islindo pasirinkimo eilute, tai labai apsidziaugiau biggrin.gif
Atsakyti
Aurute, dabar tegaliu į tavo klausimą atsakyt, vakar dirbo pirmą dieną, užvakar tai visokie formalumai buvo.Dirba elektronikos kompanijoj AME, gamykloj, ruošia ten mikroschemas, skaidres, baterijas čipukus į krūvą, kuriuos paskui robotai sulituoja.Nu kažkas panašaus.Sakė ten sterilu, šilta, kažkokie antistatiniai batai, dirba sėdėdama, sakė fiziškai nesunku, gal tik monotoniška.Duoda nemokamai valgyt, švediškas stalas, vien žo visai nenugąsdino pirmoji diena.Draugas kažką kitą ten renka, kasetes, .Gavo automobilį, nes važiuoja iš tolimiausio taško, pakeliui surenka dar keleivių.Apie 50km iki darbo.Vėliau gal ras vietą kur arčiau apsigyvent.DArbo valandos ilgokos, pamainos arba nuo 8 iki 19 val, arba nuo 14 iki 23 val.Keisis kas savaitę, naktim gamykla nedirba..Mano sūnus tuoj parašė, kad ir LT yra tokios gamyklos, Teltonika ir Kitron, bet aš nzn net kur tokios yra smile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bangelee: 20 rugsėjo 2017 - 15:58
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEglute,reikėjo tik paskambinti ir atvažiuoti.Grybų į valias.
Tik šį savaitgalį sm sodybiečių sustikimas ir vaikai grįžta.Tai miškas atšauktas,šiandien važiuoju grybų,vakar spanguoliavau. mirksiukas.gif
Atsakyti