Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

QUOTE(mamaEgle @ 2017 09 11, 08:09)
Aurute, kaip naujas gyventojas vartotojo įkelta nuotrauka? Ar jau susipažinot?

Nusipirkau Lenovo ax.gif . Išoriškai labai panašus į senąjį, tik galingesnis, greitesnis. Man svarbu buvo procesorius ir operatyvioji atmintis. Talpos šiek tiek mažiau, bet ne kasdien naudojamus failus gaėsiu archyvuot išoriniame diske 4u.gif .
Dar dirbt juo nepradėjau. Daviau mokyklos kompiuteristui, kad instaliuotų man reikalingas programas. Bet jau laukiu nesulaukiu, kada senukui duosiu ilsėtis bigsmile.gif .
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mano dienos miške kasdien beveik.Arba spanguolės,nei vienais metais tiek nebuvo,tik labai šlapia,arba grybai,kur eisi,ten rasi. mirksiukas.gif Ir svarbiausia niekas neuogauja,kolektyvinė panika dėl grybų,Visi grybuose. biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1263 – nužudytas Mindaugas ir du jo sūnūs;
1683 – Lenkijos karaliaus ir Lietuvos didžiojo kunigaikščio Jono Sobieskio vadovaujama kariuomenė prie Vienos sumušė turkų kariuomenę.
2010 – Baigėsi pasaulio krepšinio čempionatas Turkijoje. Pirmąsias vietas iškovojo JAV, Turkija ir Lietuva.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1943 m. – vokiečių saugumas išlaisvino Benitą Musolinį, kalintą Italijos valdžios;
1953 m. – Nikitą Chruščiovą išrinko TSKP CK pirmininku;
1974 m. – Etiopijoje nuversta imperatoriaus Hailės Selasės valdžia.
1989 m. – Lenkijos Seimas patvirtino Tadeušo Mazovieckio – pirmojo nekomunistinio premjero „komunistinėje Europoje“ – vyriausybę.



vartotojo įkelta nuotrauka

Kur nelėksi grybaut, kai tokie gražuoliai laukia biggrin.gif
Atsakyti
Šiandien parvilkau du krepšius baravykų,2 kibirus ir du maximos maišelius raudonviršių.Dygsta ruduokės,guotės............... ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Programuotojų diena.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1067 m. – Minsko miesto – dabartinės Baltarusijos sostinės įkūrimas;
1791 m. – Prancūzijos karalius Liudvikas XVI priėmė naują konstituciją;
1922 m. – Azizijoje (Libija) užfiksuota aukščiausia temperatūra Žemėje: 57,7 °C;
1968 m. – Albanija išstojo iš Varšuvos pakto;
1999 m. – Maskvoje sprogus bombai žuvo 119 žmonių;
2006 m. – Susišaudymas Dawson koledže, Kanadoje.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 09 12, 20:19)
Šiandien parvilkau du krepšius baravykų,2 kibirus ir du maximos maišelius raudonviršių.Dygsta ruduokės,guotės............... ax.gif  mirksiukas.gif

Oho kokie kiekiai blink.gif blink.gif blink.gif Na tu ir nenuorama ax.gif o kas per guotės hmm.gif? gal reiks ir man kada į mišką nuvažiuoti, nors nelabai aš mėgstu grybauti schmoll.gif, tik valgyti juos visai nieko ax.gif tai tik kad Mamą nuveščiau, pati šiaip po mišką pasivaikščiosiu ax.gif

Aurute, smagu naujas aparatas thumbup.gif

Ingrida, jau kaip norėčiau eklerų dabar prie kavos doh.gif doh.gif

Atsakyti
Ingrida, tai kad grybų arba būna, arba ne, tad, kai jau atsirado ir puola visi grybauti, nes praeis kelios dienos, ir jau to piko grybų nebebus.O uogos niekur nedings,-rasi ir kitą savaitę mirksiukas.gif Aš vakar vakare po darbo su dukra ir pusženčiu irgi grybavom nuo 6 iki 7.30 vakaro.Tai valiau, viriau iki pusės pirmos nakties, bet į šaldiklius iškeliavo virš 6 litrų grybų mixo (lepšiai, šilbaravykiai, raudonikiai ir voveraitės), ir 3 litrai grynų baravykų.Man užteks sočiai žiemai, daugiau į mišką nebeeisiu, tik mokyklos parke ir stadione dar grybausiu.Ten auga lepšiai, rudmėsės, guočių vienas plotas, o vakar ir pora baravykų radau ax.gif Kas antra diena taip gaunasi apie litras nuvirtų grybų.Aišku, jei kas nenugrybauja anksčiau smile.gif Ir irgi, arba auga, arba ne, nes iki šiol beveik nebuvo.
Atsakyti
MamaEgle,tikri grybautojai labai vertina guotes,nes jos kvepia tikrais grybais.Labai gerą kvapą duoda. mirksiukas.gif Tik jos kirmyja kaip ir rudmėsės.Man jos kaip skanu žalios pakeptos ant sviesto. ax.gif
Rytoj vėl į grybus,poryt-spanguolės. mirksiukas.gif
Atsakyti
IngridaB, tu tikra miškų fėja flirt.gif .

bangelee, 6+3 nemažai iš vieno grybavimo victory.gif .

Rudmėses labai mėgstu essen.gif . O guočių MS nerenka blush-anim-cl.gif . Nepasitiki dar. Jis tik baravykus ir raudonikius renka. Ir rudmėses. Kartą kelmučių pintinę prišienavo, tai net pats nustebo, kad taip skanu ax.gif . Bet šiemet jo miškuose dar grybų nėra. Gal per šlapia... hmm.gif
Ale mes dar pernykščių nesuvartojom. Ir džiovintų dar nemažai yra. Reik tuos pabaigt.

Spanguolių tai labai norėčiau. Gaila, Ingrida per toli. Nupirkčiau.




Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mus kelmutės jau po truputi dygsta. ax.gif
Šiemet labai gražios spanguolės didelės jau sunokę ir pilna.Bet tik išnešti iš pelkės ne duok dieve.Jau šiemet priuogavau 6,5 kibiro ir nebe turiu. mirksiukas.gif
O man rūpestis,mažasis šiandien į Floridą išskrenda,džiaugiausi,kad būtų konferencija ir neįvykųsi.Ir jis pats sako tai netraukia,juk ten po tų viesūlų,dar gali būti chaosas ten. bigsmile.gif blink.gif
Atsakyti
Pažiūrėjau guočių nuotraukas, gražios jos, bet nerinkčiau schmoll.gif paskui mane tikras grybautojas gali eiti, dvigubai daugiau pririnks nei aš topsecret.gif pirmiausiai grybai nuo manęs slepiasi (kaip tame eilėraštyje "grybai, slėpkitės greičiau, aš grybautojus mačiau"), o antra aš jų visai nepažįstu, tik tuos pagrindines kelias rūšis, tai ir palieku jei nežinau kas toks.

Pasidaviau ir aš masinei grybavimo psichozei: važiuosim šeštadienį grybauti doh.gif Mama labai mėgsta, tai kol mašiną turiu - nuvešiu. Kas su manim, paskui mane eiti hihihi.gif

Ingrida, nurimus jau Irma. Vaizdų dar užteks, bet konferencijos dalyviams vis tiek kitaip bus nei privačiai važiuojant. O ir Amerika daug greičiau tvarkosi nei kitos šalys. Pripratę jie ten prie tų uraganų, kelios savaitės ir tik nuotraukose vaizdai liks kas buvo.

Atsakyti