Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

QUOTE(bangelee @ 2017 08 18, 12:39)
O, ką tik girdėjau per radiją kalbant Aurutės dukrelę bigsmile.gif Ne ją pažįstu, o tik jos mamą, bet kažkoks geras jausmas užliejo širdį ax.gif  smile.gif Ir atsiminė kažkada laaabai seniai Aurutės rašyta žinutė forume-Išleidau dukrelę...išvažiavo viena, nėščia....per visą Lietuvą...    mirksiukas.gif

Šaunuolė Aurutės dukrelė wub.gif ir šeima jos kokia graži, vaikai kiek daug pasiekę, ir jinai pati kiek visko spėja nuveikti. Kažin kur pati Aurutė dingusi, kaip jai sekasi mastau.gif?

Kaip pas mus karšta ir tvaku... doh.gif doh.gif doh.gif Darbe kaip skersvėjis turėtų būti, tiek langų atidaryta, o nesijaučia visiškai schmoll.gif Bent užlytų, tai jau geriau būtų nei dabar topsecret.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Pagaliau jūrą pa matysiu ir bent jau pabraidžiosiu clap.gif jau ir oras nesvarbu koks bus ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

Kaip mes smagiai pasibuvome yahoo.gif yahoo.gif ir lietaus truputį gavome tik šeštadienį Klaipėdoje, o paskui nustojo ir nustojo. Ir oras buvo apie +20, pats tas ir pasivaikščioti, ir prie vandens pabūti, ir pasimaudyti, ne tik pabraidžioti topsecret.gif vandens temperatūra gal apie +17-18, bangos 2-3 balai, pats malonumas maudytis. Nors vėjas gal kiek ir šaltokas, bet tik taip atrodė kol į vandenį įlipi, paskui ir išlipti reikia prisivesti, nes norisi būti ir būti. Ir privaikščiojom daug, vieną dieną gal 14 km, o kitą apie 11 km nuėjom, tai šiandien jau jaučiasi, kad buvo tiek vaikščiota topsecret.gif Bet man labai patiko
clap.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1995 – patvirtintas Birštono herbas;
2002 – patvirtintas Debeikių herbas.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1942 – prasidėjo Stalingrado mūšis.
1957 – TSRS pirmą kartą sėkmingai išbandė tarpkontinentinę balistinę raketą – R-7.
1991 – Latvija paskelbė nepriklausomybę nuo Sovietų Sąjungos.

vartotojo įkelta nuotrauka

Smagu Eglute, prie jūros.
Bet ir lekia laikas, čia pirmadienis, čia jau sekmadienis. biggrin.gif
Atsakyti
Smagu Eglute.Na va,buvai pabėgus nuo blogo oro į pajūrį, nes Vilniuje lygtai vakar visą dieną pralijo. ax.gif Mano sesė Alytuje gyvena, vakar vakare skambinamės, sako jau nuo šeštadienio lyja be sustojimo , o aš sakau , kad pas mus nėra jokio lietaus, šeštadienį dieną tik biški pakrapijo, rasą uždėjo, o vakar net neatrodė, kad lyti gali.Tik kad atvėso, apie 20 buvo.Tai sesė net netiki, kad taip gali būti pas mus biggrin.gif
Atsakyti
Nikune, man labai patiko thumbup.gif ir jau seniai buvau nebuvus, tai pasikeitimai labai matomi. Pasiketusi Palanga per tuos 15 metų topsecret.gif
QUOTE(bangelee @ 2017 08 21, 12:57)
Smagu Eglute.Na va,buvai pabėgus nuo blogo oro  į pajūrį, nes Vilniuje lygtai vakar visą dieną pralijo. ax.gif Mano sesė Alytuje gyvena, vakar vakare skambinamės, sako jau nuo šeštadienio lyja be sustojimo , o aš sakau , kad pas mus nėra jokio lietaus, šeštadienį dieną tik biški pakrapijo, rasą uždėjo, o vakar net neatrodė, kad lyti gali.Tik kad atvėso, apie 20 buvo.Tai sesė net netiki, kad taip gali būti pas mus biggrin.gif

Labai tiko man toks oras savaitgalį thumbup.gif nemėgstu didelio karščio, o dar ypač kai šeštadienį Vilniuje buvo +30, o vakare liūtis ir perkūnija (tik tai man patiktų hihihi.gif) tai man visai tiko toks oras prie jūros. Ir kambario šeimininkas sakė, kad juos lietus apeina šiais metais, gilyn į Lietuvą visi debesys nuplaukia, o pas juos jei tik pakrapina kaip kunigas bažnyčioje. Vakar lietus prasidėjo nuvažiavus apie 100 km nuo Klaipėdos, prie Kauno pylė kaip iš kibiro, vairavimo sąlygos tragiškos buvo.

Kažin kur Ingrida dingo hmm.gif?
Atsakyti
MamaEglutė pasigedo pusryčių? mirksiukas.gif
Vaikai grįžo,tai kambariai pilni,nebėra kada prieiti prie kompo. ax.gif
Pakentėkite iki penktadienio. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 08 21, 19:57)
MamaEglutė pasigedo pusryčių? mirksiukas.gif
Vaikai grįžo,tai kambariai pilni,nebėra kada prieiti prie kompo. ax.gif
Pakentėkite iki penktadienio. ax.gif

Nu taip ax.gif o tai kavą geriu neužkąsdama vartotojo įkelta nuotrauka hihihi.gif
Smagaus pasibuvimo su vaikais wub.gif Ar visi yra atvažiavę?
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1999 – dviratininkė Diana Žiliūtė tapo daugiadienių dviračių lenktynių „Tour de France“ nugalėtoja.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
gal kam tr8ksta lietaus ? smile.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti