Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Parsirandu ax.gif Labas 4u.gif

Jau ir po atostogų, tai grįžtu visur ir į darbą, ir čia ax.gif Nes per tas dienas tai beveik prie kompiuterinės technikos nepriėjau.... doh.gif visur bėgte lekte.... MB bute remontą darėm, tai darbelio... doh.gif dar ir liko aibė jo doh.gif reikia per porą savaičių sussiukti pabaigti, norime butą nuomoti, tai reikia paruošti iki rugsėjo. Ir daug nedarome, bet vis tiek kiek visko. Vien rūbų išmetimo, kas atrodo dar bus reikalinga kur nors (kur??) padėjimo, senų baldų iškraustymo ir t.t. Dar lubas dažė, tapetus klijavom, išplauti, išvėdinti (uošvis visą gyvenimą tame bute rūkė, tai nežinau kaip butą išvėdinti mastau.gif), techniką pastatyti.... tai tokios tos ir atostogos irnesakyk.gif tik kad du kartus iš miesto buvome išvažiavę, tai ir viskas.... šeštadienį MB jau išvažiavo, šiais metais ir atostogų jam mažiau, tai gaila labai, nes būtų dar daugiau ką nuveikęs. O aš gal savaitgaliui prie jūros nulėksiu, jau kaip jos pasiilgau topsecret.gif laukiu nesulaukiu ax.gif

Ingrida, pasidaužė ir pas mus perkūnijos ax.gif aš vis nuo vieno lango prie kito, patinka man tokias stichijas stebėti, ypač saugiai namie būnant hihihi.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

su tokia išeigine viduryje savaitės, tai šiandien kaip ir pirmadienis, bet ne pirmadienis doh.gif bet gal ir gerai - penktadienis greičiau bus hihihi.gif

Darbe dar tylu ramu. Visam pastate keli žmonės būna per visą dieną ir dar keli tokie ateinantys. Dar kita savaitė tokia rami, o paskui jau prasidės šurmulys. Man vis atsiranda darbų kuriuos darau pirmą kartą, bet jau greitai užsidarys tas ratas. Smagu vis išmokti ko nors nauja topsecret.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Užkandau prie kavos puodelio ir galima toliau tęsti darbus ax.gif ačiū, Ingrida 4u.gif

Mama dėl pomidorų irgi pergyvena, kad labai prasti topsecret.gif vis galvojo, kad nušalo, nes išvežė pradžioj gegužės, o paskui dar atšalo kaip reikiant, bet matyt, kad ne pomidorų metai visur, tai ir pas Mamą tas pats. Nors užtenka jų, nes ir taip nesuvalgom, o daryt žiemai nieko nedarom, paskui irgi nėra kam valgyti topsecret.gif, tai jau geriau mažiau ir iš karto suvalgyti...
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Lietuva – Kviečiapjūtė.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1914 – Priimta Gintarinė deklaracija.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1864 – JAV pilietinis karas: konfederatai nugali unionistus Geinsvilio mūšyje.
1998 – Prasidėjo 1998 m. Rusijos ekonominė krizė.

vartotojo įkelta nuotrauka

Na pomidorai kaip pas ką: pas mane graudu žiūrėt, o štai pas seses užderėjo. Taigi turbūt nuo šiltnamio vietos priklauso.
Atsakyti
Sveikos,
o mano pomidorai labai gražūs.Šiemet visokių veislių prisipirkau, anksčiau daugiau hibridus augindavau.Nelabai suprantu skirtumą, tik kad atspalvių daugiau.Nors valgyti labiausiai vertinam raudonus pomidorus, dar ružavus, paskui gal geltonos spalvos eitų, violetinės, o mažiausiai patinka tokie tamsiai raudoni, pagal pavadinimus tai jie juodi skaitytųsi-šokoladnoje čudo, čiornoje serdce,.Jie skanūs, nieko neprikiši, bet nu nesivalgo ir tiek. ax.gif Bendrai vesoka ir drėgna vasara augalams patinka, nes derlius geras paaugo, nebent kokie puviniai įsimestų vėliau.Jau ir javapjūtė mums į pabaigą, juokaujam, kad 90 procentų derliaus jau aruode
Ir darbe dabar pats įkarštis, rugsėjo pirma ant nosies, o kaip bus po jos dar nežinia.Niekas nekalba garsiai, visi dirba savo darbus ir kaip stebuklo laukia kokio naujo mokinuko ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pomidorai tfu tfu kol kas geri.Net lauke vos ne geresni nei šiltnamiuose,lūžta nuo gausos tiesiog.Tik ar spės visi sunokti?Lauke labai sunkiai noksta. ax.gif Skaniausi šiemet oranžiniai saldūs ir minkšti valgymui,tik ne transportavimui. ax.gif
Pas mane tik dabar agurkai pradėjo derėti,pasodinau ir pasėjau po vyšniomis ir obelimi,tai kol vyšnių derlių nuėmiau tada išgenėjau vyšnias tik tada atsigavo agurkai. mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1915 – užimta Kauno tvirtovė;
1988 – Lietuvos SSR AT įteisino lietuvių kalbą kaip valstybinę, legalizavo Vytį, Gedimino stulpus, Trispalvę ir Tautišką giesmę;
1990 – atkurta Lietuvos valstiečių partija.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1877 – Asaph Hall atrado Marso palydovą Fobą;
1966 – Kinijoje prasidėjo „kultūrinė revoliucija“;
1958 – JAV publikuotas kontroversiškas Vladimiro Nabokovo romanas „Lolita“;
1991 – Maskvoje bandyta įvykdyti perversmą (pučą) – Sovietų Sąjungos prezidentui Michailui Gorbačiovui pritaikytas namų areštas jo rezidencijoje Kryme (pučas baigėsi mažiau nei per 72 valandas).

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
O, ką tik girdėjau per radiją kalbant Aurutės dukrelę bigsmile.gif Ne ją pažįstu, o tik jos mamą, bet kažkoks geras jausmas užliejo širdį ax.gif smile.gif Ir atsiminė kažkada laaabai seniai Aurutės rašyta žinutė forume-Išleidau dukrelę...išvažiavo viena, nėščia....per visą Lietuvą... mirksiukas.gif
Atsakyti