Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Nikune, su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif biggrin.gif Smagu turėti savo būryje tokią enciklopejos žinių skleidėją. biggrin.gif

Rinkimų rezultatai kiek netikėti, nesitikėjau tiek daug Valstiečių mandatų. Nelabai aš jais pasitikiu...
Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2016 10 10, 10:28)
Rinkimų rezultatai kiek netikėti, nesitikėjau tiek daug Valstiečių mandatų. Nelabai aš jais pasitikiu...

Nelabai ir jie man kelia pasitikėjimą schmoll.gif ir ypač jų vadai topsecret.gif toks priešrinkiminis darinys, panašiai kaip su Valinsko partija buvo. Bet dabar jau yra kaip yra, reikės su tuo gyventi ir labai tikiuosi, kad nereikės lagaminų vėl krautis hmm.gif
Atsakyti
Man tai patiko lenku atstovo posakis(praleidus visus paverkimus): mire drakonas! ... Tegyvuoja drakonas!
Atsakyti
QUOTE(Nikune @ 2016 10 10, 13:30)
Man tai patiko lenku atstovo posakis(praleidus visus paverkimus): mire drakonas! ... Tegyvuoja drakonas!

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ir dar koks tas drakonas doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 10 spalio 2016 - 12:57
user posted image
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1858 – Žemaičių vyskupas Motiejus Valančius ganytojišku laišku kreipėsi į savo vyskupystės dekanatus ir paragino skleisti blaivybę. Ši diena laikoma Blaivybės sąjudžio pradžia;
1919 – atkurtasis Vilniaus universitetas pavadinamas Stepono Batoro vardu;
2001 – įkurtos Lietuvos Lauko pajėgos.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1881 – amerikietis Deividas Hendersonas Hiustonas užpatentavo pirmąją fotojuostelę;
1899 – prasidėjo Būrų karas;
1962 – prasidėjo II Vatikano susirinkimas, atšaukęs privalomą mišių laikymą lotynų kalba;
1984 – JAV astronautė Keitė Salivan (Dr Kathryn Dwyer Sullivan) kosminio skrydžio metu išėjo į atvirą kosmosą (pirmoji iš amerikiečių moterų).

user posted image

VDG, ačiū už sveikinimus smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif

Kaip šildo pas mus kabinete, tai net langus atsidarom. Ir taip sako visą žiemą, o jei prisukti kiek nors, tai kituose kabinetuose šalta būtų. Bet, kaip sakoma, šiluma kaulų nelaužo, geriau šilčiau nei kalatotis iš šalčio.
Atsakyti
Laba dienele, brangiosios 4u.gif

Pavydžiu jau vilnietėms meeto user posted image . Gaila, kad šiemet nesusiorganizavom. Maž jau dabar reik pradėt planuot, kad pavyktų. Mielai kviesčiau vėl į Klaipėdą bigsmile.gif .

VDG, kai jau išspauzdins, gal ir mums parodysi straipsnį? Labai norėčiau paskaityt.

Rinkimai... hmm.gif kaži, kaip čia bus dar po 23-os... hmm.gif Ale bus kaip bus. Vis vien nieko nepakeisim... Man tik baisu, kad dar "horizonto" nepatrauktų. O tai iš darbo tik išneš... user posted image
Atsakyti
QUOTE(Aurute @ 2016 10 11, 15:56)
Laba dienele, brangiosios  4u.gif

Pavydžiu jau vilnietėms meeto  user posted image . Gaila, kad šiemet nesusiorganizavom. Maž jau dabar reik pradėt planuot, kad pavyktų. Mielai kviesčiau vėl į Klaipėdą  bigsmile.gif .

VDG, kai jau išspauzdins, gal ir mums parodysi straipsnį? Labai norėčiau paskaityt.

Rinkimai... hmm.gif kaži, kaip čia bus dar po 23-os... hmm.gif Ale bus kaip bus. Vis vien nieko nepakeisim... Man tik baisu, kad dar "horizonto" nepatrauktų. O tai iš darbo tik išneš...  user posted image

Iš tiesų mums reiktų aktyviau pasiorganizuoti ax.gif gal reiks FB parašyti, ten būna greičiau suveikia topsecret.gif o vasarą dabar jau aš daugiau galėsiu bigsmile.gif

Vat kažkada apie tą "horizontą" pagalvojau ir prisiminiau gūdžius tarybinius laikus, kai jis priartėdavo jau 55-erių. Ir visai neblogai gal būtų hmm.gif tik gal man gėda būtų apie tai svajoti, šitiek metų normaliai nedirbus doh.gif hihihi.gif
Atsakyti
Aš jau pora metų būčiau pensijoj pagal tuos laikus rolleyes.gif .Kiek dar būtų galima sau namuose nuveikti, kiek daug norų dabar dar turiu.O kai išeisi vos kojas pakeldamas, turbūt tas laikas jau nebedžiugins mastau.gif Matau šalia savo mamą, na tikrai nenorėčiau taip beegzistuoti, niekas nebedomina, nors ir skaito, bet neatsimena ką perskaitė, televizorių žiūri, bet nepagauna esmės, gali pačioj įdomiausioj vietoj arba užmigti, arba išjungti verysad.gif Ir nors ji sako, kad jai gerai, kad taip gyventi patinka, nežinau, nu koks tas gyvenimas, kai net užpakalio pats nusivalyti nebegali g.gif
Kažkaip per greit tas ruduo atėjo, prieš kelias savaites dar virš 20 buvo, o šiandien tebuvo 3.Šiąnakt jau nušaldys viską, kas dar liko darže nenuimta, jurginų grožis pražus verysad.gif
Darbe dar nešildo, pasikeitė šilumą teikiantys , išardė senus katilus, sustatė naujus, bet dar nei elektros nepasijungė, nei bandyt gali, šią savaitę šilumos neturėsim.Net planuoja dabar atostogaut, o rudens atostogų metu atidirbti tas dienas.Vienam pastate dar 14 yra, o pradinukų klasėse 7 šilumos terodo, ten langai dar nepakeisti , o tie pastovūs, šiaurės rytiniai vėjai išpučia paskutinius šilumos likučius doh.gif
Atsakyti
Papildomaas atostogas imti tai gali, bet atidirbdinėt ministerijos nustatytų atostogų metu, būtų vaikų teisių pažeidimas blink.gif . Nebent jiems leistų išimties tvarka ir nebausti tų kurie per tas atostogas nelankys. Mano vaikų tėvai jau bilietus atostogaut iš anksto pasirūpina. bigsmile.gif

Aš irgi jau ramiai sau velčiau tapkutes ir siuvinėčiau, jei nebūtų to horizonto taip toli nustūmę... mirksiukas.gif

MamaEgle, FB yra greičiau sureaguojama, nes tos ten turi paskyrą, kasdien pasijungia. Bet VDG tai neturi FB.
Atsakyti
Nežinau, Aurute, aš tų įstatymų.Ir ne mes vieni šalam, didžioji dalis rajono kaimo mokyklų ir darželių priklausė vienam šilumos tiekėjui, o dabar bus kitas tiekėjas.Ir ne mokyklos čia kaltos.Dirba žmonės tikrai negailėdami savęs, savaitgaliais, per lietų kėlė kaminus, iki vakaro 11 dirbo, ir dar sakė turi į kitą objektą ir po 11 važiuot, pabaigti reikia.Nes montavo viską atvažiavę žmonės iš ....Utenos.Laimėjo konkursą. Lygtai vietinių, mūsų rajone nebūtų....Bet dar nepabaigė, dar liko darbų, dabar elektrikai dirba.
Atsakyti