Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1320 – Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės kariuomenė laimėjo Medininkų mūšyje prieš kryžiuočius;
1919 – nustatyta antroji Lietuvos-Lenkijos demarkacijos linija.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1214 – netoli Buvino (Šiaurės rytų Prancūzija, Šiaurės departamentas) įvyko Buvino mūšis, kuriame Prancūzijos karaliaus Pilypo II Augusto kariuomenė sumušė Anglijos karaliaus Jono Bežemio ir jo sąjungininkų (Vokietijos imperatoriaus Otono IV ir Flandrijos grafo) kariuomenes.
1586 – Anglų jūrininkas Valteris Reilichas (Walter Raleigh) atvežė iš Virdžinijos į Angliją tabaką, o seras Tomas Heriotas (Thomas Harriot) iš Kolumbijos į Europą – pirmąją bulvę.
1953 – JAV, Kinijos Liaudies Respublikos ir Šiaurės Korėjos atstovams pasirašius sutartį dėl paliaubų baigėsi Korėjos karas.

vartotojo įkelta nuotrauka

Prie tokio torto nepamaišys ir kaos puodukas biggrin.gif
Atsakyti
Pusryčiai tokie labai jau savaitgaliu kvepiantys wub.gif

Ryt paskutinė darbo diena prieš atostogas vacation1.gif tik ar bus jos tokios hmm.gif ryt vakare grįžta MB, bet dar nežinau ką veiksime, tik viena aišku, kad niekur nevažiuosime (bet čia kaip visada irnesakyk.gif). Reiktų uošvio bute bent jau kosmetinį remontą padaryti, bet MB nenusiteikęs ką nors rimto daryti schmoll.gif aš sakau, kad reikia bent jau tapetus naujus suklijuoti, linoleumą pakeisti. Vis gaivesnis butas bus, o tai uošvis virš 30 metų jame rūkė, tai tas kvapas į sienas įaugęs.... doh.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Mama Eglute turiningų atostogų.Vistiek kažkur palėksite? 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1542 – padėtas kertinis Kauno rotušės pastato pamatų akmuo;
1922 – Lietuva ir JAV užmezgė diplomatinius santykius;
1979 – Klaipėdoje atidarytas Lietuvos jūrų muziejus.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1914 – Austrija-Vengrija paskelbė Serbijai karą, tuo pradėdama Pirmąjį pasaulinį karą.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikune: 28 liepos 2017 - 08:28
Labas rytas,

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1588 – Anglijos karo laivynas nugalėjo Ispanijos Nenugalimąją Armadą.
2005 – Astronomai atranda 10-ąją planetą.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nikune,kad ankstyva? mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
http://zmones.lrytas...tuvoje-2087379/
Gal kas vakare einate į koncertą?Mane šeimyna ištempė,nors visai nežinojau atlikėjo,dabar tik susipažinau.Man ir AC/DC kažkada nepatiko,dabar mašinoje klausau kompakto,kai noriu nuotaiką pasikelti.Gal ir čia pamilsiu roką? mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nu nerealus kocertas,nesu aš roko gerbėja,bet vien žiūrovai mūsų amžiaus ir vyresni. wub.gif
http://zmones.lrytas...operis-2097774/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 01 rugpjūčio 2017 - 06:48
Labas rytas,

Šventės

Klaipėdos diena (Klaipėdos gimtadienis)

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai:

1252 – Kuršo vyskupas pasirašė Klaipėdos pilies steigimo aktą;
1625 – švedai užėmė sustiprintą Ukmergės maršalkos G. Rajeckio Čedasų dvarą;
1922 – Steigiamasis Seimas priėmė pirmąją nepriklausomos Lietuvos valstybės konstituciją;
2007 – Lietuviškoje Vikipedijoje sukurta 50 000 straipsnių.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1774 – anglų mokslininkas Džozefas Pristlis pirmą kartą išgavo grynąjį deguonį.
1778 – Hamburge (Vokietija) pradėjo veikti pirmieji taupomieji bankai.
1793 – Prancūzijoje įvesta metrinė matų sistema. Vėliau ji tapo pasaulinės matų sistemos pagrindu.
1914 – Vokietija paskelbė karą Rusijai.
1944 – Antrojo pasaulinio karo metu Armija krajova pradėjo Varšuvos sukilimą.
1981 – debiutavo muzikinis kanalas MTV.
2008 – Įvyko pilnas saulės užtemimas.



vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikune: 01 rugpjūčio 2017 - 10:44
Sveikos,
Vakar po pietų Klaipėdoj ir aš su sūnaus šeimyna buvau ax.gif Kaip ir šiai popietei planavom, norėjom pamatyt išplaukiančius burlaivius.Bet vidurėlė paskambino, kad pirmadienį dar buvo galima po laivus pavaikščiot, tai skubiai susiruošėm .Pavaikščiot teko po 4 laivus, rusų, brazilų, omaniečių ir portugalų.Į kitus toj krantinėj neįleido.Vakare su 8 valandos keltu dar į Smiltynę nuplaukėm, prie jūros nuėjom, anūkai bešokinėdami per bangas dar ir pilnai sušlapo, o neturėjom nei rankšluosčių, nei kitų drabužių.aš irgi tik braidžiau, nesuprantu kaip bet kelnės buvo šlapios biggrin.gif biggrin.gif Namo grįžom jau po dvyliktos, o 8 šįryt jau darbe buvau ax.gif
Šią savaitę džiaugiuos anūkais, tėvams atostogos, tai atvažiavo ilgesniam laikui, ne vien savaitgaliui, vyrui irgi dar atostogos, tai biški prie didžiųjų darbų prikibs, tveria vyrai tvorą, pjausto malkas ir tt.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi mačiau Bangele,per tv kaip žmonėms patiko burlaiviai. mirksiukas.gif
Atsakyti