Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1569 – Žygimantas Augustas Liublino seime nustatė Karūnos ir Lietuvos maršalkų veiklos tvarką;
1940 – Antanas Sniečkus įsakė nustatyti, kurie Lietuvos saugumo policijos slapti agentai veikė Lietuvos komunistų partijoje;
1952 – prasidėjo Helsinkio olimpinės žaidynės, iš kurių trys Lietuvos sportininkai – krepšininkai Kazys Petkevičius, Justinas Lagunavičius ir Stepas Butautas – grįžo su olimpiniais sidabro medaliais. Tai buvo pirmieji Lietuvos sportininkų iškovoti olimpiniai medaliai;
1953 – Lietuvos SSR vėliavos spalvomis patvirtintos raudona, balta ir žalia;
1961 – įsteigta Lietuvos SSR kraštotyros draugija – vienintelė kraštotyrininkų organizacija SSRS;
1994 – Lietuvos Seimas priėmė įstatymą, pagal kurį Lietuvos teritorija padalinta į 10 apskričių.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1510 – ant laužo Berlyne sudeginti 38 žydai;
1799 – rastas Rozetės akmuo, kurio dėka iššifruota senovės Egipto kalba;
1870 – Prancūzija paskelbė karą Prūsijai;
1900 – Paryžiuje pradėjo veikti metro;
1903 – kaminkrėtys Maurice Garin laimėjo pirmąsias dviračių lenktynes Tour de France;
1979 – Sandinistų sukilėliai nuvertė JAV remiamą diktatoriaus Somosos valdžią Nikaragvoje.
1980 – Maskvoje prasidėjo XX vasaros olimpinės žaidynės.

vartotojo įkelta nuotrauka

VDG, gero sveikimo taviškiui 4u.gif

Laimuže, dažniau užsuk, o tai tuštėja mūsų namučiai, Eglutė tik pasidalina mintimis, dar VDG retkarčiais užsuka.
Atsakyti

Mama Egle, auga tie mano padūkėliai, rugsėjo gale jau 4 metais bus ... laikas bėga tekinas :) 

Aš tai ką - gyvenu, plaukiu pasroviui ir tiek ... su Aurute tik parduotuvėj susitinkam, nu sarmata jau tikrai, bet ... yra kaip yra šiuo metu ... 

Nikune, paskaitau beveik visad, bet rašyt kai reik, tai ... pagalvoju, bet ... kažkaip ilgokai tie nekalbadieniai pas mane užsitesė :( 

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba 4u.gif

baigiau darbus priėmimo komisijoje, grįžau pas save į darbo vietą ax.gif visi pergyvena, kad labai jau mažai stojančiųjų šiais metais, su siaubu laukia sekančių metų, nežinia kas bus. Toks draugiškas mūsų kolektyvas buvo, tai šiandien einam į kavinę visi vakare. Pasedėti paplepėti smile.gif O vakar vakare sesės šunį vedžiau, tas pamatė katę, kaip šoko link jos, aš kartu su juo, tai kaip skridau.... vartotojo įkelta nuotrauka tai šiandien pirštai nudaužyti, atrodo, kad mušiausi su kuom nors biggrin.gif tik į kavinę ir eiti hihihi.gif gerai, kad su naminiais senoviniais storais džinsais buvau, tai nors keliai mažiau nukentėjo topsecret.gif
QUOTE(L@imužė @ 2017 07 19, 10:52)
Mama Egle, auga tie mano padūkėliai, rugsėjo gale jau 4 metais bus ... laikas bėga tekinas smile.gif

Aš tai ką - gyvenu, plaukiu pasroviui ir tiek ... su Aurute tik parduotuvėj susitinkam, nu sarmata jau tikrai, bet ... yra kaip yra šiuo metu ... 

Nikune, paskaitau beveik visad, bet rašyt kai reik, tai ... pagalvoju, bet ... kažkaip ilgokai tie nekalbadieniai pas mane užsitesė verysad.gif

O jeij kokie jau dideli... blink.gif blink.gif blink.gif pats smagiausias amžius dabar jų, paskui kai išeis į mokyklą jau kitokie vaikai tampa ax.gif Kaip dukra tavo?

Aš vis su nostalgija prisimenu mūsų susitkimus, kurią dieną nuotraukas išsitraukiau pažiūrėti ax.gif smagios dienos buvo!!!

Tu rašyk 4u.gif iš ties ilgokai tau čia tylusis periodas tęsiasi ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mamaEgle: 20 liepos 2017 - 09:24
Labas rytas,

Šventės

Tarptautinė šachmatų diena

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1919 – įsteigtas pirmasis Lietuvos valstybės ordinas „Už tėvynę“ (nuo 1920 m. vasario 3 d. – Vyties kryžius), iki 1928 m. – vienintelis Lietuvos valstybinis apdovanojimas;
1959 – Kauno HE statytojai užtvenkė Nemuną;
1988 – Sąjūdis pradėjo dviračių žygį per Lietuvą.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1965 – giluminis nusileidimo aparatas „Alvinas“ (JAV) su V.H.V.O.Reini-jaunesniuoju nusileido į Okeano liežuvio kanjoną.
1969 – JAV astronautas Neilas Armstrongas pirmasis pasaulyje išsilaipino Mėnulyje.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikune: 20 liepos 2017 - 09:46
vartotojo įkelta nuotrauka
Vakar su vaikais pasidarėme fotosesiją važiuojant į mišką.Graži ta mūsų Lietuvėlė. wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 20 liepos 2017 - 17:43

Dievulėliau, koks grožis  :super: .

Šią vasarą prie jūros saulėtekių stebėti, atrodo, neteks. Tai vakarais paeinu kiek toliau už gyvenvietės, ten atviri laukai atsiveria ir visai gerai matosi kaip saulė leidžiasi už miško. Vakar pabaidžiau stirną -  kviečių lauke kažką smaguriavo. Koks visgi privalumas gyventi ne mieste. Bet kai reikia daktarų, tai jau ne kas. Ypač tiem, kas mašiniuko nevairuoja.

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš visą vasarą gamtoje.Tai miškas,tai sodyba,kur ypač ramu,ankščiau dar per lauką girdėdavosi viena kita mašina pravažiuojanti lauku.Šiemet asfaltuoja kelią iki sodybos,tai savaitgalį niekas nedirba o ir kelias uždarytas,niekas nevažinėja.Tai net ausyse spengia nuo tylos.Tik gandras kalena ir gervės gieda. ax.gif
O ir pas mb darbe,kur pasidariau daržą,atsiveria laukai kur ir stirna ir kiškis gyvena.Grynas kaimas mieste. mirksiukas.gif Baigiu sulaukėti visai. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1940 – komunistų kontroliuojamas Liaudies Seimas, ignoruodamas Valstybės Konstituciją, Lietuvą paskelbė sovietine respublika;
1950 – Kaune prieš LSSR 10-mečio jubiliejų nugriautas Laisvės paminklas;
1994 – Lietuvos heraldikos komisija patvirtino atkurtą Žemaitijos herbą ir vėliavą;
2006 – Klaipėdoje prasidėjo 47-oji Jūros šventė.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1969 – 3 val. 56 min. Vidurio Europos laiku, pirmasis žmogus Nilas Armstrongas išsilaipino Mėnulyje („Apolonas-11“);
1983 – antarktinėje stotyje „Vostok“ užregistruota pati žemiausia temperatūra planetoje – minus 89,2 °C.

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Ingrida, o jau nuotraukos grožis wub.gif wub.gif viskas joje gražu ir gamta, ir žmogus joje wub.gif

Gamtos vaikas esi, Ingrida wub.gif ir taip gražiai papaskoji visada, kad net man, miesto vaikui, kuriam reikia pastovaus šurmulio, kyla noras išvažiuoti kur nors pabūti... bet ne per ilgai, taip kokią dieną-kitą.

Savaitgaliui gerą orą žada, reiks gal kur išsiruošti pasivaikščioti arba prie vandens.

VDG, aš irgi vis padūsauju dėl saulėlydžių prie jūros ir toks jausmas, kad dar kokius metus sėkmingai dūsausiu... niekaip neištaikau nuvažiuoti. Šis savaitgalis jau ne (o ir žmonių ten minios bus - ralis vyksta), kiti trys savaitgaliai MB bus grįžęs, tai irgi nesigaus, o ten jau ir vasaros pabaiga....
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEglute ir aš asfalto vaikas buvau.Net mamos tėvai miestiečiai amatininkai buvo.Kodėl mes pirkome sodybą prieš 18 metų,kad vaikai per vasaras turėtų kur išvažiuoti iš miesto.Aš taip pavydėdavau klasiokams kai per vasaras važiuodavo į kaimus. ax.gif
Dabar į senatvę tapau laukinė. blink.gif mirksiukas.gif
Vakar tiek km nuėjau grybaudama,kad vakare pas šeimos gydytoją ir psaudimas padidėjęs,na čia gydytoja nekreipė labai dėmesio,bet va pulsas užkliuvo.Aš ją raminu,kad čia nuo nuovargio. mirksiukas.gif O dar šeimyna liepia sportuoti. biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O aš grybauti išmaunu........... mirksiukas.gif
Atsakyti