Įkraunama...
Įkraunama...

+-45 Mamos ir močiutės

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Laikas šoliuoja tiesiog. mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas,

Šventės

Pasaulio lietuvių vienybės diena.

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1251:
Lietuvos Didžioji Kunigaikštystė popiežiaus Inocento IV Milane surašyta bule buvo paskelbta katalikiška Lietuvos karalyste, suteikiant jai „šv. Petro nuosavybės“ teises, – taip Lietuvą kaip suverenų europinės politikos subjektą pripažino didžiausias tuometinės Vakarų Europos autoritetas, taigi ir pati Europa;
popiežius Inocentas IV pavedė Kulmo vyskupui karūnuoti Mindaugą Lietuvos karaliumi.
1570 – įkurta Vilniaus jėzuitų gimnazija;
1933 – nuskridęs 6411 km ir sėkmingai įveikęs Atlanto vandenyną, tuometinės Vokietijos teritorijoje sudužo lėktuvas Lituanica;
1968 – Aukštųjų Šančių karių kapinėse atidengtas paminklas S.Dariui ir S.Girėnui.

Šią dieną pasaulyje.

Įvykiai

1762 – Po Petro III-ojo nužudymo Rusijos imperatore tapo Jekaterina II-oji;
1868 – Japonijos sostinė perkelta iš Kioto į Edo miestą, kuris šia proga pervadintas į Tokiją;
1918 – Bolševikų partijos nurodymu Jekaterinburge buvo nužudytas caras Nikolajus II-asis su visa šeima;
1945 – prasidėjo Potsdamo konferencija;
1955 – atidarytas Disneilendas.[reikalingas šaltinis]
2014 – Ukrainoje numuštas keleivinis Malaizijos lėktuvas. Žuvo 295 žmonės.


vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas 4u.gif

Užburiantys Nikūnės vaizdai, bet aš tai labai prie Baltijos noriu..... audžiu mintį kaip nors ištaikyti savaitgaliui į Palangą ar Šventają, tik kad visai šalta nebūtų gerai būtų topsecret.gif arba bent jau be lietaus ax.gif

Ingrida, kaip su grybais ir uogomis? Kažkaip Mama šią vasarą visai apie mišką nekalba, o MB gal ir norės kokią dieną pagrybauti grįžęs, bet ar ištaikysim kokį pusdienį mastau.gif reikės uošvio butą kiek patvarkyti, rudeniui nuomoninkų ieškosim, ką laikyti tuščią ir mokėti už jį.
Atsakyti

Laba diena

Kaip puiku, kad Mama Eglė lieka darbe. :yahoo:​ O dėl tolesnio mokymosi -   pritariu, jei tik yra galimybė tobulėti, reikia taip ir daryti. 

Mano ligonis jau po operacijos, viskas pasisekė gerai. Dabar reikia tik laiko ir kantrybės. Vaikai atvažiuoja savaitgaliais, žolę nupjauna, ir kitus sunkesnius darbus padaro. Man lieka daržas, uogos ir t.t. Šiemet neblogai užderėjo trešnės. Keista, bet beveik nereikia kovoti su paukščiais, pernai viską nulesė. 

Atsakyti
QUOTE(mamaEgle @ 2017 07 17, 15:35)
Ingrida, kaip su grybais ir uogomis? Kažkaip Mama šią vasarą visai apie mišką nekalba, o MB gal ir norės kokią dieną pagrybauti grįžęs, bet ar ištaikysim kokį pusdienį mastau.gif reikės uošvio butą kiek patvarkyti, rudeniui nuomoninkų ieškosim, ką laikyti tuščią ir mokėti už jį.

vartotojo įkelta nuotrauka
lABAS RYTAS.
sU UOGOMIS ĮDOMIAI ŠIEMET.
sAKO MĖLYNIŲ ŠIEMET MAŽOKA?nA GIRIOJE MŪSŲ TIKRAI MAŽAI,BET MANO VIENOJE VIETELĖJE,PAČIOJE PRADŽIOJE MIŠKO,AIŠKIOJE VIETOJE PILNA. ax.gif Kitoje vietoje kur tikrai mėlynojai irgi tuščiai sako nušąlo šiemet žiedai mėlynių? ax.gif Tris kartus po kibirioką prisiuogavau.Važiuosiu į galą savaitės,vaikams pauogauti,grįžta mažoji savaitgalį tai ir broliui parveš. mirksiukas.gif
Aviečių bent kur pernai uogavau nematau. bigsmile.gif O aviečių būtina priuogauti mažasis su marčia dažnai serga žiemą,o jokių vaistų mano avietėmis gydosi.Žalių miško trintų dar turiu šaldiklyje,bet uogienę pabaigiau.Tai jau aviečių nuo dūšios pauogausiu,jei bus.Turiu seną gerą vietą,jei neužaugo kirtimas girioje.
Bruknių sako irgi turėtų būti,va čia tai turiu bent kelias geras vietas. mirksiukas.gif
Spanguolių buvo Sapniukas nuėjųsi grybauti į savo pelkę,sakė irgi bus.
Na va atasakaita apie uogas.Vakar turgelyje buvau su juodais serbentais,žmonės skundžiasi,kad ir juodieji nušąlo.Na pas mane tai pilna.Aišku geltonus,pirmą kartą gyvenime švariai nulesė paukščiai,raudonus ir vyšnias tai jau seniai jiems atidaviau.Mieste neranda tarp lapų vyšnių,tai baigia sunokti.
Grybai?Kirmyja,penktadienį buvau,pusė sukirmyję.Maunu šįryt žvalgybon,dviems mašinomis grįžome namo,tai kol mb miega maunu,netoli nuo namų tas miškelis gal 15 km,prasilėksiu. ax.gif mirksiukas.gif Šeštadienį stos jaunas sako tada nekirmys.O Vilniaus rajone tai daugiau renka grybų,daugiau lietaus gavote. bigsmile.gif
Atsakyti
Labas rytas,

Šią dieną Lietuvoje

Įvykiai

1492 – Aleksandras išrinktas Lietuvos didžiuoju kunigaikščiu;
1917 – Reichstage pasiūlyta Vokietijos kancleriui sudaryti nepriklausomą valstybę (Didžiąją Lietuvos Kunigaikštystę), kurios valdovu būtų Vokietijos imperatorius;
1943 – vokiečiai pareikalavo darbams į Vokietiją išvežti dešimtadalį Lietuvos gyventojų;
1961 – padėtas kertinis Elektrėnų jėgainės akmuo;
1994 – pasirašyta Laisvosios prekybos sutartis su Europos Sąjunga.

Šią dieną pasaulyje

Įvykiai

1536 – Anglijos parlamente pripažinta, kad popiežiaus valdžia negalioja Anglijoje;
1870 – pirmojoje Vatikano taryboje paskelbta dogma „dėl popiežiaus neklystamumo tikėjimo ir moralės klausimais“;
1925 – paskelbtas pirmasis Adolfo Hitlerio knygos „Mano kova“ (Mein Kampf) tomas;
2003 – Kobe Bryant apkaltinamas seksualiniu priekabiavimu prie 19-metės merginos.



vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nikune: 18 liepos 2017 - 09:28
QUOTE(IngridaB @ 2017 07 18, 04:46)

.................
Na va atasakaita apie uogas............bigsmile.gif

Jau tikrai išsami ataskaita wub.gif ačiūūūū 4u.gif 4u.gif 4u.gif jau jei tu mažai randi, tai ką kalbėti apie mus kalbėti kai mes vietų neturime, tai nėra ko į mišką važiuoti irnesakyk.gif galės MB butą remontuoti atostogų metu topsecret.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
MamaEglute,jūsų miškuose aplink sostinę renka nemažai grybų,čia pas mus dar neprasidėjo.Važiuokite,bent pasivaikščioti po mišką.
Aš vakar tiek prisivaikščiojau,kad dėjau iki 7 neprabudus,seniai taip nemiegojau. mirksiukas.gif
Atsakyti

Labukas, merginos :)

ačiū Ingridai su Nikune, kad namai vis dar neuždaryti :)

Ingrida, žinok baltai pavydžiu tavo energijos - tiek darbų padarai, dar ir po miškus spėji palakstyt ir čia dar kaip į darbą kas ryt užsuki  :4u:  :4u:  :4u: Ir įdomu kada tu kelies, jei iki 7 jau čia tipo ilgai miegojai ???? Aš tai šįryt tik 9 išsiritau  :oh: 

Egluže, džiaugiuosi už tave, kad likai darbe, jau vien tai, kad pasiryžai grįžti tu to nusipelnai, jau nekalbant apie tavo sugebėjimus  :ploja2:  :ploja2: 

VDG, ir tau kantrybės slaugant SB  :mirksiukas: 

Atsakyti
QUOTE(VDG @ 2017 07 17, 14:54)
Laba diena
Kaip puiku, kad Mama Eglė lieka darbe. yahoo.gif​ O dėl tolesnio mokymosi -   pritariu, jei tik yra galimybė tobulėti, reikia taip ir daryti. 

Mano ligonis jau po operacijos, viskas pasisekė gerai. Dabar reikia tik laiko ir kantrybės. Vaikai atvažiuoja savaitgaliais, žolę nupjauna, ir kitus sunkesnius darbus padaro. Man lieka daržas, uogos ir t.t. Šiemet neblogai užderėjo trešnės. Keista, bet beveik nereikia kovoti su paukščiais, pernai viską nulesė. 

Ačiū, VDG 4u.gif O dėl mokymois tai turiu tokių minčių,tuo labiau, kad bent jau šiemet tai ir š vakstybės finasuojamą vietą taikyčiau. ech, nespėjau pabaigti... bet kitais metais gal bus galimybė mastau.gif

Linkėjimai tavo ligoniui 4u.gif Lai sveiksta greičiau 4u.gif

QUOTE(IngridaB @ 2017 07 19, 06:51)
Labas rytas.
MamaEglute,jūsų miškuose aplink sostinę renka nemažai grybų,čia pas mus dar neprasidėjo.Važiuokite,bent pasivaikščioti po mišką.
Aš vakar tiek prisivaikščiojau,kad dėjau iki 7 neprabudus,seniai taip nemiegojau. mirksiukas.gif

Reikės gal kada išsikrapštyti hmm.gif nors aš neesu labai jau didelė vaikščiojimo po miškus megėja, nejaukiai aš ten jaučiuosi topsecret.gif man jau geriau kur mieste parke ax.gif


Papildyta:
QUOTE(L@imužė @ 2017 07 19, 08:43)
Labukas, merginos smile.gif

ačiū Ingridai su Nikune, kad namai vis dar neuždaryti smile.gif

Ingrida, žinok baltai pavydžiu tavo energijos - tiek darbų padarai, dar ir po miškus spėji palakstyt ir čia dar kaip į darbą kas ryt užsuki  4u.gif  4u.gif Ir įdomu kada tu kelies, jei iki 7 jau čia tipo ilgai miegojai ???? Aš tai šįryt tik 9 išsiritau  doh.gif

Egluže, džiaugiuosi už tave, kad likai darbe, jau vien tai, kad pasiryžai grįžti tu to nusipelnai, jau nekalbant apie tavo sugebėjimus  ploja.gif  ploja.gif

VDG, ir tau kantrybės slaugant SB  mirksiukas.gif

Sveika, Laimuže 4u.gif Ačiū už palaikymą 4u.gif Kaip tu? Kaip mažyliai auga? Dingusi visai...... pasimatyti norėtųsi su visomis ax.gif dar vilnietes kartais surenkam, VDG buvo prisijungus wub.gif , rudenį su Ingrida kavos gėrėm wub.gif , o kitos... norisi visas pamatyti apkabinti pabendrauti... ax.gif

Laimuže, na ir kas kad 9 išsiritai, bet kažin kelintą vakarais įsiriti? Dirbi vos ne iki paryčių, tai nors ryte kiek pailsi topsecret.gif

Atsakyti